Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

pozitiVibration (offline)

03-08-2014 17:34:01

Tychy
Gnatoya ah, mój Dawid zazwyczaj niestety w weekendy w pracy a w tygodniu ja na rano mam teraz akurat więc jak wracam do domu to padnięta jestem. fakt faktem nawet siedząc w domu mogę wypocząć bo nie słyszę co chwile, mama nalejesz mi coś picia, mama zapalisz światło w łazience, mama wytrzesz pupe, mama a poczytasz mi, mama a pójdziemy ze skuterem na plac zabaw i w kółko. xd nie powiem brakuje mi go, ale pod jego nieobecność planuje generalne porządki w całym mieszkaniu, szafach itp. no i wstawiać będziemy drzwi wejściowe to trochę bałaganu będzie.
za godzinę mój małżonek idzie już do pracy a ja w końcu wybieram się spać. mam nadzieję że się w końcu wyśpię.! ( :


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lubie_czytac (offline)

03-08-2014 20:46:51

Radom
Witam serdecznie! Zaprzyjaźnimy się?

Z przyjemnością dołączę do grona mam, które są na podobnym etapie ciąży. W poprzednich ciażach nie widziałam takich grup, ale to było dawno winking smiley

Krótko o mnie:
Mam na imię Kamila, 34 lata, jestem mamą dwóch dziewczynek 10 lat i 9 lat.
Moje panienki od dawna prosiły o dzidziusia, ale poprzednia próba spełnienia tej prośby skończyła się niepowodzeniem, mam nadzieję, że teraz wszysko będzie dobrze smiling smiley i za parę miesięcy :bebe:
Jestem nauczycielką, więc mogę spokojnie w wakacje wypoczywać, a czuję się niestety dość kiepsko. Nudności "poranne" u mnie raczej całodniowe sad smiley Pobolewania brzucha, problemy z żołądkiem, a ostatnio jeszcze biegunka dają mi popalić.

Poprzednie ciąże zagrożone, oby tym razem natura była łaskawsza poszłooo!

Chyba jestem tu najstarsza, ale obiecuję, że postaram się nie wymądrzać LOL

Dodam jeszcze, że według OM to 10 tydzień, ale ja wiem dokładnie kiedy "zmontowaliśmy" malucha i jest to 8 tydzień smiling smiley
@ zawsze była nieregularna. Kolejna wizyta w czwartek, więc dowiem sie troche więcej, nie mogę sie doczekać.


Pozdrawiam,
Kamila



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-03 21:06 przez lubie_czytac.

kamilam82 (offline)

04-08-2014 15:11:03

Księginki
Witam! :-)

Mam 32 lata, jak moja poprzedniczka mam na imię Kamila i wykonuję ten sam zawód:-). 20 marca 2015 pierwszy raz zostanę mamą. Przeczytałam Wasze posty - super sprawa takie forum!

Pozdrawiam wszystkie Mamy!

lubie_czytac (offline)

04-08-2014 15:50:03

Radom
Witaj kamilam82

Widzę, że poharcowałyśmy z radości, z okazji zakończenia roku szkolnego grinning smiley

Dobrze, że wakacje, bo samopoczucie nienajlepsze i pewnie nie obyłoby się u mnie bez L4, a tak to luzik.

Wczoraj i dzisiaj bardziej mnie brzuch pobolewał i przesunęłam wizytę z czwartku na dzisiaj, o dziwo zaraz po zmianie terminu wizyty dolegliwości sie zmniejszyły thumbs up, ale sie kurde człowiek chyba sam wkręca.

A jak wasze samopoczucie, Drogie Mamy?


Pozdrawiam,
Kamila

pozitiVibration (offline)

04-08-2014 17:55:20

Tychy
kamilam82 i lubie_czytac witamy na naszym forum! ( :

przy poprzedniej ciąży tak nie miałam lecz przy tej mam na coś smaki ale jak już to kupie bądź zrobie to nie jest to to, co miałam na myśli.
na jutro wzięłam wolne bo muszę rano iść zrobić badania (krwi, moczu itp.). później od razu zapiszę się na wizytę do ginekologa. zobaczymy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

04-08-2014 18:06:07

Lubin, Leszno
Hej kochane

Dzisiaj i wczoraj można było przeczytać w prasie bądź sieci,że Wielkopolska pływa... do Leszna jednak nie doszło. dziecko na huśtawce
Mam już dość tej pogody choć nareszcie zaczęło padać... u mnie dzisiaj temperatura w domu przekraczała 28 stopni a mieszkam na parterze więc idzie się roztopić. Zaczyna u mnie być lepiej z wymiotami, ponieważ od kilku dni już nie ma takiej tragedii jak wcześniej smiling smiley więc jak widać to,że pierwszy trymestr ma się ku końcowi dobrze pokazuje,że większość objawów mi minie. Na szczęście senność mnie nie dotyczy więc spokojnie mogę zajmować się Cypriankiem, choć zapachy bywają dobijające. Jutro idę zrobić tipsy i kupić kamyki na grób do mamy narzeczonego więc będzie co robić, ale mam nadzieję,że zajrzę. W środę wizyta u ginekologa. Już nie mogę się doczekać grinning smileygrinning smileygrinning smiley


Pozitivibration z tym niewyspaniem to doskonale Cię rozumiem, bo ja przez tą duchotę budzę się w nocy kilkakrotnie....będziesz miała czas przynajmniej normalnie posprzątać, bo wiadomo jak to przy dzieciach grinning smiley

Lubie_czytać witaj nowa mamusiu.mały grymaśnik Miło widzieć,że wątek który założyłam zaczyna tętnić życiem smiling smiley Zazdroszczę Ci Pracy. Ja zawsze marzyłam by zostać polonistą jednak wybrałam prawo z racji finansów na przyszłość. Taka to pożyje wolne przez całe wakacje heh smiling smiley choć przy dwójce córeczek na pewno jest trochę roboty. Moja ciąża poprzednia też była zagrożona, ta też nie będzie łatwa, ale myślę,że jak pozytywnie obie będziemy myśleć to wszystko będzie dobrze. Przetrwasz do 12go tygodnia a potem będzie już tylko lepiej.Rozbawił mnie tekst,że nie będziesz się wymądrzać smiling smiley Dziękuję w imieniu innych... grinning smileybuziak od dziecka Myślę jednak,że jako doświadczona mama wielu będziesz mogła pomóc smiling smiley

KamilaM82Witamy smiling smiley świadome macierzyństwo to super rzecz. Opowiedz nam więcej o sobie.



Kochane życzę wam braku upałów i przespanej nocki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

04-08-2014 18:16:23

Elbląg
Witam Was !!

Dawno już nie klikałam tu, ale przez te gorączki to nawet nie chce mi sie włączać komputera ani TV, tym bardziej, że w pracy mam dość pracy przed monitorem.
kamilam82 i lubie_czytac jak miło, że grono naszych marcóweczek się powiększa smiling smiley
Ja ogólnie dziś zaczęłam 10 tc. Mdłości mi dokuczają, szczególnie gdy poczuje coś drażniącego.
lubie_czytac ja też mam problem z żołądkiem, niby uważam na to co jem itd. ale raz na jakiś czas doskiera mi biegunka. Zwykle mija od razu. Niewiem czy to normalnie czy mam się niepokoić. Bóle brzucha i u mnie się zdarzają, czasem ciągnie, czasem takie pojedyncze ukłucia. Do bólu piersi się chyba już przyzwyczaiłam, na zakupy tylko musze iść kupić sobię większą bielizne, bo choć nie mam apetytu ( co mnie martwi i wkurza) i zjechałam 1 kg ! ( co niby jest normalne u niektórych kobiet w ciąży) to w majtaski nie moge wejść swoje no i cycniki też już nie pasują.

Gnatoya śliczny ten Twój skarbek !! oczyska ma ładne smiling smiley

Aaaa byliśmy na tej imprezie na 2,5 tys osób z pracy mojego Mateusza. Impreza 1. klasa !! Zakopower dało czadu smiling smiley Nawet troszkę potańcowałam smiling smiley Fajna taka odskocznia od rzeczywistości smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lubie_czytac (offline)

04-08-2014 19:37:41

Radom
Ja chyba znów nie mam szczęścia sad smiley
Pobolewał mnie brzuch i jakoś dziwnie mniej mnie dzisiaj mdliło i przełożyłam wizytę z czwartku na dzisiaj. Niestety jutro do szpitala, bo prawdopodobnie ciąża przestała się rozwijać.
Jest mi bardzo smutno, choć mam jeszcze cień nadziei.
Ginka zrobi mi jeszcze jutro USG na szpitalnym aparacie i betę i zobaczymy.
Trzymajcie kciuki.


Pozdrawiam,
Kamila

Gnatoya (offline)

05-08-2014 10:35:03

Lubin, Leszno
Lubie_czytać wszystko będzie dobrze, to normalne,że czasem mniej mdli. Ja mam od wczoraj non stop rozwolnienie a jednak się nie martwię... wszystko będzie dobrze zobaczysz. Koniecznie daj znać jak po wizycie 3 mam kciuki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lubie_czytac (offline)

05-08-2014 13:21:13

Radom
Byłam dzisiaj w szpitalu na USG i gin twierdzi, że ciąża się nie rozwija. Brała oczywiście pod uwagę, to że wiek z OM byłby zawyżony i nawet patrząc na czas poczęcia nie wygląda to dobrze. Serduszka nie widać, a w ogóle to jej zdaniem ta ciaża nie rozwijała się dobrze sad smiley
Proponowała mi zostanie w szpitalu, zrobienie bety i powtórzenie USG za 2-3 dni, ale uznałam, że przyjadę na USG w piątek, a jak nic się nie zmieni w obrazie USG to w piątek już mnie zatrzyma na oddziale. Może betę zrobię sama, przynajmniej jestem w domu.

Do lekarki mam zaufanie, prowadziła wszystki moje ciąże, dwie pierwsze zakończyły się szczęśliwym rozwiązaniem.


Pozdrawiam,
Kamila



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-05 13:22 przez lubie_czytac.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.