Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

pozitiVibration (offline)

24-07-2014 22:59:55

Tychy
Gnatoya o tak. mój Maksio bardzo by chciał mieć brata. widzę, że w domu brakuje mu równieśnika do zabaw. potrafi bawić się sam, ale widzę że weselej byłoby mu z kimś. moja znajoma ma 2letnią córeczkę. ostatnio Maks wziął ją za rękę na placu zabaw. pokazywał jak wejść na zjeżdżalnię, gdzie są fontanny z wodą dla dzieci, gdy usłyszał muzykę pokazał jej jak ma tańczyć. opiekuńczy bardzo. myślę że będzie szczęśliwy. ( :

ewaiolivka mój synek też ma Maksymilian. ( : często ludzie mylą i piszą to przez "x" ale ich poprawiam. u mnie w rodzinie też wszyscy mówili że Maks to jak dla psa, ale mi jeszcze za dziecka się to imię podobało no i synek dostał. ( : sam uparciuch twierdzi że on nie jest Maksymilian ani Maks tylko Maksio. hehe.

jutro na 10 idę do ginekologa. wprost nie mogę się doczekać. już czuję że przytyłam kilka kilo. mam apetyt jak nigdy.! ( :


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

25-07-2014 16:02:37

Lubin, Leszno
Witajcie

Hej kochane, ja mam dzisiaj zaganiany dzień, musiałam posprawdzać ile rzeczy po Cyprianie od 0-3 mcy pozostało mi dla drugiego maluszka i na szczęście udało mi się wszystkich nie wydać smiling smiley Dzisiaj też byłam na zakupach ciuchowych dla mojego kawalera bo mimo,że ma 6 mcy, to zakładamy już ciuchy od 9-12 mcy bo mały ma już 76 cm i ponad 9 kg wagi, choć po nim nie widać. Przerażające jest to ile kosztują rzeczy dla maluszków, ale jak trzeba to trzeba. Udało mi się już kupić kurtkę na jesień, bluzy i kombinezon na zimę także o te najdroższe rzeczy jestem już spokojna. Do tego jak co dzień rano oczywiście musiałam wymiotować, idę na wizytę 6go to koniecznie będę musiała powiedzieć ginekologowi żeby mi coś przepisał bo tak dłużej być nie może żeby każdy poranek wyglądał tak samo....



Pochwalę się od kilku dni mój synek woła do mnie "MAMA"


EwaiOlivka przepiękna jest ta Twoja królewna.

Mi się najbardziej dla dziewczynek podobają:

Liliana, Anastazja, Marta, Jagoda

dla chłopców:

Dacjan, Szymon, Antoni i Tomasz.


Pozitivibration Duży Twój kawaler smiling smiley jak na 3.5 letniego chłopca a jaki uśmiechnięty. Koniecznie daj znać jak po wizycie.


Malwinko zaprosiłam Cię do znajomych na fb. Słuchaj ja też się martwię jak Cyprian przyjmie nową osobę do rodziny, ale ja myślę,że jeśli będziemy dzieci uczyć aby opiekowały się młodszym rodzeństwem to będzie tak,że będą to nasi mali pomocnicy i nie będziemy musiały się o nic martwić. Zobaczysz strach ma tylko wielkie oczy, skoro jesteś w stanie poradzić sobie z jednym maluszkiem to i z kolejnym dasz radę. A może wtedy gdy pojawi się nowa kruszynka to Twoja mała do tego czasu nauczy się spać sama etc? nie przejmuj się wszystko będzie dobrze.



Kochane co sądzicie o kupowaniu w lumpeksach? ja przyznaję dla siebie nic nie kupuję ale wielokrotnie udało mi się piękne rzeczy z disneya dla małego kupić i zaglądam tam regularnie, bo wielokrotnie udało mi się kupić np. bluzę która normalnie kosztowałaby 150 zl a zapłacę za dobrą jakość np. 10. Później udaje się mi te rzeczy jak nazbieram sprzedać na allegro za kilkaset złotych więc uważam,że fajna sprawa,że są takie sklepy szczególnie dla mam, które nie mają za dużo pieniędzy.


Mam jeszcze jedno pytanie do mam chłopców: Gdzie kupujecie rzeczy dla maluszków? bo ciężko coś ładnego trafić. Ja kupuję głównie w Hm i Reserved, czasem w F&M i wkurza mnie strasznie to,że bardzo łatwo jest trafić coś pięknego dla dziewczynek za to z chłopcami jest problem...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-25 16:05 przez Gnatoya.

mpuchala27 (offline)

25-07-2014 16:22:54

ostrzeszow
Magda ja sporo kupuje w lumpkach, u nas jest taki tylko z dziecieca odzieza , same markowe ubrania wiec lubie tam robic zakupy dla Hani. Chociaz ostatnio bardzo duzo kupuje na grupach na fejsie . Jest np taka grupa modny maluszek next jest tam duzo fajnych kobietek ktore wystawiaja ubranka za grosze . sa tez grupy zara, wiec jest w czym wybierac . A dzisiaj naszla mnie taka mysl- oby to nie byly blizniaki winking smiley. Magda dziekuje za slowa wsparcia smiling smiley

pozitivbration jak tam po wizycie u gina ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

asia1908 (offline)

25-07-2014 22:18:03

Wrocław
Madzia a Ty znowu na bobasie :* Moja Kochana :*

Powodzenia dziewczyny smiling smiley) trzymam za Was kciuki smiling smiley)))

ja rodziłam dzień po Madzi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

25-07-2014 23:08:02

Tychy
witam Was. ( :
dzień strasznie zalatany. i wkurzyłam się niesamowicie. na 10 byłam umówiona do ginekologa. to nic że prawie godzinę czekałam... lekarka jakaś starsza babka, która wogóle się dziwiła że ja już jedno dziecko urodziłam. stwierdziła że skoro zrobiłam 3testy i wyszły pozytywnie to napewno jestem w ciąży. obliczyła że to dopiero 3tydzień i nie jest w stanie mi nic więcej powiedzieć bo za wcześnie. zbyt rozgarnięta nie była. chciałam u niej prowadzić całą ciąże ale zaraz z rana zacznę się rozglądać za innym lekarzem. pójdę choćby się upewnić czy ta lekarka miała rację. ale cóż... przyszłam do domu i chyba na ok 15 stronkach dałam wyliczenie tygodnia ciąży. wszędzie wychodzi mi 6 tydzień. nie wiem...


Gnatoya lekarz mi mówił że Maksio będzie wysoki. i mam nadzieję że tak będzie. po tacie. ^^ a nie taki kurdupelek jak ja. ( : powiem Ci że ja baardzo rzadko kupuję synkowi ciuchy w jakiś markowych sklepach. bardzo dużo nakupiłam mu na allegro. trampki, spodnie, kurtki zimowe, kombinezony, itp. praktycznie od małego mały ubierany jest przez allegro. jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ubranka były zniszczone. niska cena, a pochodzi w tym nie za długo tak naprawdę.

mpuchala27 ja też się obawiam żeby to nie były bliźniaki czasem. tym bardziej że i od strony mojego męża bliźniaki są, i u mojego taty w rodzinie również. ah tyle roboty, ale jednak ile szczęścia. ( :


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

26-07-2014 11:10:31

Lubin, Leszno
Hej dziewczynymłody rycerz


U mnie poranek jak co dzień z mdłościami, na szczęście póki co jeszcze nie wymiotowałam smiling smiley
U nas znowu ma być dzisiaj garówa, więc nie wiem jak to będzie z poruszaniem się poza dom, póki co pościel się pierze a później się zobaczy.


Dziewczyny te co były już na usg kochane jakbyście miały bliźniaki to by wam na badaniu serduszka powiedzieli. Jeśli mówili,że serduszko bije to znaczy,że jest tylko jedno maleństwo.

Pozitivibration koniecznie zmień lekarza, to jest niemożliwe żebyś była dopiero w 3 tygodniu, koniecznie idź do kogoś innego kto Ci stwierdzi ciążę, to babsko jakieś niewydarzone....przewracjący oczami Wszystko będzie dobrze zobaczyszbuziak od dziecka koniecznie ale to koniecznie idź do innego ginekologa, skoro tak Ci wychodzi na kalendarzu ciąży i daj znać po wizycie jak pięknie serduszko bije smiling smiley


No i super,że będzie wysoki, chłop powinien być. smiling smiley


Ja jestem z bliźniaków grinning smileygrinning smileygrinning smiley


Malwinka prześlij mi proszę na fejsie link do tej grupy, może też tam będę kupować. To super,że masz takie sklepy u siebie. U mnie są dwa dyskonty gdzie można znaleźć przepiękne perełki i wszystko takich firm jak : Disney, Next, George., Adidas, H&M. Każdy może uważać co chce ale ja i tak tam będę kupować. Sklepy stacjonarne wiadomo też odwiedzam, ale jednak dużo rzeczy syn ma właśnie z lumpka i powiem Ci szczerze,że jakościowo po praniu te rzeczy są o wiele lepsze niż kupione w sklepie stacjonarnym.


asia1908 oooo kochana moja nas na nowym forum odwiedziła grinning smiley buziak od dziecka




Dziewczyny ja z poprzednim maluszkiem byłam tutaj właśnie na jednym forum i powiem wam,że super sprawa. Mam nadzieję,że będzie nas coraz więcej i że jak już się maluszki urodzą to nadal będziemy tu skrobać, znam takie fora gdzie dziewczyny jeszcze latami ze sobą piszą tak się żżyły ze sobą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

26-07-2014 12:08:42

Tychy
Gnatoya w tym tygodniu będę miała na rano do pracy, więc postaram się znaleźć jakąś lepszą ginekolog. jak ta mi powiedziała że to rzekomo dopiero 3tydzień to aż mi się przykro zrobiło...


ja dziś już jestem wykończona strasznie... mój Dawid miał być w pracy do 7. o 9 musiałam z domu wyjść po Maksa bo nocował u babci. dzwonie do niego a tu poczta. nigdy tak późno z pracy nie wracał a nawet gdyby to zawsze dzwonił. wzięłam wózek żeby było szybciej i lece do babci. 40 minut w tym gorącu na nogach robi swoje. jak tylko doszłam Dawid w końcu zadzwonił. coś tam się w pracy stało, chciał pomóc następnej zmianie i został. i dawaj szybko do domu z tym wózkiem pełnym reklamówek z ciuchami (Maks u babci spał kilka nocy), leków, zabawek itp. i znów 40 minut na nogach w skwarze... przed 11 stoje przed drzwiami i zamknięte. Dawid zamknął się od środka na górny zamek do którego ja nie mam kluczy i zasnął. pół godziny dobijałam się do drzwi, dzwoniłam na domofonie, jemu na telefon i nic... był po 15 godzinach pracy i tak zasnął że nie mógł się dobudził. ja już miałam dość. siadłam na schodach i płakać mi się chciało. wzięłam Maksa z tym wózkiem i za ulicą mamy park z placem zabaw. jak tylko przeszliśmy przez ulicę Dawid dzwoni gdzie ja jestem bo ciągle na mnie czeka! nawet nie wiedział że spał. i dawaj do domu spowrotem. teraz wykończona siedze i odpoczywam. miały być zakupy, sprzątanie, innej babci miałam lecieć kwiatki podlać, a na 15 mamy znów lecieć do tatmej babci na urodzinowy obiad. nie mam siły. ah. a do tego wszystkiego dziś pierwszy raz jest mi tak niedobrze, że aż nie wiem co z sobą zrobić...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

26-07-2014 12:47:46

ostrzeszow
Magda wysle Ci zaden problem . ja mam wizyte wlasnie dopiero we wtorek dlatego obawiam sie tych blizniakow , ale jak beda to beda , oby zdrowe. a co do forum to ja tez jestem jeszcze na drugim - marcoweczki 2013 i powiem Wam kocham te kobiety , do dzisiaj piszemy ze soba, prawie kazda ma kazdej nr tel , gdy cos sie dzieje wspieramy sie , taka moja druga rodzina. I mam nadzieje ze tutaj bedzie tak samo- milo , bez konfliktow i bez udowadniania ze to ja jestem najlepsza mama , bo jak wiadomo ile mam ,tyle opini, najwazniejsze zeby szanowac druga osobe i jej decyzje.

u nas dzis tez juz skar, Hanna spi,wstanie to pojdziemy na spacer.

pozitivbration no to masz dzien hi hi , nie zazdroszcze. A co do lekarki to na prawde dziwna :\ ja przed Hania mialam puste jajo plodowe i lekarz badal mnie przy kazdej wizycie mimo tego ze na pierwszej wizycie pecherzyk byl duzy jak na 3 tydz , niestety pozniej juz taki pozostal , bez zarodka w srodku . Moim zdaniem powinna Cie zbadac czy cos widac czy nie. Babsztyl jeden

ja dzisiaj popoludnie znowu spedzam sama z Hania, Tomek na 15 do roboty , wroci okolo 23-24 , jest kierowca w spoldzielni mleczarskiej. Na szczescie duzo czesciej ma pierwsze zmiany , ale niestety musi na nie wstawac juz o 3.50.

ide polezec przy Hanusi buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

26-07-2014 21:53:35

Lubin, Leszno
PozitiVibration no to faktycznie miałaś dzisiaj nieciekawą sytuację. Najważniejsze żebyś teraz wypoczęła po tak intensywnym dniu. Swoją drogą idzie się wkurzyć jak facet nie otwiera drzwi.

mPuchala27 to super,że masz kobietki z którymi do dzisiaj się wspieracie. To wychodzi na to,że między Twoimi dziećmi będzie 2 lata równe różnicy.


Ja dzisiaj mam straszną wojnę ze swoim facetem, i weź tu człowieku przechodź spokojnie ciążę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561939, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.