MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

oskardmowski (offline)

31-03-2010 10:52:18

laska buziak od dziecka ściskam mocno...oby wujkowi się polepszyło... z całego serca tego życzę.


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cozzii (offline)

31-03-2010 12:06:58

Kraków
witajcie kochane ja melduje ze żyje!!

nie mam na nic czasu zresztą kochane same wiecie jak to przed świętami.

mała jest zdrowa a ja znów mam antybiotyk już 3 tydzień,masakra z tym moim przeziębieniem.

wiecie co teściowa wpadła rano do domu i mówi szybko lej wodę do wiadra bo się pali,wielkie oczyno to ja nalałam wodę lecę ii myślę ze jakiś krzaczek plonie,a tam kurde drzewo się jara,gdyby nie przylecieli z dołu goście co u sąsiadów kładą kostkę, to nie wiem jak by się to skończyło.
spaliło eis to drzewo i krzak i poszły kable od telefonu,aż strach pomyśleć!!

a z lepszych wieści to kupiliśmy malej łózko do spania postaram się wkleić zdjęcie,była zainteresowana,ciekawe czy będzie chciała w nim spać,bo z łóżeczka próbuje wyskakiwać a to jest niziutkie.

obiecuje ze jak będę miała tylko czas to was nadrobię,ale to jak będzie mężuś w domciu,nie będę wchodzić teraz wiec już dziś kochaniutkie życzymy wam;

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.


a każdej z was która gdzieś wyjeżdża na święta to szczęśliwej drogi i szczęśliwego powrotu,papa.

[link widoczny po zalogowaniu]

i jak??bo mi się podoba tylko nie wiem gdzie je ustawić.



oskardmowski (offline)

31-03-2010 12:40:16

cozzii PRZEPIĘKNE to łóżeczko ! smiling smiley Jak dla księżniczki smiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

31-03-2010 13:37:39

witam ja na momecik bo
dziś wziełam sie za porzatki w kuchni dopiero jestem w półowie masakra a naj gorzej bedzie
kafeli myc na kolanach a ja juz nie mam sił Babcia dzis cały dzien z Pawełkiem \
a teraz nie spi obudził sie bo mama garami waliłaaaaaaaaaaaaaaaa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

31-03-2010 14:12:50

Kędzierzyn-Koźle
Cozzi super lozeczko.Typowe dla malej krolewnysmiling smiley Cozzi kuruj sie szybkosmiling smiley
Laska mam nadzieje ze wujkowi sie poprawismiling smileyTrzymam kciukithumbs up
Sun serdecznie witamysmiling smiley
Bylam dzis dowiesc to zaswiadczenie z ZUS i teraz musze czekac trzy tygodnie na decyzje ktora przysla goncem.
Zrobilam male zakupy na swieta choc dalej niewiemy gdzie je spedzimy.Chyba jednak w domku.Moze uda nam sie kupic autko po swietach to wtedy na jakis wekend w maju pojedziemy do tesciow.
U nas pogoda do banisad smileyRano swiecilo slonce i bylo cieplo,potem sie zachmurzylo i zrobilo sie chlodno a teraz pada ale deszcz to nawet cieply.Mialam wyjsc z Wiktorkiem na rowerek po obiedzie i chyba nasze plany musimy odlozyc na inny dzien.Niby w tv mowili ze ma sie wypogodzic popoludniu ale jakos tego nie widze...Ide robic obiadek i ogarnac troche to mieszkanie i Wiktora polozyc na drzemke bo juz marudny sie robi..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

31-03-2010 14:32:08

Gdynia
cozzii Łóżeczko jest supersmiling smiley

Byłam z Piotrusiem u lekarza bo M zadzwonił do mnie do pracy że mały ma duszności, no i okazało się że ma zapalenie oskrzeli i prawdopodobnie astmę. Dostał kupę leków do inhalacji i przeciwwirusowych, antybiotyku nie dostał. Jakby leki nie pomogły to mamy jechać do szpitala. Do dupy to wszystko bo na święta mieliśmy jechać do mojej mamy a tak sami będziemy siedzieć w domu, nawet na spacer nie możemy wyjść. Poprzednią Wielkanoc spędziliśmy w szpitalu bo Piotruś miał zapalenie płuc, chyba jakieś fatum nad nami wisi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

31-03-2010 16:01:26

misia84 a u nas zaczeło padać...więc chyba nic z rozpogodzenia się...przynajmniej u nas...a co masz dobrego na obiadek?
ulinka biedny niuniosad smiley przytulaski dla Was...Może następne święta będą lepsze, miejmy nadzieję, teraz najważniejsze jest zdrowie Piotrusia...a Ty się nie denerwuj bo i fasoleczka się denerwuje.buziaki dla Was ;*

my wróciliśmy ze spacerku niedawno, chłop się wziął troche za sprzątanie, a ja piszę wypracowanie z polskiego na temat "Dlaczego twórczość K.K Baczyńskiego traktować można jako"glos" całego pokolenia wojny?" winking smiley póki co mam 2 strony podaniowe napisane smiling smiley więc nie jest źle grinning smiley ale taka jakaś senna się robie...wy też? to chyba przez tą pogodę...a miałam zamiar wyjść jeszcze porobić sobie zdjęcia na dworku jakieś wiosenne ;P bo ostatnio sobie robiłam w zimę ;P no ale...brak czasu...może jutro, bo K. ma wolne...
:joliecouette:


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

31-03-2010 17:12:25

Polkowice
witajcie dziewczynki,

meldujemy się smiling smiley wróciłyśmy do domku. ale nie jestem w stanie Was nadrobić nie dlatego, że się rozpisałyście tylko przyznaję się nie mam wenysad smiley jestem podłamana tym szukaniem pracysad smiley ale dołączam się do wszystkich waszych wypowiedzismiling smiley włączę się na bieżąco, jak na razie się nigdzie nie wybieram dopiero na święta jedziemy do Wrocka smiling smiley ale nie martwcie się mąż jedzie ze swoim kompem i netem heh. a tu muszę przyznać rację lasce o uzależnieniu od Wassmiling smiley mnie też to dosięgło smiling smiley jak nie mogłam Was poczytać przez ten czas to mnie trafiało smiling smiley przyzwyczaiłam się, że mam komu opowiedzieć o tym co u nas i co mnie trapismiling smiley fajnie, że jesteście i że mogę liczyć na Wasze wsparcie smiling smiley dzięki bardzo smiling smiley

uciekam troszkę odpocząć buziaki i do wieczorkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

31-03-2010 19:02:01

PIŁA
ulinka dużo, dużo zdrówka dla Piotrusia. biedny łobuziak, tak się Go te choroby uczepiły sad smiley
laska trzymam kciuki za wujka!
cozzii łóżeczko królewny prześliczne smiling smiley
misia tak sobie patrzę na to zdjęcie i okazuje się, że kupiliśmy bardzo podobne buciki grinning smiley też szukałam czegoś innego, ale żadnych nie mogłam mu na stopę założyć - jedynie te. kupienie to pół biedy, ciekawe jak z nim będę na spacery wychodzić, skoro załącza syrenę, gdy tylko przykładam but do stopy diabełek


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

31-03-2010 19:03:39

PIŁA
ulinka dużo, dużo zdrówka dla Piotrusia. biedny łobuziak, tak się Go te choroby uczepiły sad smiley
laska trzymam kciuki za wujka!
cozzii łóżeczko królewny prześliczne smiling smiley
misia tak sobie patrzę na to zdjęcie i okazuje się, że kupiliśmy bardzo podobne buciki grinning smiley też szukałam czegoś innego, ale żadnych nie mogłam mu na stopę założyć - jedynie te. kupienie to pół biedy, ciekawe jak z nim będę na spacery wychodzić, skoro załącza syrenę, gdy tylko przykładam but do stopy diabełek

malaga proszę wychodzić z doła - praca się znajdzie, zobaczysz smiling smiley

--
ajć nie wiem co zrobiłam, że są 2 wiadomości sad smiley usunęłabym, ale nie potrafię winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-31 19:06 przez elejka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.