Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs na wpis do pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka

Wakacyjna kartka z Pamiętnika

Wakacje w pełni. A jak wakacje – to i kartki z wakacji, które wysyła się do rodziny, do przyjaciół. Takie tradycyjne, ze znaczkiem. Albo – coraz częściej – e-kartki. Dla wszystkich, którzy chcą wysłać kartkę z wakacji i wygrać przy okazji fantastyczne nagrody, mamy wakacyjny konkurs „Wakacyjna kartka z Pamiętnika”.

Nie zapomnij oprawić zdjęcia w wakacyjną ramkę!

Fot. iStockphoto

Nie zapomnij oprawić zdjęcia w wakacyjną ramkę!

Konkurs potrwa od 15 lipca do 17 września, więc nawet ci, którzy na wakacje wybierają się pod koniec sezonu – zdążą wziąć w nim udział.

Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody! Mamy ich w sumie dwadzieścia trzy! Wśród nich m.in. zestawy startowe CROCOPen do nauki języka angielskiego, namioty-kryjówki, kuferki podróżnika, edukacyjne kreskówki na DVD oraz butelki i bidony sportowe.

Fundatorem nagród jest  CROCOLearn - producent "mówiącego" pióra do nauki języka angielskiego CROCOPen.
 

 

Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć założoną na portalu eBobas.pl Książeczkę Zdrowia Dziecka. W swojej książeczce, w dziale „Pamiętnik” trzeba utworzyć wakacyjny wpis – opis ciekawej wakacyjnej przygody, albo po prostu – pozdrowienia z fajnego miejsca.
I koniecznie – to warunek bezwzględny – dodać zdjęcie z wakacji, oprawione w ramkę wakacyjną.

eBobas.pl przygotował cały zestaw takich kolorowych, wesołych ramek, ale jeśli ktoś chce zdjęcie oprawić w inną ramkę – nie będziemy protestować. Tak przygotowany wpis trzeba zgłosić do konkursu przez naciśnięcie guzika „Zgłoś do konkursu”. 

 

KARTKI Z PAMIĘTNIKA, ZGŁOSZONE DO KONKURSU
 

A jeśli ktoś chce wysłać więcej kartek? Dajemy taką możliwość - każdy użytkownik będzie mógł ich zgłosić do konkursu pięć - i to z każdej prowadzonej przez siebie Książeczki Zdrowia Dziecka. Ale równe szanse na nagrodę będą mieć ci, którzy zgłoszą jeden, naprawdę fajny wpis.

Kartki będzie oceniać jury redakcyjne. Weźmiemy pod uwagę zarówno wpis, jak i samo zdjęcie – po prostu, całość Wakacyjnej kartki z Pamiętnika.

Uwaga! W konkursie będą mogły brać udział wpisy utworzone od dnia 15 lipca. Zaś w podziale nagród będą uczestniczyć ci użytkownicy, którzy w swojej Książeczce Zdrowia Dziecka będą mieć do dnia 15 września 2011 roku co najmniej 20 wpisów. To nie jest dużo! Weźmiemy pod uwagę wszystkie wpisy dokonane w KZD. Ci, którzy dopiero teraz utworzą Książeczkę, bez problemu spełnią ten warunek. Uwaga! 20 wpisów musi pochodzić z Książeczki, z której będzie pochodzić wpis – jeśli ktoś prowadzi dwie, trzy KZD, wpisy się nie sumują.

Macie pytania, wątpliwości? Zajrzyjcie na redakcyjny blog! A jeśli jeszcze nie jesteście czegoś pewni, piszcie na adres [email protected]

 

Kryjówka - Plac zabaw Disney

 

               
 

Bidony sportowe i butelki Nuby Natural Touch

 

Kuferek podróżnika Trunki

 

Zestawy edukacyjnych kreskówek językowych na DVD w 5 wersjach językowych z pacynką na rękę
lub pacynkami na palec K''s Kids

 

 

 SZCZEGÓŁY REGULAMINU KONKURSOWEGO

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj