Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

vajka087 (offline)

31-07-2014 11:18:26

Elbląg
ewaiolivka Mi wychodzi z USG i z om 3 marca smiling smiley Fajnie, bo ja też jestem marcóweczką, z tym, że dopiero z 28.03 smiling smiley

A kiedy masz te USG ? Ja dopiero za 3 tyg sad smiley

Co do zabobonów to mało o tym wiem, niby jak kobieta jest ładniejsza na buzi podczas ciąży to będzie chłopak, bo niby dziewczynka odbiera urody. Niby też na dziewczynke ma się ciągnoty na słodkie, na chłopaka na kwaśne. Sądzę, że pewnie nie ma reguły smiling smiley
Haha jak się starasz o dzidzie to jak pod łożko wkładasz siekiere to będzie chłopak, a jak cytryne to dziewczyna tak tez słyszałam... hah !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

31-07-2014 13:15:06

ostrzeszow
witajcie kobietki

u nas ok , ja mam juz dosc tej codziennosci, tej rutynx , ciagle to samo , ech .

Jesli chodzi o wizyte to doktorka potwierdzila ciaze , ale byl widoczny na razie tylko pecherzyk , za 3 tyg do kontroli . Ja czuje sie ciezko , caly dzien mam wrazenie ze cos mi stoji na zoladku , do tego taki dziwny posmak w buzi.

w robocie umowy mi nie wydluzyli, ciaza musi trwac minium 12tyg , a ja mam dopiero 5tydz. no ale nie wyszlo az tak zle bo mam w ciagu 14dni zaniesc do ZUS L4 a oni beda mi wyplacac chorobowe i pozniej macierzynski. tylko ginka wpisala mi w zwolnienimd ze mam lezec i kuwa oby zus z kontrola nie przyszedl bo jade do mamy na dwa tyg .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

31-07-2014 18:32:04

Elbląg
http://www.youtube.com/watch?v=8zaKPwLMLak

Z dedykacją dla Was dziewczynki !! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-31 18:32 przez vajka087.

Gnatoya (offline)

31-07-2014 21:02:11

Lubin, Leszno
Hej kochane

Pojechałam wczoraj spotkać się z siostrą dlatego mnie nie było smiling smiley na szczęście i nieszczęście dużo do nadrabiania nie mam... nadal mnie okropnie mdli, dzisiaj jak wróciłam pojechałam z narzeczonym na zakupy i tragedia ile człowiek na nich potrafi spędzić, wyszliśmy o 14 wróciliśmy o 19.10... masaaaakra smiling smiley ale udało mi się kupić prześwietną przytulankę na dobranoc z Fisher Price z kołysankami dla maluszka i powiem wam świetna sprawa bo mały już usnął smiling smiley


Aaaaa kochane jak któraś chce niewielkim kosztem udekorować pokoik dla maluszka to są prześwietne naklejki 3d na ścianę w sklepie Kubuś z Kubusiem Puchatkiem, Hello Kitty etc... super sprawa bo za nie wielkie pieniądze można zmienić pokój smiling smiley aaaa zapomniałabym w Kauflandzie w promocji są pampersy zielone.



Paszczurka to super,że jesteś na L4 a skoro szef nie chce Cię spowrotem to rób wszystko żeby ciągnąć Zus jak długo się da, wypoczywaj.

Vajka poczekaj do 12go wtedy nic nie będzie mógł już zrobić.

EwaiOlivka podobno na chłopca chce się jeść rzeczy kwaśne lub ostre a na dziewczynkę słodkie mi się niby z Cyprianem to sprawdziło, ale ja tam nie wierzę zabobonom. Podobnie też jest z brzuchem, że niby jak jest piłka to chłopiec a jak bardziej płaski to dziewczynka ale to się nie sprawdza smiling smiley

Malwinko jak to taki krótki okres to nikt Cię nie będzie nawiedzać zobaczysz smiling smiley



Zmykam w pościele jutro się odezwę .Dobrej nocki kochane.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

01-08-2014 09:54:49

Wołomin
vajka - właśnie ja mam wizyte na 12-go sierpnia, ale nie na usg chyba, chociaż własnie by wychodził 12 tc i mógłby zrobic, ale wiem, że u mojego gina, to jego zona tez lekarz gin robi usg z tym mierzeniem i sprawdzaniem płci, a na 12-go jestem zapisana do niego i się wkurzam, zadzwonie dzis do niego i się zapytam o co chodzi, bo ja już chcę to badanie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

01-08-2014 11:04:52

Elbląg
ewaiolivka no widzisz a moja gin poleca mi jechać albo do Olsztyna albo do Gdańska, tam też robią pobranie krwi mojej na wykluczenie jakiś ew. chorób czy coś. Zarejestrowałam się więc do Gdańska. To są badania nieinwazyjne więc się skłoniłam jechac, na inwazyjne bym się nie zgodziła !
Dziś już 1 sierpnia smiling smiley) Jak głupia licze te dni w kalendarzu smiling smiley
Dziś czuje się całkiem ok. Tylko znów wracają upały, wczoraj nie padało, ale było 21 stopni i zero słońca, tak przyjemnie się spało w nocy przy niższej temperaturze.

Jutro idziemy na imprezę urodzinową firmy mojego lubego winking smiley Impreza na 2,5 tys osób ! Gwiazda wieczoru - Zakopower grinning smiley
Chociaż się troszkę rozerwę, bo i mnie tak jak i mpuchala27 dopadła ostatnio rutyna.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

02-08-2014 21:33:33

ostrzeszow
witajcie mamuski

przepraszam ze przewaznie pisze tylko o sobie, ale pisze zawsze z tel, a nienawidze na nim pisac , do tego ostatnio czuje sie jakby mnie ktos walnal obluchem w leb. Te goraczki to jakis koszmar, do tego np wczoraj caly dzien mialam mdlosci, nad glowa Hania , masakra. Do tego mam mega wkurwa bo olalam ostatnio swoj system zywienia - co 3 godz i zdrowo i kurde nie wiem kiedy 5kg na + . Ale ja chyba jako wyjatek w te upaly wpieprzam jak glupia, bo siedze w domu , a jak siedze w domu to tak mam niestety

w poniedzialek wyjezdzam do tej mamy , ciesze sie bo chociaz obiady nie beda na mojej glowie winking smiley

a tak poza tym to nudnawo u nas smiling smiley
buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

02-08-2014 21:36:05

ostrzeszow
a co do USG to ja mam o tyle dobrze ze moja ginka robi je za kazdym razem , a plus dla niej za to ze mierzy wszystko dokladnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

02-08-2014 23:20:00

Tychy
witam późną porą. ( :
w czwartek miałam usg. pęcherzyk jest, a na resztę za wcześnie. cieszę się że zajrzałam do innego ginekologa, bo jest tak jak myślałam. tamta pani ginekolog mówiła że to 3 tydzień a mi to nie pasowało. ten lekarz potwierdził że to już 6. na wtorek muszę wziąść urlop i porobić badania i w przyszłym tygodniu do kontroli. a lekarz naprawdę super. taki miły, wszystko wyjaśnił i miał dużo czasu dla mnie. a co najlepsze, z NFZ. ( :
wczoraj nockę spędziliśmy u mojego brata bo rodzice na wakacjach. pogrillowaliśmy trochę.
Maksio jutro miał jechać z babcią mojego Dawida na 2tygodnie na małe wakacje w góry. dziś dzwonimy się do nich umówić na jutro a tu się okazuje że nie jadą. babcia Dawida i jej koleżanka pokłuciły się o chłopa. xd za 20 minut dzwoni że jednak jadą. ok... za chwilę znów telefon że jadą za godzinę.! sprintem naprawdę do domu i mega szybkie pakowanie. pół torby ciuchów i pół torby zabawek. 15 sierpnia jedziemy tam na weekend i go odebrać. a ja już tęsknię. brakuje mi tego malucha już... ) : taka cisza... tak pusto... brakuje mi już tych ciągłych pytań a dlaczego, a czemu, a jak, a po wyjaśnieniu ciągle wiem wiem wiem. ciekawe jak Maksio to wytrwa.
a ja już dziś padam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

03-08-2014 11:48:40

Lubin, Leszno
Vajka najważniejsze,że się dobrze czujesz. Mi ta pogoda daje we znaki niestety...

EwaiOlivka znajdź kochana takiego ginekologa co na każdej wizycie będzie Ci robił usg, ja sobie nie wyobrażam żeby mogło być inaczej...


Mpuchała nie przejmuj się to tylko 5 kg poza tym pewnie część z tego to woda więc spadnie zobaczysz. Ja w ciąży z synem przytyłam 6 kg a po porodzie kolejne 5 więc jestem doskonałym przykładem,że siedzenie w domu mi nie służy heh.


PozitiVibration ja to Ci zazdroszczę,że masz małego z kim na tyle czasu zostawić. Masz czas teraz wypocząć i nacieszyć się mężem więc korzystaj. Mamy ładną pogodę więc zawsze możecie pojechać gdzieś nad jezioro czy coś. Ja bym wiele dała żeby małego móc komuś oddać na cały chociaż dzień smiling smiley zobaczysz jak będzie fajnie jak go po takim czasie zobaczysz. Wtedy się czuje jak się kocha takiego szkraba.




Kochane ja mam dzisiaj centralnie dość... u nas dopiero przedpołudnie a już 33 stopnie....młody kozak Paść idzie normalnie... ja to się dzisiaj nigdzie z domu nie ruszam aby wieczorem tylko wyjdziemy z Cyprianem na krótki spacer bo siebie na dworze w taki ukrop nie wyobrażam... nie mogę się już doczekać wizyty w środę u ginekologa... wg moich obliczeń wychodzi,że teraz jest 10 tydzień... zobaczymy na kiedy niby mi wyjdzie termin porodu... Dzisiaj czeka mnie jeszcze pranie bo taka pogoda,że aż żal nie skorzystać skoro wszystko tak ładnie wysycha... Nie dajcie się kochane pogodzie i mdłościom smiling smiley Ja na wizycie muszę poprosić o jakieś tabletki na wymioty bo non stop witam się z kiblem mówiąc kolokwialnie...



Mój mały kawaler:





[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.