Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rusza pierwsza po wakacjach edycja konkursu "Ręką dziecka malowane"

Malowane, wyklejane, lepione, wycinane...

Po wakacyjnej przerwie rusza na nowo konkurs fotograficzno-rysunkowy „Ręką dziecka malowane”! Czekamy na zdjęcia prac waszych dzieci – można przysyłać fotki wszystkich prac plastycznych: rysunków, malowideł, wycinanek, figurek tworzonych z modeliny, papieru czy kasztanów.

Czekamy na prace plastyczne dzieciaków!

Fot. eBobas

Czekamy na prace plastyczne dzieciaków!

Chcemy, by jak największe grono małych artystów miało szansę na wygrywanie nagród w naszym konkursie, który potrwa aż do czerwca.

Pierwsza edycja konkursu będzie trwać od 15 października do 12 listopada 2011 roku.

Każdy użytkownik może zgłosić do konkursu 5 zdjęć. W tym konkursie oczekujemy fotografii prac, nie dzieci – jeśli na zdjęciu będzie dziecko i widoczna w całości praca, zostanie dopuszczone do konkursu. Zdjęcie samego dziecka, nawet „w twórczym szale” do galerii konkursowej dopuszczone nie będzie.

Oczywiście - w podziale nagród będą uczestniczyć wyłącznie użytkownicy, którzy dodadzą do swojego profilu dziecko, będące autorem pracy. Czekamy na prace młodszych i starszych dzieci. Roczniaki, dwulatki - mają takie same szanse w konkursie jak starsi koledzy i koleżanki. Starsi, czyli maksymalnie ośmioletni!

Główną nagrodą w konkursie jest portret dziecka, namalowany przez plastyczkę, Aleksandrę Szumerę. Nagrodę główną przyzna jury, biorąc pod uwagę 20 prac z największą liczbą punktów.

Nagrody rzeczowe funduje firma Astra. W każdej edycji będzie ich 10. Pięć przypadnie użytkownikom, których zdjęcia zdobędą największą liczbę punktów, pięć rozda jury redakcyjne, biorąc pod uwagę wszystkie prace zgłoszone do konkursu.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: maria1980, cendrusia.

Komentarze

 • doda11 | 16-10-2011 19:11:48

  Witam.Ja mam prośbę,bo wszystkie zdjęcia są oceniane przez ludzi na podstawie głosów.ale to nie fer.tutaj powinno jury wyłonić prace i zdjecia konkursowe i te które wygrają.
 • Sildunia | 18-10-2011 12:41:20

  Witam szanowną redakcję. Popieram doda11 - wiadomym jest, że każdy każdemu klika głosy, co nie jest bynajmniej związane z jakością zdjęć, prac czy innych zadań konkursowych a raczej z ilością znajomych na facebooku czy innych portalach. Fajnie, wiadomo tez, że Wam o to chodzi, bo im więcej osób zajrzy na Waszą stronę tym więcej reklamodawców będzie chętniejszych. Dlatego nie biorę udziału w t...
 • MAMA | 19-10-2011 22:59:14

  Sildunia - jak trzylatek ma talent, a mama do pracy dołączy świetny podpis, szansa że dziecko nie wygra nagrody w pierwszej czy drugiej edycji konkursu jest minimalna... No ale przekonywać na siłę przecież nikogo nie można. Polecałabym jednak zapoznanie się z werdyktami poprzednich edycji, i sprawdzenie, jakie zasady obowiązywały, jakie prace otrzymywały nagrody od jury...
 • yvonta | 03-11-2011 20:02:23

  Ja mam pytanko dotyczące konkursu zachwycona dodałam zdjęcie ale oczywiście najpierw robię potem myślę czyli czytam konkretnie. Chodzi mi o to czy moje zdjęcie zgłoszone do tego konkursu będzie zdyskwalifikowane, bo nie dodałam wieku dziecka, chociaż widac tam samą autorkę

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, konkursy

Polecamy

Jak łagodzić świąd ospy? Sposoby na swędzące krostki

Ospa wietrzna. Jak złagodzić uporczywy świąd ospy?

Ospa wietrzna to zakaźna choroba wirusowa, do niedawna uważana za typową chorobę wieku dziecięcego, którą „trzeba przejść”. Szczepionki przeciw ospie wietrznej są dostępne – ale są niestety płatne, dlatego większość dzieci ciągle musi się zmagać z chorobą...

czytaj

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj