MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

lolcia (offline)

02-04-2010 13:46:07

a my dziś sprzątaliśmy z dziadkami w ogrodzie Paweł pomagał miał radochę taczka wywoził śmieci do śmietnika
he he miał ubaw ..i był dumny ze pomaga niestety za długo nie pracowaliśmy bo deszcz zaczął padać

a tu filmik jak ktos ma chec

[link widoczny po zalogowaniu]


julkuba co do nocnika nie wiem co do radzić u nas juz od dawna Paweł robi były czasami gorsze momenty
ale jakoś sie dało ja go zaczęłam sadzać od 9 miesięcy najpier z 2 razy dziennie go sadzałam i przy nim siedałam
i sie bawiłam potem czescie.....taj jakos sie nauczył ..i wiedział do czego to nocnik słozy potem jak był starszy to pisiu często robił w
majteczki nie potrafił wołac pisiu ale kupe tak zawsze zawołał......aa teraz od miesiaca juz pamper na noc i Paweł sam juz woła i biegnie
do nocnika......


misia współczuje nocni bieduli oby 2 zdrzemnij sie jak synek pójdzie spać.....
i co snieg u was padał szok.................

malaga ja sie ciesze razem z taba z tej nocki Brawo Amelka

laska oj ci chłopaki udanego popołudnia.............


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

02-04-2010 14:19:05

Kędzierzyn-Koźle
My juz jestesmy w domku.Zimno dzis u nas bo tylko 5 stopni.Na szczescie snieg juz nie pada ale cos wiatr zawiewa.W sklepach masakrasad smileyTyle ludzi ze szok.Na szczescie ja juz mam wszytko i do sklepu niemam zamiaru wychodzic do wtorkuradośćWiktorek zrobil sobie drzemke:sleeping_baby_55:Zmeczyl sie chlopak tymi zakupami.
Lolciu super filmikradośćnormalnie nie moglam z twojego Pawelkasmiling smileyTak super mu wychodzilo to wycieranie butkowsmiling smileyA jaki byl dumny z siebieradość

Musze wam cos powiedziec.Jak Wiktor wczesniej spal to zeszlam do piwnicy po ziemniaki i chcialam narobic trzaski zeby rozpalic w centralnym bo chlodno jest, a wczoraj jak bylam z malym przed domem to sasiadka mi powiedziala ze w piwnicy jest szczur.Troche sie zdenerwowalam bo w zimie tez byl a potem sie wyniosl.Schodze do piwnicy robie halasu zeby sie gdzies schowal bo ja pancznie boje sie myszy i szczurow.Otwieram drzwi a tam na srodku SZCZUR i patrzy sie na mnie i niema zamiaru uciekaczaskoczonymial chyba z 30cm bez ogona.Tak sie wystraszylam ze zamknelam szybko drzwi i ucieklam:runner:Zadzwonilam do meza i powiedzialam mu o tym a on w smiech i powiedzial ze szczur sie nie rzuca na ludzi.TO NIEPRAWDAangry smileySzczur jak jest glodny to sie rzuci.A ten pomimo ze narobilam halasu to nawet nie uciekl i patrzyl sie wprost na mniesad smileyJak wam o tym pisze to az mnie ciarki przechodzasad smileyPowiedzialam M ze do piwnicy nie zejde dopoki szczur sie nie wyniesie.Jak M przyjdzie z pracy to pojdzie do piwnicy a ja poki co wole marznac i niz znowu to cos spotkacsad smiley

Jakby bylo malo to przed chwila dzwonila moja babcia i powiedziala ze byla na cmentarzu i ktos ukradl wszystkie kwiaty z grobu mojej siostrysad smileyNiedawno wam pisalam ze jade na cmentarz a juz kwiaty skradzionesad smileyMojemu dziadkowi tez ukradli.Tylko kuzynowi zostawili.Nie rozumiem jak ktos moze krasc kwiaty z grobu malenkiego dzieckaangry smileyDzwonilam do mamy i bedzie wracac z pracy do domu to pojdzie kupic jakies kwiaty i jutro zawiezie siostrze na grob.Babcia tez jej jakies zostawila zeby ten grobik tak pusto nie wygladalsad smiley

Ide malowac pisanki poki maly spipisanki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

02-04-2010 14:59:52

misiadzięki 1 raz tak wycierał buciki sobie he he....
dobrze ze zakupy porobione..........

orany szczur masakra ja bym sie bała myszy sie nie bojeeeeeeeeeeeeeeee ale szczura tak...szok..........
co za ludzie jak tak mozna kwiaty z grobu ukrac masakra szok...ale i na wsi takie rzeczy sie dzieją.....

jak ci idzie malowanie.,


ja mam dzis lenia i nic nie robie.................


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

02-04-2010 17:07:16

Jaworzno,Czeska Republika

cozzii (offline)

02-04-2010 18:25:08

Kraków


Chodź!
Pomalujmy Wielkanoc,
Pisanki w kolory tęczy.
Tchnijmy radość w barwy wiosny
W żółty, zielony, niebieski.

Chodź!
Rozdajmy uśmiechy,
Empatią twarze ubierzmy.
Niech te Święta będą piękne
I my wszyscy te Święta lepsi.

Kolorowych Świąt życzy;Monika z Patrycją


Lolcia Pawełek słodki,wszystkie wasze filmiki są super,zawsze oglądam.

Julkuba śliczna dziewczynka.

Ja już sałatkę zrobiłam,jajka tez mam,posprzątałam zostało mi tylko prasowanie,kąpiel malej,muszę mężowi włosy obciąć i sama się wykapać a już padam.

U nas rano słonko było a później kropiło,mam nadzieje ze jutro ładnie będzie.

Zmykam,papa.







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 18:25 przez cozzii.

erka (offline)

02-04-2010 19:42:31

International
Witajcie dziewczyny... a dzisiaj mój A. wrócił z pracy, prawie wczoraj go ni ebyło, więc ostatni raz widzieliśmy się w środę a on przyszedł posiedział z dziećmi i razem z nimi zasnął... porażkasad smiley Mieliśmy iść na zakupy, dokupić to, czego nam jeszcze brakuje na święta i teraz zostałam na lodzie. Mam już tego dosyć, On m,a wszytsko w d....sad smiley A jutro wszytsko na mnie zwali ehhh
Mam ochotę na jakieś procentysad smiley


...

julkuba (offline)

02-04-2010 19:45:55

Jaworzno,Czeska Republika
ERKA NIE ZALAMUJ SIE NAPEWNO WSZYSTKO SIE ULOZYsmileys with beer JA SIE NAPIJE Z TOBA


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

lolcia (offline)

02-04-2010 20:36:04

julkuba śliczna Maryska ...jaka duza pannica z niej .....głosiki oddane

cozzi obcinasz włosy mezowi fajnie ja to nie potrafie...............

erka oj kochana przytulam ...ja wypije chetnie sobie z toba...piwko a co tam /....
napewno wszystko bedzie jutro dobrze zdarzysz z wszystkim zycze ci spokojnej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

02-04-2010 21:08:12

Gdynia
erka Też bym z Tobą wypiła tylko ja nie mogę. Rozumiem co czujesz bo mój M też ma wszystko w d...

cozzii, lolcia Ja też obcinam moich chłopaków tylko maszynką, bo nożyczkami bym nie umiała. M stwierdził, że bardziej mu się podoba moje obcinanie niż fryzjerki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.