Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

Gnatoya (offline)

16-07-2014 11:29:51

Lubin, Leszno
Witajcie kochane.

Jestem mamą 6 miesięcznego Cyprianka i dowiedziałam się,że jestem w ciąży z kolejnym maluszkiem z czego się bardzo cieszę smiling smiley Karta ciąży założona teraz tylko czekam do kolejnej wizyty aby było dokładnie słychać bicie serduszka. Zapraszam serdecznie miło będzie móc się wspierać przez najbliźsze miesiące jak i czas po porodzie. Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paszczurka1 (offline)

16-07-2014 14:57:51

Wolsztyn
hejj, też mam termin na marzec. to moja pierwsza ciąża. staraliśmy się o nią rok, choruje na niedoczynnosc tarczycy i jeszcze stwierdzili u mnie policystyczne jajniki.. ale udało się. teraz byle przetrwać tffuu ten pierwszy trymest i pożniej będzie tylko lepiej.

Gnatoya (offline)

19-07-2014 13:41:11

Lubin, Leszno
Paszczurka Ja mam za małą ilość progresteronu, dlatego też od ciąży z synem musiałam brać duphaston, ale się udało i teraz mam zdrowego 6miesięczniaczka, więc jestem przekonana,że i Ty dasz radę ze swoim pierwszym maluszkiem. Teraz też odkąd dowiedziałam się o kolejnym maluszku to biorę od początku duphaston i tak będzie już do końca 20go tygodnia. Masz rację,najważniejsze to przetrwać pierwsze 12 tygodni potem już z górki-wiem coś o tym...dziecko na rowerku Jakbyś miała jakiekolwiek pytania dotyczące przebiegu ciąży etc to jestem do Twojej dyspozycji. Mam nadzieję,że zgłosi się tutaj więcej dziewczyn to będziemy mogły się wspierać, jak to mówią w kupie zawsze raźniej heh... Mnie dzisiaj okropnie męczą mdłości już kilka razy dzisiaj wymiotowałam więc troszku słabo się czuję, ale do przodu i będzie lepiej smiling smiley A jak Ty się czujesz? są już mdłości etc? w poniedziałek idę do ginekologa to zobaczę jak ta moja fasolka się rozwija. smiling smiley ps. na kiedy dokładnie masz termin?



Moje słoneczko:




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

20-07-2014 19:03:54

Elbląg
Witajcie dziewczyny. Ja miałam niedoczynność tarczycy, którą leczyłam jakieś pół roku, do tego miałam zbyt wysoki progesteron po MTC i też leczyłam dostinexem. Udało się nam zajść smiling smiley) Jestem w 7 tyg + 6 dni smiling smiley I jestem staszliwie szczęśliwa. Oby wszystko było ok ! To moja pierwsza ciążą stąd często pojawia się masa znaków zapytania. Byłam już na drugim USG i póki co wszystko w porządku. Czuje sie też nie najgorzej, choć śpie jak Marynika, a sen w ciągu dnia nigdy mi sie nie zdarzał winking smiley A wy jak się czujecie ? Termin na początek marca ! smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-20 19:13 przez vajka087.

Gnatoya (offline)

20-07-2014 19:32:06

Lubin, Leszno
Witaj vajka ja dzisiaj okropnie cały dzień wymiotuję, jutro mam wizytę u ginekologa to dam wam dokładnie znać, ktory to tydzień i jak rozwija się moja fasolka... ten upał mnie dobija, u mnie 35 stopni, roztopić się idzie normalnie...:confused: Ja mam za małą ilość progesteronu stąd ten duphaston smiling smiley a jak wasz dzień?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

20-07-2014 19:57:27

Elbląg
Gnatoya ja dziś z rana miałam lekkie mdłości. Ostatnio nie miałam apetytu za to od dwóch dni powrócił i dziś mam straszne zachcianki. Poza tym upały są też dla mnie nie do zniesienia, marze już o jesieni chociaż. Siedziałam dziś troszke przed domkiem na powietrzu i zasypiałam, położyłam się więc o 15.00 w domku i obudziłam jakos o 18.30, bo obudziła mnie straszna chcica na serek wiejski heheh.
Daj znać jak po jutrzejszym USG !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

21-07-2014 06:55:17

Tychy
witam wszystkie mamy. ( :
ja również w piątek dowiedziałam się że jestem w ciąży. termin na marzec. ( :
to moja druga ciąża. mam synka 3,5 letniego. cieszymy się całą trójką z nowego członka rodziny.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paszczurka1 (offline)

21-07-2014 08:27:37

Wolsztyn
te upały faktycznie są nie do zniesienia... współczuje Wam z tymi mdłościami.. sad smiley
ja nie mam żadnych mdłości a ni zachcianek. Jestem tylko mega ospała.. sad smiley ale pracuje i nie moge spać ile bym chciała..
Dziasiaj mam drugie usg, bo to 6 tydzień mam nadzieje że wszystko będzie OK..
Ja biorę codziennie na noc luteine dopochwowo, nie mam żadnych plamień, ale lekarz twierdzi,że do 10tyg to nie zaszkodzi..
Pozdrawiam Was CHŁODNO tym razem przyszłe mamuśki :*

paszczurka1 (offline)

21-07-2014 08:28:51

Wolsztyn
pozitiVibration
gratulacje :*
Wy już wszystkie zaprawione, a moja to pierwsza ciąża smiling smiley

paszczurka1 (offline)

21-07-2014 08:33:00

Wolsztyn
Gnatoya
jaki słodki ten Twój CYPRIANEK !
będzie wszystkoo dobrze, tak jak mowisz w kupie raźniej smiling smiley
miałam usg w 4 tyg i kropeczka miała 4,5mm czyli w normie.
czuje się OK zero jakichkolwiek dolegliwości...
dziiaiaj mam drugie usg i mam naddzieje że będzie dobrze smiling smiley
zmykam do pracy, a Ty chowaj się przed tym straszynym słońcem yawning smiley
Pozdrawiam smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.