MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

ulinka (offline)

30-03-2010 18:05:03

Gdynia
Ja już wczoraj obejrzałam dzisiejszą Majkęsmiling smiley

Wózka jednak nie mamysad smiley Facet w sklepie powiedział że miał być ale nie ma, bo w hurtowni nie było tego koloru, a wcześniej facet mówił że dzwonił do hurtowni i się pytał i był ten kolor. Następna dostawa będzie 3 kwietnia. Zła jestem bo myślałam że jak pojedziemy na święta do mojej mamy to już go weźmiemy. Zamówię dziś na allegro, może przyjdzie do piątku.

Piotrusiek ma straszny katarek, daję mu kropelki, ale na razie poprawy nie ma. Dziś odpuściliśmy sobie spacerek.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

30-03-2010 19:41:49

Hej Kochane smiling smiley

Ja tylko melduje, ze juz jutro jedziemy do PL wiec tone w porzadkach i walizkach winking smiley Wracamy najprawdopodobniej w nast. srode bym mogla isc w czwart. na egzamin smiling smiley
Kolorowo spedzonych nadchodzacych dni, postaram sie zameldowac juz z PL.
Buziaki




misia84 (offline)

30-03-2010 19:58:53

Kędzierzyn-Koźle
Effiko zyczymy z Wiktorkiem spokojnej i szczesliwej podrozysmiling smiley
Oj biedny Piotrussad smileyDopiero wyzdrowial i znowu cos zlapal...Trzymam kciku zeby ten katar mu szybko zszedlthumbs upNo to cie zrobili w konia Ulinkosad smileyAle mysle ze jak zamowisz kurierem z wplata przy odbiorze to spokojnie do piatku bedziesz go miala.
Lasko butki takie typowo letnie ale nie bylo wyboru.Ajak sie zrobi cieplo to spokojnie bedzie mogl juz w nich smigac.Na jesien bedziemy myslec o bardziej zabudowanychsmiling smiley
uciekam bo Wiktor marudzi i chce na rece....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

30-03-2010 20:37:23

Gdynia
Już zamówiłam, dzwoniłam do gościa i powiedział że jutro wyśle kurierem więc w czwartek powinien być. Tylko będzie bez folii przeciwdeszczowej, bo mówił że producent nie daje folii a wszyscy inni na allegro mają z folią tylko do nikogo innego nie dało się dodzwonić albo mówili że wyślą w ciągu 3 dni. No trudno, folia w sumie grosze kosztuje więc sobie dokupię przy okazji.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

30-03-2010 20:54:20

PIŁA
misia my też dzisiaj byliśmy po buciki dla Młodego, ale tak ryczał, że się poddaliśmy i skończyło się tylko na kupieniu kurtkigrinning smiley jutro kolejne podejście winking smiley
Effika miłej i bezpiecznej podróży smiling smiley
Batusia gratuluję córci smiling smiley

a my w końcu w Pile smiling smiley nie na długo, bo w piątek czeka nas kolejny - tym razem świąteczny wyjazd, ale najważniejsze że w komplecie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

30-03-2010 21:21:16

Kędzierzyn-Koźle
Ulinko ja swoj kupilam niby z folia ale nie zakrywala budy.Chcialam kupic u nas w sklepie ale kosztowala 35zl wiec zamowilam na allegro i wlasnie dzis przyszla a kosztowla cale 8,50 bez wysylkismiling smileyta jest juz fajna bo zakrywa caly wozek i bude tez.
Elejko trzymam kciukithumbs upOj te nasze chlopcy maja charakterkiLOL
Ide spac bo zmeczona jestem a niewiem jaka nocka mnie czeka z tym moim malym diabelkiem...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

31-03-2010 00:20:20

pomorze
Effika to spokojnej podróży i czekamy na wieści jak już będziecie w PL. Życzenia chyba jeszcze do niedzieli zdążymy sobie złożyć!

ulinka a to z wózkiem Was użądzili, no!!! Jak pech, to pech. Ale Ty zaradna kobita jesteśsmiling smiley A co do Piotrusia, to malutki niech ten katar już sobie idzie precz!!! Masz byc zdrowysmiling smiley Buzialesmiling smiley:joliecouette:

Weronika oj masz całkowita racjęsmiling smiley Jak ten czas szybko leci!!! Ja pisankami - brzuszkami nie pochwalę się, bo nie mam takowej. Ksawek urodził się w styczniu, a Patryś w niedzielę palmową czyli tydzien przed wielkanocąsmiling smiley I pisanek jakowych takowych nie mamysmiling smiley Ale codziennie jak myję ich po kilka razy na dobę, to ciągle moi chłopcy wyglądają jak pisanki, hi, hismiling smiley

Ależ się zasiedziałam,ho, ho. Dobra, lecę lulać. Do juterka. A nie! DO dziś, tylko do rana!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sun (offline)

31-03-2010 00:50:34

Puck/Władysławowo
Witam, zaszlam w ciaze majac 22 lata.

co o tym myslicie -> [link widoczny po zalogowaniu]
rozczulaja mnie takie plaszczyki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

oskardmowski (offline)

31-03-2010 09:09:03

Karlita przepiekny wielkanocny brzuszek !!! smiling smiley

Effika zobacz sobie dzisiejszy wpis na moim blogu…wlasnie dotyczących tych głupich dewot

Lolcia przepiekne foteczki

Batusia gratuluje dziewczynki ! winking smiley

Weronika625 piekny masz brzuszekwinking smiley

Sun witamy smiling smiley napisz cos wiecej o sobie

A ja zapraszam do mnie na bloga

bo nie mam czasu pisać znów

tego samego i tutaj ;P



Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

31-03-2010 10:19:47

pomorze
Witamsmiling smiley U na spochmurno, ale na razie nie pada. Rozmawiałam właśnie z mężem i za niecałą godzinkę mam po niego pojechać do pracy, bo dziś nie ma z kim się zabrać po służbie. Chłopcy taaaaki bałagan zrobili w pokoju, ale jakoś nie chce mi się sprzątaćwinking smiley Wiecie, wczoraj wieczorem dzwoniła do mnie mama. Powiedziała, że dzwoniła do swojego brata na śląsk złożyć mu życzenia urodzinowe, a tu odebrała ciocia i powiedziała, że z wujkiem jest bardzo źle. On miał jeszcze w starym roku wycinane raka jelit. I od tego czasu ma chemię. I teraz od tygodnia leży w szpitalu, bo ta chemia jakoś go zrzerała od środka i porobiły mu się jakieś dziury i w środku i na zewnątrz. Kurcze, jak wujkowi się nie polepszy, to chyba...... Dobra, nie będę o tym nawet myśleć, bo mi się płakać chce. Tymbardziej, jak poczytałam sobie bloga Sylwi.sad smileysad smileysad smiley

Sun witaj i napisz cosik więcej o sobiesmiling smiley A płaszczyk śliczniutkismiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.