Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

ewaiolivka (offline)

23-07-2014 14:10:07

Wołomin
Ja nie wiem jak tu zdjęcie wkleić sad smiley nie znalazłam tej opcji


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

23-07-2014 14:19:37

ostrzeszow
Witajcie dziewczyny

mam nadzieje ze przyjmiecie do swojego grona marcóweczek smiling smiley test zrobilam w poniedzialek - wynik pozytywny , do lekarze ide dopiero 29ego lipca . jesli wszystko bedzie ok to bedziemy czekac na nasze drugie malenstwo , pierwsza mamy coreczke Hanie , ktora 18ego lipca zkonczyla 16miesiecy . Wedlug OM termin z drugim powinien byc na 30marca a Hania jest z 18ego smiling smiley

Mam na imie Malwina , mam 29 lat , mieszkam w Ostrzeszowie , aktualnie jestem na urlopie wychowawczym do 31ego lipca , a pozniej sama nie wiem jak to bedzie . Mam kochanego meza , ktorego czasami mam ochote udusic ale w gruncie rzeczy nie narzekam smiling smiley wazne ze ciagnie do domu a nie z domu.

Jedyny minus - mieszkam z tesciami ale mam osobna kuchnie wiec i to idzie wytrzymac smiling smiley

Przepraszam ze tak tylko o sobie nie zdarzylam Was jeszcze podczytac , z moja Hania jest malo czasu dla siebie , poniewaz jest to zywe srebro , wszedzie jej pelno , ani minuty nie usiedzi , ale jest kochanym , madrym dzieckiem smiling smiley

Pozdrawiam Was serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

23-07-2014 14:31:03

Wołomin
mpuchala27 - Witamy Cię serdecznie smiling smiley
liczysz na drugiego chłopczyka, czy dziewczynke? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

23-07-2014 14:50:06

Lubin, Leszno
EwaiOlivkau mnie pewnie będzie znów syn, dlatego że mojego M rodzina to sami głównie faceci, więc pewnie znowu tak będzie. Poza tym M mówi,że wyglądam znów na chłopca- z Cypkiem zgadł więc pewnie z drugim dzieckiem też będzie mieć rację. Musisz wejść w Mój profil następnie, edytuj, tam Ci się wyświetli galeria, dodać zdjęcia i potem jak się one zapiszą jeszcze raz na nie kliknąć i Ci się wyświetli kod html który masz wkleić i gotowe.


Mpuchała27 witamy smiling smiley im nas więcej tym weselej, mój synek też rozbrykany ale póki jest narzeczony nie ma problemu by tutaj naskrobać. Nie ma dużo stron do nadrobienia, więc zdążysz smiling smiley Hania bardzo ładne imię dla dziewczynki smiling smiley teraz jest "bum" na starodawne imiona, mi się bardzo podoba np. Anoś, ale jednak już ich jest za dużo. 3mamy kciuki żeby na wizycie już mocno biło serduszko. Co do męża mój M też kochany choć jak każda czasem mam ochotę go zabić smiling smiley


W końcu pada uffff... młody rycerz Nareszcie będzie można odetchnąć. smiling smiley

Wiem,że to jeszcze wcześnie ale kochane macie już jakieś typy, co do płci i wybraliście imiona? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

23-07-2014 19:20:00

ostrzeszow
ewa , powiem Ci ze mi to obojetne czy bd syn czy corka , wiadomo gdyby byla dziewczynka to duzo bym zaoszczedzila , bo duzo rzeczy po Hani smiling smiley

Magda mi podobaja sie takie stare imiona teraz na moim topie jest Helenka , Adas i Stas , podoba mi sie tez Adela albo Alicja , ale znajac zycie to i tak bedzie inne smiling smiley . u mnie z czasem krucho bo Hanka niestety nie umie bawic sie sama , wiec albo zabawa z Hania, ale obowiazki domowe ,albo spacer i tak w kolko macieja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

23-07-2014 20:53:41

Elbląg
cześć dziewczynki, widzę że nas tu przybywa i fajnie. Fajnie czytać jak każda z Was ma już takie doświadczenia z maleństwami. Ja dopiero będę się wszystkiego uczyła, ale dzielnie dam rade smiling smiley Jestem taka szczęśliwa ! smiling smiley
Wizyte u ginekologa następną mam dopiero za miesiąc ale wcześniej jade właśnie do Gdańska na te USG 3d i test podwójny.
Co do imion sie jeszcze nie zastanawiałam choć czuje w kościach, że będzie synek. Ale cokolwiek będzie to będę szczęsliwa aby zdrowe ! smiling smiley W zasadzie to chciałam zawsze mieć Nikodema tongue sticking out smiley ale do tego czasu aż ja zaciązyłam w rodzinie Nikodemów się pomnozyło, że raczej zrezygnuje z tego imienia smiling smiley ja personalnie miałam być Pawełkiem tongue sticking out smiley

Jak wasz dzionek? Jak znosicie upały? Ja chodzę do pracy i się tam rozpuszczam. o 13.00 jestem nie do życia, jakby ktoś wyjął mi baterie. Dlatego dzis po obiadku zaraz poszła spać. Ostatnio sen to mój najlepszy przyjaciel smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

23-07-2014 22:57:49

Tychy
Gnotaya dwa miesiące temu zmieniłam pracę. od tamtej pory jeżdżę do pracy na rowerze. czuję się ogólnie ok, jeżdżę powoli także mam nadzieję że nie będę musiała z niego póki co rezygnować. w piątek pogadam o tym z ginekolog.
a co do płci to teraz mi to jest obojętne jaka. najważniejsze żeby zdrowe było! a imiona mam już od dawna upatrzone. ^^ dla chłopca napewno Franuś, a dla dziewczynki albo Antosia albo Gabrysia, ale raczej to drugie. ( : po Maksie mam całą wyprawkę jeszcze (wózek, łóżeczko, ubranka od samego porodu itp) także oszczędność napewno by była gdyby się trafił chłopczyk.

ewaiolivka kurczę współczuję trochę. ciężko będzie Ci córeczkę odstawić trochę. uparta dziewczynka. hehe. ja mojego Maksia od razu po powrocie do domu ze szpitala uczyłam spać u siebie w łóżeczku. z początku płakał itp. ale gdy był najedzony i suchy nie zwracaliśmy na to uwagi. i tak się nauczył... na 2 urodzinki kupiliśmy mu łóżko normalne. i od tamtej pory śpi sam i z łóżka w nocy nie wychodzi. udało nam się. zobaczymy jak będzie z drugim teraz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

24-07-2014 10:50:49

Lubin, Leszno
Hej kochane


U nas się w końcu trochę ochłodziło więc idzie żyć smiling smiley wszystko by było wręcz idealnie, gdyby nie to,że codziennie jak tylko otworze oczy wymiotuje nie wspominając o reakcji na różne zapachy. Ja mam wizytę następną 6go sierpnia, także może już więcej się coś dowiem na temat maluszka. Jedno już wiem na pewno każda ciąża inna, czekam z utęsknieniem do 12go tygodnia, mam nadzieję,że wszystko się unormuje. Synek dzisiaj dał mamie pospać spał do 10.20 0d 21.00 także można się wyspać smiling smiley

Dzisiaj w planach kolejne pranie jak to z małym dzieckiem w domu( ja się śmieję,że mam w domu krainę wiecznego prania bo non stop je zbieram albo wieszam) ale to nie ważne, najważniejsze,że mały wszystko je co mama mu ugotuje. smiling smiley


mpuchała27 spacerki to dobra rzecz, zawsze się lepiej dotlenimy smiling smiley Ja dzisiaj koniecznie z małym wyjdę, bo zapach powietrza po deszczu uwielbiam smiling smiley


Vajka087 mi się baardzo podoba Nikodem, ale nie wybraliśmy ze względu na to,że ich jest już za dużo wszędzie, tak jak np. Nikoli, ja z kolejnym dzieckiem będę szukać o ile będzie chłopiec imienia znów Polskiego lecz niesztampowego, bo jak będzie córka już jest powiedziane od dawna,że będzie Marta po mojej zmarłej mamie. To super,że tylko sen Cię morzy, widocznie maluszek potrzebuje żeby mama mogła sobie po odpoczywać, korzystaj póki można smiling smiley w 3 trymestrze już nie tak łatwo się ułożyć do snu smiling smiley

Pozitivibration masz o tyle super,że malutki już ma skończone 3 latka więc już sam Ci gania, więc wózek podwójny etc już Ci odejdzie, poza tym takie maluszki są baardzo pomocne przy pomaganiu przy noworodku także będziesz mieć pomocnika smiling smiley no i co najważniejsze dzieci się wtedy czują baaardzo ważne, więc pewnie nie odczuje tego,że jest kolejny członek waszej rodziny.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

24-07-2014 15:40:56

Wołomin

ewaiolivka (offline)

24-07-2014 15:44:05

Wołomin
Później sie odezwe, idziemy jeść obiadek smiling smiley

Co do imion dla dziewczynki, to mam jedno i tylko jedno Nikola, dla chłopczyków mam dwa: Alan lub Maks, ale na Maksa mój mąż się nie zgadza, bo twierdzi, że to imię dla psa, a mi się podoba bardzo własnie smiling smiley
PositiVibration - twój synek ma na imię Maks i bardzo ładnie brzmi to imię, chyba, że pójde mężowi na ustępstwo i będzie Maksymilian, w skrócie Maks smiling smiley hehe
A Wy jakie imionka?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.