ARTELANDIA - PORTRETY NA ZAMÓWIENIE

ocena:
drukuj  
Miejscowość: 43-100 Tychy
Województwo: śląskie
WWW:
Telefon: 791-865-667
Opis skrócony: Pracownia Artystyczna Artelandia Aleksandra Szumera Profesjonalne Portrety na zamówienie ze zdjęcia w ołówku, sepii, pasteli oraz farbach olejnych. Zapraszam serdecznie:) www.artelandia.pl

Pełny opis

W pracowni artystycznej ARTELANDIA oferuję profesjonalne usługi z zakresu grafiki tradycyjnej oraz malarstwa na zamówienie. Specjalizuję się w portretach w ołówku, sepii, pasteli oraz farbach olejnych, na papierze rusticus, canson oraz płótnie lnianym . Chcesz sprawić najbliższym niezapomniany prezent, skontaktuj się ze mną.

Rysuję i maluję ze zdjęcia. Do pracy jest mi niezbędne bardzo wyraźne zdjęcie, najlepiej w wysokiej rozdzielczości, ok.1-2 MB. Oczywiście jestem z osobą zamawiającą w stałym kontakcie. W razie jakichkolwiek wątpliwości wysyłam zdjęcie projektu i wspólnie rozważam szczegóły portretu. Technika rysunku jest dowolna. Do wyboru ołówek, kredki w trzech odcieniach sepii, pastel bądź farby olejne. Format A4, A3, B3 lub większy do uzgodnienia. Portrety wykonuję na profesjonalnym papierze rusticus kremowym camoscio lub sabbia, oraz białym canson.

Aktualne imprezy / akcje i promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Ocena użytkowników  

średnia: 0/5 (opinii:0)
Ocena ogólna

Polubiła nas 1 osoba

Najpopularniejsze w Imprezowniku / Akcje i Promocje

Brak wydarzeń w Informatorze.

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Inne miejsca w miejscowości Tychy

Sprawdź również

Szukaj przyjaznych miejsc i usług

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj

Patronat eBobas.pl

eBobas.pl poleca