MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

ulinka (offline)

29-03-2010 12:32:58

Gdynia
My już po pierwszym spacerku, na którym Piotruś uciął sobie drzemkę. Po obiadku idziemy na drugi spacer, tylko tego obiadku nie chce mi się dziś robić.

Effika My też mamy łóżko pod oknem, ale Piotrek jeszcze nie wlazł na parapet. Za to koleżanki synek, wszedł na parapet, otworzył okno i wyszedł przez okno na balkon a ona w tym czasie się kąpała.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

29-03-2010 13:52:35

Lublin
Cytuj
ulinka
misia Ja to potrzebuję XXXXXXXXXLwinking smiley Wiesz one nie mogą być opięte bo będę wyglądać strasznie.

to tak jak ja winking smiley hehehehehe

Cytuj
laska
lolcia a tu fotki o które prosiłaś. Te ramki do zdjęć, to mój małżonek sam zrobiłsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

ale BOSKIE RAMKI to ja Wam się pochwalę jak Gabi spędzała pierwszą Wielkanoc winking smiley jeszcze w brzuchu winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]






zastanawiałam się czy może jakąś fotkę dodać do konkursu ale czy Tu widać wiosnę ?? smiling smiley


Dzień dobry w ten piękny słoneczny poniedziałek my już po porannym spacerze - piękna pogoda dzisiaj byłyśmy na ścieżce rowerowej smiling smiley

Gabi teraz usnęła więc mam chwilę

miałyśmy okropną noc mała się budziła co godzinę od 2 w nocy myślałam ze mnie coś trafi... nie wiem może te górne jedynki jej dokuczają ... teraz po spacerze mam ochotę się położyć ale mam tyle roboty ze nie wiem za co mam się brać!! - okna dalej wołają o umycie!! nie wspominając o firankach i całej szafie prasowania ... muszę sobie to jakoś zorganizować bo się zakopie w tym wszystkim smiling smiley

w sobotę byliśmy na większych zakupach - kupiliśmy Gabi koszyczek i chyba będziemy robić jutro pisanki smiling smiley

wczoraj Gabi była z palemką w kościele niestety pod koniec mszy palemka już nie wyglądała jak palemka winking smiley hehehe niestety baterie w aparacie mi padły i nie zrobiłam fotek

miłego dnia a ja zmykam do roboty


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-29 13:55 przez karlita.

lolcia (offline)

29-03-2010 14:44:52

na podwórcu waz mi sie spodobał

[link widoczny po zalogowaniu]

na świetlicy


[link widoczny po zalogowaniu]

gram w tenisa

[link widoczny po zalogowaniu]
na dworze
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

na wszystkie kamienie musze wejsc


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ja wisze

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]




effika no własnie ja mam mało miejsca w szafie .i wetdy jeszcze gorszy bałagan ja za duzo ciuchów
bo wtedy je przewalam....konieczne przemeblowanie .....z łóżeczkiem

ulinka fajnie ze spacer zaliczony na 2 pójdziecie juz w nowym wózku

karlita wowwwwwwwwwwww ale śliczny miałaś brzusio i pięknie wygłaskałaś..........
ale maz ma talent....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

29-03-2010 14:57:08

Kędzierzyn-Koźle
Lolciu super zdjęciasmiling smileyPawełek to mały odkrywcasmiling smiley
Karlita zdjęcia supersmiling smiley
Ulinko powodzenia na spacerku w nowym wozkusmiling smiley

My niedwano wrocilismy ze spacerku.Rano sie cieszylam ze fajna pogoda a jak doszlam z malym do miasta to pogoda sie zepsulasad smileyZerwalo sie wiatrzysko ktore przynioslo geste chmurysad smileyTeraz z tych chmur pada maly deszczyk.Wiktor spi ale nie obylo sie bez wojny ktora znowu wygralamradośćMam nadzieje ze przestanie padac bo chcemy z mezem jak wroci z pracy isc kupic malemu buty.Sama niedam rady go trzymac i buty przymierzac wiec czekamy.Wykorzystam ten czas na prasowanie bo sie tego nazbieralo...Do uslyszenia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

29-03-2010 15:05:23

dzieki misia a ja niewiedzialam ze tez biezesz udział w konkursie głosiki oddane....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

29-03-2010 15:33:38

Lublin
hehehe tak mąż ma talent winking smiley i zobaczcie jak sobie Gabi wymarzył winking smiley brunetka o niebieskich oczach i tak się stało winking smiley

lolcia ale masz fajnego kawalera smiling smiley no no no smiling smiley

misia84 u nas też pochmurno teraz a rano było śliczne słoneczko smiling smiley

już dziewczyny lecę z punktami do Was smiling smiley


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

29-03-2010 15:37:46

Gdynia
lolcia, misia Wózek odbieram dopiero jutro po pracy a dziś i tak nie będzie drugiego spaceru bo Piotruś ma 37 st, nie wiem od czego, ale na wszelki wypadek spacer sobie odpuścimy. Nie wiem o co chodzi, bo raz ma ciepłe czoło, raz normalne.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

29-03-2010 15:41:31

ulinka ...he he juterko ok oby goraczka mineła i juz nie wróciła...................

karlita dzięki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

29-03-2010 17:17:00

A my poszlismy na spacerek, bo sie rozpogodzilo smiling smiley Nachodzilismy sie 3,5 h smiling smiley Kupilam sobie bluzeczke i kamizeleczke na pocieszenie, Dawidziowi cymbalki FP. Bylismy nawet w bliblotece, bo potrzebowalam pokserowac ksiazki. Oj, ale sie napocialam, Dawis hasal po calej bliblotece, lobuzowal przy ksero. Cale te 3,5 h szalal, a jak wracalismy do domku, to usnal i drzemie jeszcze na klatce. A teraz sliczne sloneczko swieci smiling smiley Oby jutro tak ladnie bylo smiling smiley

lolcia - swietne zdjecia, ale Przystojniaczek z niego.
karlita - brzusio slodziachny, hi hi, to mezus mial noska winking smiley
ulinka - zdrowka dla Piotrusia !
misia - powodzenia w wyborze butow.
sylwia - masz racje, zdarzaja sie tacy bezdusznicy. Mnie smiesza te wielce wierzace babki, ktore co niedziela "leza krzyzem w kosciele" a tak naprawde to ida by obgadac, kto i jak byl ubrany itd.








Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-29 17:19 przez Effika.

lolcia (offline)

29-03-2010 18:18:46

effika dzięjue tu nastepny zesta fotek


fotki z popołudniowego spacerku

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.