Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rusza pierwsza po wakacjach edycja konkursu "Ręką dziecka malowane"

Malowane, wyklejane, lepione, wycinane...

Po wakacyjnej przerwie rusza na nowo konkurs fotograficzno-rysunkowy „Ręką dziecka malowane”! Czekamy na zdjęcia prac waszych dzieci – można przysyłać fotki wszystkich prac plastycznych: rysunków, malowideł, wycinanek, figurek tworzonych z modeliny, papieru czy kasztanów.

Czekamy na prace plastyczne dzieciaków!

Fot. eBobas

Czekamy na prace plastyczne dzieciaków!

Chcemy, by jak największe grono małych artystów miało szansę na wygrywanie nagród w naszym konkursie, który potrwa aż do czerwca.

Pierwsza edycja konkursu będzie trwać od 15 października do 12 listopada 2011 roku.

Każdy użytkownik może zgłosić do konkursu 5 zdjęć. W tym konkursie oczekujemy fotografii prac, nie dzieci – jeśli na zdjęciu będzie dziecko i widoczna w całości praca, zostanie dopuszczone do konkursu. Zdjęcie samego dziecka, nawet „w twórczym szale” do galerii konkursowej dopuszczone nie będzie.

Oczywiście - w podziale nagród będą uczestniczyć wyłącznie użytkownicy, którzy dodadzą do swojego profilu dziecko, będące autorem pracy. Czekamy na prace młodszych i starszych dzieci. Roczniaki, dwulatki - mają takie same szanse w konkursie jak starsi koledzy i koleżanki. Starsi, czyli maksymalnie ośmioletni!

Główną nagrodą w konkursie jest portret dziecka, namalowany przez plastyczkę, Aleksandrę Szumerę. Nagrodę główną przyzna jury, biorąc pod uwagę 20 prac z największą liczbą punktów.

Nagrody rzeczowe funduje firma Astra. W każdej edycji będzie ich 10. Pięć przypadnie użytkownikom, których zdjęcia zdobędą największą liczbę punktów, pięć rozda jury redakcyjne, biorąc pod uwagę wszystkie prace zgłoszone do konkursu.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: maria1980, cendrusia.

Komentarze

 • doda11 | 16-10-2011 19:11:48

  Witam.Ja mam prośbę,bo wszystkie zdjęcia są oceniane przez ludzi na podstawie głosów.ale to nie fer.tutaj powinno jury wyłonić prace i zdjecia konkursowe i te które wygrają.
 • Sildunia | 18-10-2011 12:41:20

  Witam szanowną redakcję. Popieram doda11 - wiadomym jest, że każdy każdemu klika głosy, co nie jest bynajmniej związane z jakością zdjęć, prac czy innych zadań konkursowych a raczej z ilością znajomych na facebooku czy innych portalach. Fajnie, wiadomo tez, że Wam o to chodzi, bo im więcej osób zajrzy na Waszą stronę tym więcej reklamodawców będzie chętniejszych. Dlatego nie biorę udziału w t...
 • MAMA | 19-10-2011 22:59:14

  Sildunia - jak trzylatek ma talent, a mama do pracy dołączy świetny podpis, szansa że dziecko nie wygra nagrody w pierwszej czy drugiej edycji konkursu jest minimalna... No ale przekonywać na siłę przecież nikogo nie można. Polecałabym jednak zapoznanie się z werdyktami poprzednich edycji, i sprawdzenie, jakie zasady obowiązywały, jakie prace otrzymywały nagrody od jury...
 • yvonta | 03-11-2011 20:02:23

  Ja mam pytanko dotyczące konkursu zachwycona dodałam zdjęcie ale oczywiście najpierw robię potem myślę czyli czytam konkretnie. Chodzi mi o to czy moje zdjęcie zgłoszone do tego konkursu będzie zdyskwalifikowane, bo nie dodałam wieku dziecka, chociaż widac tam samą autorkę

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, konkursy

Polecamy

Choć każde plamienie i krwawienie należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj