MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

lolcia (offline)

01-04-2010 14:23:14

a ja dziś też porządkując a co tam teściowa mi pomagała i potem ja teściowej..he he

a tu filmik jak Paweł głupieje

[link widoczny po zalogowaniu]


karlita GRATULACJE GRATULACJE I GRATULACJE....ale prezencik wam zając przyniósł....

laska ja tez dzis nie byłam na spacerku z synkiem.....

malaga to wypoczywaj ja ci maleństwo spi..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 15:00 przez lolcia.

cozzii (offline)

01-04-2010 15:03:47

Kraków
Karlita kochana czy ja widzę dwie kreseczki ciąża

Bo dziś prima aprilis,sama nie wiemgrinning smiley







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 15:30 przez cozzii.

misia84 (offline)

01-04-2010 15:19:10

Kędzierzyn-Koźle
KARLITA GRATULUJEradośćno to macie prezent na zajączka:radość
Sylwia zapraszamradość
Wiktor tez sie teraz taki zrobi ze tylko mamusiaeye rolling smileynie moge mu sie z oczu stracic bo zaraz placz.Nawet jak ostatnio zasypial popoludniu to musialam usiasc przy lozeczku i trzymac go za raczke bo plakal jak wychodzilam z pokoju.
Laska czyli szykuje się imprezkaurodzinowe balonikifajniesmiling smileyja tez mam urodzinki w kwietniu.Konkretnie 18egoradość
Ide zjesc obiadek a potem idziemy z Wiktorkiem pojezdzic rowerkiem bo nie chce jezdzic w wozku.Musialysmy go z miasta niesc na rekach na zmiane z mama:run_with_baby:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

01-04-2010 15:28:47

Jaworzno,Czeska Republika
Witam kolezankismiling smiley Przeoraszam ze was zaniedbywalam tyle czasu ale tyle spraw na glowie z tymi dokumentami ze nic mi sie nie chce.Po drugie przy Julce to nie da sie siedziec przy kompie.Teraz mam chwile bo moja trojeczka kochana spismiling smiley:sleeping_baby_55yawning smileybiecuje poprawe i bede z wami na bierzacosmiling smiley
Karlita GRATULUJE BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super prezencik na zajaczkasmiling smileymam nadzieje ze to nie zarcik na prima aprilissmiling smiley a co do rysunku,bo pytalas czy mozna zlozyc zamowienie wiec tak: w tym momencie nie mam ani grama tuszu do drukarki a to konieczne by wydrukowac fotke z ktorej mialby powstac portretsad smiley ale jak kupimy tusze to mysle ze nie bedzie problemu.Przyslesz mi na email fotke i swoj adres zebysmy wiedzieli gdzie to wyslac.Robert robil juz taki portret koledze bo ten chcial zrobic prezent na urodziny swojej narzeczonej,Podobno byla zachwycona,a jak znajde na kompie ten portret to wkleje to sobie zobaczyszsmiling smiley
laska super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wygladasz w nowej fryzurce i kolorek tez ladnysmiling smileyja tez mam zamiar zrobic cos z wlosami bo juz mam takie dlugie jak nigdy a ciagle mam je spiete w kokasad smileyjuz mi sie znudzilysmiling smiley
erka co u twoich maluszkow pytasz? wiec Kuba rosnie jak szalony....jutro konczy 3 miesiacesmiling smiley a pamietam jak jeszcze niedawno chodzilam z brzuchem ha ha ha . A J-ulka jest tak niedobra ze masakrasmiling smileyucze ja sikania na nocnik ale jakos mi nie idzie.chodzi bez pampersa i mowie jej siadaj na nocnik i rob sisi to ona siada ,wstaje,sika na podloge i znowu siada na nocnik i nie wiem co zrobic by do niego nasikalasmiling smileya tak ogolnie to bez zmian sad smileya jak moje kluseczki?juz dawno nie slyszalam jak mowia CIOCIUsad smiley
effika ty to masz fajnie znow jedziesz do pl zabierzesz mnie?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

julkuba (offline)

01-04-2010 15:55:21

Jaworzno,Czeska Republika
Pomaleńku przez podwórze idą sobie dzieci kurze.
W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki.
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkiej Nocy.
pisanki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

ulinka (offline)

01-04-2010 16:51:09

Gdynia
lolcia A kto to mógł wiedzieć że to się tak potoczy. Wczoraj już się zastanawialiśmy czy nie jechać do szpitala, bo strasznie oddychał, z wielkim wysiłkiem i charczał, nie mógł przez to zasnąć, M go prawie całą noc na rękach nosił. Dziś już jest lepiej, nie charczy cały czas i oddycha mu się trochę lżej. Mam nadzieję że te leki pomogą i wyzdrowieje szybko. Trochę się martwiłam że lekarka nie przepisała antybiotyku, ale chyba rzeczywiście nie będzie potrzebny. A co do wózka to już go mamysmiling smiley Piotruś brał czynny udział w składaniusmiling smiley Tylko co z tego jak i tak teraz nie możemy iść na spacer. Fajny filmik, Piotruś był zafascynowany Pawełkiemsmiling smiley

karlita Gratulacjesmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

01-04-2010 19:37:59

Lublin
Cytuj

Karlita :O czy mi się zdaje czy ona…SIEDZI!!!grinning smiley gratki gratki grinning smiley a co tak z ukrycia to zdjecie robione ? haha

Gabi siedzi od DAWNA winking smiley


a już myślałam że się nie uda winking smiley hehehe

Cytuj
laska
karlita to super, że mąż wytrwał w usypianiu Gabi! Mój R. dość często usypia Patryka. I nawet szybciej u niego zasypia niż u mnie. Ale ostatnio Patryk ma fazę na mamę! I inaczej nie zaśnie jak u mamy! Oby szybko to minęło, bo męczące to jest, że tata nawet na chwilę go na ręce wtedy nie może wziąć!


Gabi do tej pory tak miała a po ząbkowaniu nic tylko noszenie ... żeby jeszcze ładnie usypiała a czasmi ją nosiłam po godzinie zanim zaczynała usypiać ... masakra

Cytuj
lolcia
karlita GRATULACJE GRATULACJE I GRATULACJE....ale prezencik wam zając przyniósł....

Cytuj
cozzii
Karlita kochana czy ja widzę dwie kreseczki ciąża
Bo dziś prima aprilis,sama nie wiemgrinning smiley

Cytuj
julkuba
Karlita GRATULUJE BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super prezencik na zajaczkasmiling smiley

fajny byłby prezencik gdyby nie ....


Cytuj
julkuba
mam nadzieje ze to nie zarcik na prima aprilissmiling smiley

no właśnie winking smiley hehehhee

prima aprilis

ale i tak nie dałyście się nabrać winking smiley



dzisiaj rano wysłałam dwa mmsy do mojej mamy i do męża winking smiley



pierwsza zadzwoniła mama prawie z płaczem " O JAK FAJNIE małe maleństwo będzie, super - kiedy się dowiedziałaś winking smiley bal bal winking smiley heheh miałam ubaw winking smiley " na koniec rozmowy zadałam jej pytanie czy nie słyszała że dzisiaj jest PA to usłyszałam " ale Ty jesteś głupia" winking smiley




później zadzwonił mąż "kochanie cóż za mmsa dostałem ? co na nim widać? to ja nooooo nasze dzieci smiling smiley a mąż na to "żartujesz?"
"nie no nie żartuję"
"ale fajnie to się pośpieszyliśmy, czekaj to trzeba przyśpieszyć zmianę mieszkania, jak się czujesz ?? "
"dobrze, tak jak wczoraj - ogólnie mam dobry humor"
jeszcze kilka zdań ....
"kochanie który dzisiaj jest ? "
"pierwszy"
"mhmmmmm pierwszy kwietnia"
"nooooooooo nie a już myślałam że będą bliźniaki ... no wiesz idę pracować"

moja przyjaciółka też się nabrała i rzuciła na mnie klątwę "oby Ci się spełniło"

ide piec babeczki bo już ciasto zrobiłam winking smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 19:38 przez karlita.

karlita (offline)

01-04-2010 19:40:51

Lublin
Cytuj
julkuba
a co do rysunku,bo pytalas czy mozna zlozyc zamowienie wiec tak: w tym momencie nie mam ani grama tuszu do drukarki a to konieczne by wydrukowac fotke z ktorej mialby powstac portretsad smiley ale jak kupimy tusze to mysle ze nie bedzie problemu. Przyslesz mi na email fotke i swoj adres zebysmy wiedzieli gdzie to wyslac. Robert robil juz taki portret koledze bo ten chcial zrobic prezent na urodziny swojej narzeczonej,Podobno byla zachwycona,a jak znajde na kompie ten portret to wkleje to sobie zobaczyszsmiling smiley

ok to będę musiała poszukać jakiejś fotki smiling smiley

ogólnie to podoba mi się ten akt z TITANICA!!
mogę wysłać fotkę w ubraniu może mi dorobić jej ciało heheheheh


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

01-04-2010 19:57:33

Jaworzno,Czeska Republika

laska (offline)

01-04-2010 20:16:03

pomorze
A wiecie, że ja nawet temu zdjęciu karlity tak dobrze się nie przyjżałam i nie zauważyłam tego testuprzewracjący oczami Widziałam tylko Gabi z klawiaturąradość. Widocznie tak miało być, bo inaczej też gratulowałabym karlicie!!! Chociaż ktoś dziś żartował, bo jakoś coraz mniej ludzie żartują na Prima Aprylis. Mi się jakoś też nie chce żartować. Ale to chyba barzdiej dlatego, że dostałam rano @. I brzuch mnie boli.

lolcia Pawełek, to jak mój Ksawery, nie usiedzi w jednym miejscu. Po prostu mają mnóstwo energii w sobie te nasze dzieciaczkismiling smiley
No i bardzo ładnie powtarza po Tobie wszystko.

julkuba dzięki za miłe słowasmiling smiley No i najważniejsze, że wszystko pozałatwiałaś, bo pozałatwiałaś już?! Wiem, jak to jest, jak dzieci nie dają mamie posiedzieć przy kompiewinking smiley Ja czasem jednego posta piszę ponad godzinkę, bo co chwilkę muszę cosik zrobić i tak schodziwinking smiley


Wyszliśmy po obiedzie na dwór i poszliśmy na plac zabaw. Ksawek niósł całą siatkę z zabawkami, bo z piwnicy tata mu je przyniósł. Ależ był zadowolony. No najbardziej to z łopaty! Mógł w końcu pokopać w piaskownicy sobie. Jednak po pół godz. zaczęło strasznie wiać i wracaliśmy do domu. Oczywiście Ksawery protestował i to dość głośno, ale jak mama zrobiła w domku dobre kakao, to już było okwinking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.