MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

oskardmowski (offline)

31-03-2010 20:12:34

Malaga przyznam się i ja że JESTEM OD WAS UZALEŻNIONA grinning smiley jestescie naprawde fajnymi kobitkami z którymi można o wszystkim porozmawiać i liczyć zawsze na wsparcie…tak normalnie nie mam czasu zazwyczaj spotkac się z kims i normalnie pogadac…a tak to usiade wieczorem czy jak maly spi i zawsze cos do was napisze, jestem na tym portalu praktycznie od samego początku, a dopiero teraz niedawno zaczelam pisac cokolwiek na forum. I nie zaluje winking smiley a co do pracy to malaga nie martw się ! na pewno niedlugo znajdziesz cos i będziesz zarabiać miliony dolarów grinning smiley
POZDRAWIAM MOJE KOKOSZKI grinning smiley
tak, kokoszki grinning smiley bo wy nie jesteście normalnymi kobietami, jak się rozgadacie to jak kokochy no jak kokochy !! grinning smiley
:joliecouette:


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cozzii (offline)

31-03-2010 20:15:35

Kraków
[link widoczny po zalogowaniu]

Moja mała już sobie śpi,ciekawe jak minie nam nocka,może będzie spała normalnie na łóżku.

Malaga kochana nie dołuj się nam tu.
Od tego tu jesteśmy,by każda z nas mogla się wygadać by robiło się lżej na duszy.
Ja też chce do pracy już od dwóch lat w domu siedzę,ale nie mam szans bo do żłobka mi jej nie przyjmą bo nie jesteśmy w Krakowie zameldowane,pozostało czekać na przedszkole.
Trzymam kciuki,znajdziesz w końcu wymarzona prace,warto szukać takiej do której idzie się z radością a nie takiej której byś nie cierpiała,będzie dobrze.

Effika kochana,trzymam kciuki by twój tato nie chorował,by było już dobrze,a co do Dawidka to rozumiem bo moja mała ostatnio wspina się na łóżeczko i próbuje wyskakiwać,dlatego ma łóżko.

ja przyłączam się do dziewczyn i tez radze byś zrobiła przemeblowanie.
Gratulujemy kroczków.

Sylwia co do matki twojego kolegi to ogromnie mu współczuje,to okropne stracić w tym wieku,matkę.
A co do tych bab w kościele to wiem jak jest,mnie wkurzało jak wszyscy się dopytywali czemu to moje dziecko umarło i takie tam.Lubia tez ubarwiać swoje historyjki,ja to mam ochotę przywalić takim ludziom.



misia84 (offline)

31-03-2010 20:15:42

Kędzierzyn-Koźle
Hejsmiling smiley
Wiktorek juz spi wiec moge cos naskrobac.Bylam dzis na zakupach popoludniu a M zostal z malym w domu bo starsznie zaczelo wiac.Zrobilam jakies zakupy na swieta ale bez zadnych szalenstw.Jedynie Wiktorori kupilam pampersy tak na wszelki wypadeksmiling smileyOd dwoch dni co pielucha to niespodzianka wiec wole miec ich wiecejsmiling smiley
Ulinko duzo zdrowka dla Piotrusia i zeby sie tylko na oskrzelach skonczylo a nie astma...Moj kuzyn ma astme od malego i ciagle bierze leki.Dla niego jest to bardzo uciazliwe a co dopiero dla takiego maluszka.Trzymam kciuki zeby to nie byla astmathumbs up
Elejko ja tez sie zastanawiam jak on bedzie w tych bucikach chodzic bo on zadnych nie uznaje.Nawet skarpetki potrafi sciagnac i chodzic na golych stopkach.
malaaga ja tez polubilam to forum bo mozna sobie z wami porozmawiac i wyzalic siesmiling smiley
Sylwia mialam dzis na obiad ziemniaczki z jajkiem i surowka.Nie chcialo mi sie gotowacprzewracjący oczamiZastanawiam sie co jutro upitrasze...
Uciekam moje kwiatki przesadzac bo juz 2 dni to robie i zrobic nie mogetongue sticking out smiley
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

31-03-2010 23:32:30

Polkowice
ach babeczki nawet nie wiecie jak mnie cieszą Wasze słowa wsparcia smiling smiley

ulinko dużo zdrówka dla Piotrusia smiling smiley trzymam mocno kciuki aby to nie była astma.

moja mała zasnęła dziś ok.21,nie spała cały dzień więc i tak długo wytrzymała smiling smiley

cozzii ja siedzę już prawie 3 lata i już pierd... dostaję. mam nadzieję,że spełnią się Wasze słowa heh śliczne łóżeczko,co do przemeblowania to łóżeczko naszej królewny wylądowało u nas w sypialni sad smiley ale mam nadzieję, że niedługo wróci na miejsce.

ja dziś na obiadek miałam prowizoryczne risotto smiling smiley prowizoryczne bo sama wymyślałam.
nic to babki uciekam spać smiling smiley do jutra i miłej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

01-04-2010 08:07:06

Kędzierzyn-Koźle
Czesc dziewczynysmiling smiley
My juz nie spimy od 6.30.Wiktor nie dal niestety pospac a szkoda bo jeszce nieprzytomna jestemeye rolling smileyWczoraj tak przesadzalam te kwiatki ze m ziemi braklo i przed 22ga bieglam do kauflandu po ziemieradośćAdzis musze isc do castoramy po doniczki bo tez braklocool smileyWieczorem dostalam takiego powera ze jeszce ziemniaki obralam na dzisiejszy obiad i zrobilam mizerieradośćMaz sie tylko zapytal czy ja sie dobrze czuje i czy niemam goraczki zeby przed polnoca robic obiadLOLJa mam powodsmiling smileyWyszlo sloneczko wiec bedziemy dzis na dworzesmiling smiley
Malaaga lozeczko Wiktora tez stoi u nas w sypialni choc maly ma swoj pokoj.Chcemy go zaniedlugo przeniesc jakl tylko zacznie przesypiac nocki.Teraz sie budzi i trzeba wstawac do niego kilka razy.
Weroniko moj urwis tez mi stawia krzywo nozke jak go stawiamy na nozki.Musze go troche poobserwowac i tez sie wybierzemy po to skierowanie.
U nas do wieczora padalo wiec Wiktor sie troche wynudzil.
Uciekam bo maly chce na rece a z nim to juz nie pisanie...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

01-04-2010 08:45:28

witaj ...
nocka niezbyt Paweł sie obudził ok 4 i nie chciał zasnąć
masakra zasną ok 6 rano a teraz jeszcze spi

przyznam sie ze nawet nie chce mi sie dzis doczytywać jestem dzis zamulałaaaaaaaaaaaaaaaa


misia oj nie fajnie z tymi bucikami tak nie lubi przymierzać Wiktor..............
i buciki bardzo fajne
zapomniałam wiesz moja szwagierka w lipcu urodzi synka i będzie miała na imnie
Wiktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....he he na mojego brata kiedyś w pracy gdzie pracował
nasz tata nazywali go Wiktor i sobie od tamtej pory
powiedział jak bedzie miał syna to bedzie WIKTOR

Cytuj
laska
misia znam tosmiling smiley My dziś pospacerowaliśmy ze 3 godzinki. Torcik zamówionysmiling smiley Żeby tylko nam smakowałMr. Green Zupka nam się została od wczoraj, wię ją zjedliśmy, a teraz Patrys drzemie sobie w łóżeczku, a Ksawek bawi się. Za chwilkę będzie Majka, to może jeszcze spokojnie sobie ją obejrzęsmiling smiley

fajnie ze tort zamówiony ..i taki spacerek zaliczony
A kiedy robisz u rodzinki Patrykowi...

ulinka oj co za Palant z tego sprzedawcy ..a ja myślałam ze juz wozek odeprałaś Pajac i juz z niego

no foli nie ma w wozku ale mozna w sklepie kupic nie sa droge

effikaszczęśliwej podroży i daj znac jak bedziesz w pl

elejak co wy macie z tymi chłopcami moj to uwielbia wszystko przymierzać ....

weronika piękna Pisanka .....śliczny masz brzusio...............

sylwia aty co taka zabiegana postaram sie zajrzeć dziś na bloga

laska zdróweczka dla wujak ....

cozzi ale sliczne łóżeczko dla księżniczki....macie pewnie duzy pokój

ulinka orany szok a ja ci odradzałam iście do lekarza Biedny synek.


Cytuj
oskardmowski
Malaga przyznam się i ja że JESTEM OD WAS UZALEŻNIONA grinning smiley :

ja teżżżżżżżżżżżżżżzzz


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

01-04-2010 11:20:38

Lublin
Cytuj
laska
karlita brzusio-pisanka po prosty zaje....ta!!!ciążatworzenie pisanek A Ty ślicznie wyglądałaśsmiling smiley Mówią, że córka mamie urodę zabiera, ale Ciebie to nie dotyczyło w ciążysmiling smiley Pozazdrościćsmiling smiley
wszyscy wróżyli mi chłopca winking smiley
fantastycznie czułam się w ciąży smiling smiley

Cytuj
oskardmowski
Karlita przepiekny wielkanocny brzuszek !!! smiling smiley

dziękuję ok to z racji Wielkanocy czymś się pochwalę winking smiley



Cytuj
cozzii

i jak??bo mi się podoba tylko nie wiem gdzie je ustawić.

BOSKIE ŁÓZECZKO !!

u nas wczoraj była wojna mąż usypiał Gabi zazwyczaj jak ja usypiał była wojna i się poddawał ... a wczoraj wytrwał do końca ... godzinę mała się wściekała ale w końcu usnęła winking smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

01-04-2010 12:07:03

Weronika625 ja tez za bardzo czasu nie mam, Oskar się taki nie dobry zrobil jak nie wiem…i ciagle by ze mna chciał być…zostawie go samego w pokoju to już placz i na rece albo chociaż chce posiedzieć Kolo mnie albo trzymac się m ojej nogi jak stoje i cos robie…taki mój synuś się ostatnio „mamowy” zrobił ;P a co do spania na dworku to jestem za, moim zdaniem lepiej jest spac na dworku niż w domu szczególnie jak ladna pogoda jest…ale moja mam oczywiście musi ciagle udzielac swoich mądrych rad…”nie usypiaj go tylko na dworzu, wyjdz z nim tylko na troche i przyjdzcie do domu, w domu się prędzej wyśpi niż na dworzu „ heh taa akurat wyspi się na pewno w domu jak ciagle tu sprzątanie jest i walenie garami itd…poza tym jak go ubierałam na dwór jak zwykle zaczela się wtrącać…bo wyszlam na chwile z pokoju a miał na sobie body,rajstopki, spodnie,bluzeczke a ona jeszcze na ta bluzeczke mu gruby sweter założyła(pod kurtke) !! ale się wkurzyłam ! no przeciez by się spocil…ale tamta „niee tam, będzie zimno mu” ehh oczywiście zdjęłam mu jedna bluzke, poszedł w tym sweterku i w cienkiej kurteczce…na koniec jeszcze chciala mu chustke na szyje założyć( a sweterek miał golf) wiec stwierdziłam ze po co chusteczka…by się tylko spocil…nienawidze tych rad mojej mamy :/

Misia84 a mi Oskar dziś pospał do 9tej :O jestem w szoku grinning smiley tak ogolnie to tez tak po 6tej przed 7ma wstaje…ooo mizeria mmm uwielbiam grinning smiley

Lolcia a na porządki ciągle, no i baaardzo dużo nauki…i jeszcze czekam na moją pracę maturalną od erki…to dopiero będę miala nauki…

Karlita :O czy mi się zdaje czy ona…SIEDZI!!!grinning smiley gratki gratki grinning smiley a co tak z ukrycia to zdjecie robione ? haha


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

01-04-2010 13:59:13

pomorze
Cześć. Dziś mamy nawet ładną pogotę, ale jeszcze nie wyszliśmy na dwór, bo do południa umyłam okna, a teraz trochę relaksuję się przed kompemwinking smiley Mam jeszcze kwiatki do przesadzenia. Więc ciekawe jak mi to się uda z moimi dwoma pomocnikamismiling smiley A dziś na obiad będzie spagetti. Zaraz pójdę makaron nastawić. Bo już jestem głodnasmiling smiley

Dziewczyny dziękuję bardzo za wsparcie w sprawie wujka. Jak będę wiedziała coś nowego, to Wam napiszęsmiling smiley
cozzii zdrówka życzę! A łóżeczko prześliczne i widać, że Pati się podobasmiling smiley
ulinka współczuję i dużo zdrówka dla Piotrusia! Oj bidulek malutkibuziak od dziecka
malaaga super, że już jesteś! Tęskniłyśmy!
lolcia urodzinki Patrysia wypadają w lany poniedziałek, ale robimy w wielkanoc czyli w niedzielę. A z powodu nieprzespanej nocki przykro misad smiley Oby dzisiejsza była lepsza!
karlita to super, że mąż wytrwał w usypianiu Gabi! Mój R. dość często usypia Patryka. I nawet szybciej u niego zasypia niż u mnie. Ale ostatnio Patryk ma fazę na mamę! I inaczej nie zaśnie jak u mamy! Oby szybko to minęło, bo męczące to jest, że tata nawet na chwilę go na ręce wtedy nie może wziąć!
Sylwia mamusiowo-babcine rady! No cóż, ona chce dobrze, aż czasem za dobrze. Wiem, że to męczące, to wysłuchiwać, ale w końcu od tego są babcie i dziadkowiesmiling smiley By rozpieszczać i przedobrzyć wnukomsmiling smileysmiling smiley

Ok. Zmykam przesadzać te kwiaty.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

01-04-2010 14:05:10

Polkowice
cześć dziewuszki,

misia, co do łóżeczka,to Amelka od urodzenia spała w swoim pokoju,ale od jakiegoś czasu kiedy ją przenosiłam do jej łóżeczka jak zasnęła to po włożeniu do niego zaraz się budziła z płaczem i zanosiłam ją do naszej sypialni i spała bez problemu, sam kierunek jej pokoik sprawiał,że się budziła i protestowała. więc przenieśliśmy jej łóżeczko i jak na razie jest ok.

właśnie mi padło maleństwo po zabawie hehe. siedziała siedziała bajkę oglądała i bęc padła smiling smiley
dobrze mam przynajmniej troszkę czasu dla siebie,bo wczoraj cały dzień nie spała. rano byłyśmy na zakupach, potem ciocia wpadła na chwilkę na herbatkę obiadek się robi,mała śpi a ja za porządki się muszę wziąć choć troszkę smiling smiley
a co do Twojego powera wczoraj to ja też mam tak czasami hihi ale od wczoraj mam takiego lenia, że nic mi się nie chce. dobrze, że mieszkamy sami to nikt mi nie mówi, że muszę posprzątać smiling smiley

Sylwia, ale moja też jest taka, ja bez niej nawet do toalety iść nie mogę, bo inaczej płacz jak nie wiem co.

Karlita gratki dla małej zuch dziewczynka smiling smiley

laska dziękuję ja za Wami też bardzo tęskniłamsmiling smiley

idę się wziąć za te robotę bo nigdy nie zrobię, a później na spacerek jeszcze idziemy bo obiecałam maleństwu na plac zabaw ją zabraćsmiling smiley

do wieczorka kobitki smiling smiley i jak tylko możecie wykorzystujcie pikną pogodę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-01 14:06 przez malaaga123.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.