Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rusza pierwsza po wakacjach edycja konkursu "Ręką dziecka malowane"

Malowane, wyklejane, lepione, wycinane...

Po wakacyjnej przerwie rusza na nowo konkurs fotograficzno-rysunkowy „Ręką dziecka malowane”! Czekamy na zdjęcia prac waszych dzieci – można przysyłać fotki wszystkich prac plastycznych: rysunków, malowideł, wycinanek, figurek tworzonych z modeliny, papieru czy kasztanów.

Czekamy na prace plastyczne dzieciaków!

Fot. eBobas

Czekamy na prace plastyczne dzieciaków!

Chcemy, by jak największe grono małych artystów miało szansę na wygrywanie nagród w naszym konkursie, który potrwa aż do czerwca.

Pierwsza edycja konkursu będzie trwać od 15 października do 12 listopada 2011 roku.

Każdy użytkownik może zgłosić do konkursu 5 zdjęć. W tym konkursie oczekujemy fotografii prac, nie dzieci – jeśli na zdjęciu będzie dziecko i widoczna w całości praca, zostanie dopuszczone do konkursu. Zdjęcie samego dziecka, nawet „w twórczym szale” do galerii konkursowej dopuszczone nie będzie.

Oczywiście - w podziale nagród będą uczestniczyć wyłącznie użytkownicy, którzy dodadzą do swojego profilu dziecko, będące autorem pracy. Czekamy na prace młodszych i starszych dzieci. Roczniaki, dwulatki - mają takie same szanse w konkursie jak starsi koledzy i koleżanki. Starsi, czyli maksymalnie ośmioletni!

Główną nagrodą w konkursie jest portret dziecka, namalowany przez plastyczkę, Aleksandrę Szumerę. Nagrodę główną przyzna jury, biorąc pod uwagę 20 prac z największą liczbą punktów.

Nagrody rzeczowe funduje firma Astra. W każdej edycji będzie ich 10. Pięć przypadnie użytkownikom, których zdjęcia zdobędą największą liczbę punktów, pięć rozda jury redakcyjne, biorąc pod uwagę wszystkie prace zgłoszone do konkursu.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: maria1980, cendrusia.

Komentarze

 • doda11 | 16-10-2011 19:11:48

  Witam.Ja mam prośbę,bo wszystkie zdjęcia są oceniane przez ludzi na podstawie głosów.ale to nie fer.tutaj powinno jury wyłonić prace i zdjecia konkursowe i te które wygrają.
 • Sildunia | 18-10-2011 12:41:20

  Witam szanowną redakcję. Popieram doda11 - wiadomym jest, że każdy każdemu klika głosy, co nie jest bynajmniej związane z jakością zdjęć, prac czy innych zadań konkursowych a raczej z ilością znajomych na facebooku czy innych portalach. Fajnie, wiadomo tez, że Wam o to chodzi, bo im więcej osób zajrzy na Waszą stronę tym więcej reklamodawców będzie chętniejszych. Dlatego nie biorę udziału w t...
 • MAMA | 19-10-2011 22:59:14

  Sildunia - jak trzylatek ma talent, a mama do pracy dołączy świetny podpis, szansa że dziecko nie wygra nagrody w pierwszej czy drugiej edycji konkursu jest minimalna... No ale przekonywać na siłę przecież nikogo nie można. Polecałabym jednak zapoznanie się z werdyktami poprzednich edycji, i sprawdzenie, jakie zasady obowiązywały, jakie prace otrzymywały nagrody od jury...
 • yvonta | 03-11-2011 20:02:23

  Ja mam pytanko dotyczące konkursu zachwycona dodałam zdjęcie ale oczywiście najpierw robię potem myślę czyli czytam konkretnie. Chodzi mi o to czy moje zdjęcie zgłoszone do tego konkursu będzie zdyskwalifikowane, bo nie dodałam wieku dziecka, chociaż widac tam samą autorkę

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, konkursy

Polecamy

Często bakterie osadzające się w gardle na migdałkach powodują brzydki zapach.

Brzydki zapach z ust u dziecka

Zdarza się, że już kilkumiesięcznym maluchom brzydko pachnie z buzi. Przyczyną nie musi być jakaś groźna choroba, ale lepiej skonsultować się z pediatrą i nie lekceważyć tej dolegliwości. Przyczyn nieprzyjemnego zapachu z ust może być bardzo...

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj