Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

Gnatoya (offline)

14-08-2014 21:52:45

Lubin, Leszno
Cześć kochane.


Zapisałam się do innego ginekologa, bo tamto wstrętne babsko nie chce mi przepisać mimo nadciśnienia, które mam ( na ostatniej wizycie było ponad 150\110 ) tabletek typu dopegyt, twierdząc,że leki na nadciśnienie ma mi przepisać kardiolog. Tak więc 28go idę na wizytę do innego lekarza i mam nadzieję,że ten okaże się człowiekiem i nie będę musiała latać po kardiologa. Z synem jak byłam w ciąży to nikt mi nie kazał nigdzie latać, wszystko lekarz prywatnie załatwiał, a teraz jak chodzę na NFZ to już wieeelki problem... Boże po cholerę człowiek płaci te cholerne składki skoro nic z tego nie ma...kozioł o ścianę

Jeśli chodzi o wymioty- od wczoraj piję herbatę z imbirem i już nie wymiotuję więc jest super. Co prawda głowa mnie boli średnio pół dnia ale... przynajmniej już nie wymiotuję. Wiązadła też zaczynają się rozluźniać co czuję szczególnie wieczorem.


A jak u was z wiązadłami?

W ten długi weekend zapowiada się,że będziemy mieć gości także będzie co robić...


Gosiaczek to super,że docenia smiling smiley musiałabym mojego na dłużej z nim samym zostawić to może by docenił. Dobry pomysł- pora go wykorzystać heh.dziecko na huśtawce

Pozitivibration to super,że będziesz miała swoje cudo przy sobie. Też na pewno się stęsknił za mamusią. grinning smiley

Co do zachcianek, ja w to nie wierzę, ale ... może coś w tym jest? jeśli chcesz córeczkę to oczywiście Ci jej życzę.

Vajka wielu kobietom ciemnieje, to prawda co napisałaś. Zauważysz też niebawem jak Ci ściemnieją otoczki brodawek. To całkiem normalne... a i w późniejszym okresie jak większość kobiet pewnie będziesz mieć kresę, choć ja jej nie miałam.
Skoro jesteś senna znaczy,że maluszek potrzebuje po odpoczywać. I pewnie,że się wyśpij- do 3go miesiąca maluszka będzie z tym ciężko więc jak nie teraz to kiedy smiling smiley Pocieszę Cię jednak,że wiele maluszków później przesypia całe noce jak mój Cyprian, zasypia o 20tej i budzi się dopiero o 10- 11 rano więc mam nadzieję,że i Twój maluszek będzie takim śpiochem, no i mój też grinning smiley


Poluszka witamy kolejną mamusię (; Opowiedz nam proszę więcej o sobie.



Kochane miłego i chłodniejszego weekendu wam życzę smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

18-08-2014 11:16:49

Wołomin
Witam Was Dziewczynki po dłuuuugiej niebecności smiling smiley

2-tygodniowy urlop na Mazurach, a dzisiaj powrót do rzeczywistości i natłoku spraw, powrót do cywilizacji, jak tu jest pięknie i cudownie smiling smiley
Ja w pracy, Olivka w żłobku smiling smiley

Poza tym jutro mam wizyte u gina i już nie mogę się doczekać tego usg prenatalnego, może będzie widać płeć już...imiona już wybrane smiling smiley

Gnatoya - moja Olivka zaczeła raczkowac zaraz po tym jak zaczęła sama siedzieć, ja z Olivką w wieku 6 m-cy poszłam do prywatnego rehabilitanta i pokazywała mi ćwiczenia, które wspomagają raczkowanie i po tygodniu ćwiczeń z nią, bo ja codziennie z nią ćwiczyłam od końca 3-go m-ca (bo miałam bzika na punkcie zdrowego trybu i tego, aby wspomagać jej rozwój, chociaż rozwijała się szybko i bardzo dobrze, to codziennie o 19-tej przed kąpielą 15-20 minut ćwiczeń robiłyśmy) i zaczęła zaraz raczkować, potem ok roku poszłam do ej samej rehabilitantki i pokazała mi ćwiczenia wpomagające chodzenie i po miesiące w końcu puściła moją rączkę (bo chodziła owszem, ale musiała się trzymać mojej rączki).
Teraz moja Olivka nie chodzi, tylko biega smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

18-08-2014 23:15:37

Tychy
wszyscy chyba powyjeżdżali na długi weekend bo ucichło tu coś... ( :

w piątek pojechaliśmy w Bieszczady po Maksia. kurcze, jak nas zobaczył to nie mógł uwierzyć że to my. pierwszego wieczora gdy go kładłam jeszcze tam spać to co chwila się obracał sprawdzić czy leżę koło niego, wycałował mnie, wyprzytulał, wygłaskał. zmienił się trochę. i standardowo kolana całe pocharatane, no i wywalił się kilka godzin przed naszym wyjazdem i koło oka na całe pozdzierane. babcia go strasznie rozpuściła i wszystko za niego robiła. ubierała go, karmiła, wycierała pupę. była w szoku jak zobaczyła jak on się zachowuje i że wszystko potrafi sam robić. teraz musimy znów trochę ukrucić... ale jeszcze 2 tygodnie i wraca do przedszkola. ale się strasznie cieszę że mam go znów przy sobie!
teraz lecę spać bo 2zmiany teraz mam i padam już...
((:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

19-08-2014 11:57:17

Wołomin
Witam Dziewczynki,

Co u Was? czemu tu taka cisza?

Ja mam dzisiaj meeega lenia w pracy smiling smiley

positiVibration - super, że już Maks jest z Wami, wyobrażam sobie jak bardzo tęskniłaś za swoim synkiem smiling smiley

Ja dzisiaj na 15-tą do gina, albo zrobi tylko badania i zapisze na usg za kilka dni, albo go wybłagam, żeby na chwilkę zajrzał do brzuszka zobaczył, co się dzieje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

19-08-2014 12:01:11

Wołomin

vajka087 (offline)

19-08-2014 13:53:24

Elbląg
Witajcie dziewczyny !!

Jak sie czujecie? Co u was słychac?
ewaiolivka koniecznie napisz jak po badaniu prenatalnym? Wszystko w porzadku? No i pochwal sie czy bedzie junior czy juniorka?smiling smiley
Ja badanie prenatalne mam jutro, wzięłam więc dzien wolny z pracy i jade do 3city. Ale mam spięcie smiling smiley) Dawno nie widziałam maluszka , fajnie bedzie go zobaczyć smiling smiley)) no i co dla mnie ważne, tatusiek w końcu pierwszy raz usłyszy serduszko i zobaczy co zmajstrował smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

19-08-2014 15:53:34

Lubin, Leszno
Hej kochane.

Mnie znowu wróciły mdłości i wymioty, mam nadzieję,że niebawem będzie lepiej. Na 28go zapisałam się do innego ginekologa, to mam nadzieję,że wypisze mi tabletki na nadciśnienie bo non stop mnie głowa nawala... szkoda gadać. Poza tym nie mogę się doczekać co tam słychać u mojego skarba smiling smiley Do tego mamy jeszcze w rodzinie różne perturbacje pracowe więc jest gorąco, mam nadzieję,że niebawem sytuacja się ustabilizuje i będzie lepiej... oby.


Cyprian dzisiaj mi dostał okropnej wysypki chyba od kompotu ze śliwek, smaruję oliatum mam nadzieję,że niebawem zejdzie.


Ewa podpowiedz mi zatem proszę jakie ćwiczenia stosowałyście z Oliwką? mój już zaczyna raczkować także jestem przeszczęśliwa. Daj znać jak po wizycie.


pozitiVibration to musi być super przeżycie i wzruszające,że maleństwo tak tęskni. Najważniejsze,że jesteście już razem grinning smiley a babcia jak to babcia, normalne,że rozpieszcza smiling smiley


vajka zobaczysz jak mu się zmieni podejście do Ciebie w ciąży jak zobaczy jak serduszko pięknie bije.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

20-08-2014 10:33:32

Wołomin
Witam Dziewczynki

A więc wczoraj byłam na wizycie, lekarz tylko podpatrzył na usg, czy wszystko w porządku, a takie usg z mierzeniem przezierności i innych funkcji i mam nadzieję z poznaniem płci mam w poniedziałek na 15-tą.
Ale co najważniejsze, widziałam maluszka machającego rączkami i nóżkami, zrobił dwa fikołki, uśmiałam się jak głupia, super, poza tym zbadanie macicy, cytologia, wszystkie badania mam w normie.

vajka - napisz koniecznie jak po wizycie i badaniach smiling smiley

Ja nie będę mieć prenatalnych, tylko takie badanie standardowe z mierzeniem wszystkich funkcji. P
W końcu zapytałam się co to są te badania prenatalne, więc wytłumaczył mi, że owszem jak chcę wydać kilka stówek mogę je sobie zrobić od tak sama z siebie, ale takie badania robi się tylko wtedy, kiedy po tym zwykłym badaniu usg z mierzeniem tej przezierności karkowej i innych wyjdzie coś nie tak i w tedy sie robi badania z krwi, a obowiązkowe są prenatalne po 35 roku życia i jeżeli wcześniej występowały jakieś nieprawidłowości...

Gnatoya - przyznam Ci szczerze, że ja już nie pamiętam tych ćwiczeń, ale na pewno bardzo mi pomogły, postaram je sobie przypomnieć i napiszę.
A tak zapytam, ile waży Twój synek, bo synek mojej szwagierki z 22 stycznia waży już 9 kg, moja tyle ważyła jak miała roczek.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zoe (offline)

20-08-2014 13:24:47

Łódź
Hej dziewczyny smiling smiley
Ja jestem w mojej pierwszej ciąży, niespodziewanej, ale strasznie się z narzeczonym cieszymy, że będziemy mieć bobasa smiling smiley
Mój termin to koniec marca - początek kwietnia, także ciężko jeszcze cokolwiek stwierdzić, bo to sam początek, ledwo widoczne smiling smiley


poluszka (offline)

21-08-2014 08:47:24

Bytom
Cześć! Przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale sporo się u nas dzieje. Nie licząc takich typowo ciążowych dolegliwości mamy na głowie remont: kupiliśmy mieszkanie, na razie jest masakrycznie rozkopane, ale stramy się jak najszybciej to ogarnąć. Ja raczej tak symbolicznie, ale zawsze - łazimy tam codziennie po pracy. Kończę jeszcze kurs na prawko i pracuję - prawdopodobnie dopiero za 2 tyg pójdę na L4. Jestem copwriterem, więc praca generalnie ciężka nie jest, ale jednak przy kompie, ale to też niedobrze. O mnie to jeszcze mogę napisać, że mam 26 lat, od ponad roku jestem mężatką i dzidziuś był bardzo starannie zaplanowany winking smiley Celowaliśmy w chłopca (ja mam 3 siostry, 2 siotrzenice, mąż też ma siostrę), ale przecież wiadomo, byle dzidziuś był zdrowy smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.