MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

lolcia (offline)

29-03-2010 18:37:55




SORKI ZE POSTA POD POSTEM ALE NI MOGŁAM TYCH FOTEK DODAC DO TAMTEGO DZIWNE


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

29-03-2010 21:04:19

Łódź
Cześć Dziewczynki.
Lolcia,ale super fotki wstawiłaś na forum,super przystojniak ci rośnie,a jakie ma piękne duże oczęta!!!
Chciałam wam się pochwalić,nie dawno wróciłam z Usg połówkowego,dzidziuś zdrowy,wszystkie pomiary prawidłowe,ma już 21 cm("wielki człowiek"winking smileyi waży prawie 400 gramsmiling smileyNo i lekarz powiedział,że na 100 procent jest to dziewczynka!!!!!Jestem mega szczęśliwa!!!Mam fotki buziaka z 3d,postaram się jeszcze dziś zamieścić.
Pozdrowienia!!


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

erka (offline)

29-03-2010 22:52:53

International
Witajcie dziewczyny!! Dawno mnie nie było, ale może mnie jeszcze pamiętaciewinking smiley
Nie mam czasu na nic, dziewczynki, odkąd odstawiłyśmy smoka, prawie nie śpią w dzień, a jak śpia to muszę je wcześniej ponad godzinę usypiać, więc czasu na nic nie starcza…
Nie doczytałam wszystkiego, ale co mi się udało to mojegrinning smiley
Więc:
Moje Kluski nauczyły się mówić kocham, co brzmi jak: „kokam” Hania przy tym całuje mnie w oczka i buźkę i robi noski eskimoski Coraz więcej gadają… zaczyna się szaleństwogrinning smiley
lolcia maluszek rewelacyjny, zdjęcia boskie
Batusia gratuluję dziewczynki
Julkuba odezwij się kochana na pw napisz co u moich maluszków kochanych
Ef fika Ty to jak ja – jak dół to trzeba iść na zakupygrinning smiley


...

ulinka (offline)

29-03-2010 23:33:38

Gdynia
Batusia Super, gratuluję córeczkismiling smiley

lolcia Świetne fotkismiling smiley

Piotruś chyba jednak będzie chory, wieczorem dostał katarku. Tydzień temu skończyło się zapalenie płuc no i znowu cośsad smiley Mały jeszcze nie śpi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

30-03-2010 08:46:33

Witam...........
przede wszystkim dziękuje za miłe słowa co do zdjęć no Paweł rośnie ....
i dla mnie tez przystojniak jest ......zrobiła tyle fotek bo mam kare formatowana
bo tak mogłam tylko robić z aparatu co z 20 zdjec sie robi a taraz mogę do bólu.......
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

U NAS DZIS ZAPOWIADA SIE łADNA POGODA............

laska aty co wczoraj sie nie pojawiłaś nie ładnie

batusia super wieści nam przynosisz
GRATULUJE dziewczynki .......
zaglądaj częściej do nas

erka Brawo za odstawienie smoka

i piekne słowa sie nauczyły....Pawełka tez tego ucze ale jeszcze mu nie wychdzi
\chociaz sie stara wspóczuje w usypianiu

ulinkanie martw sie na zapas podaj mu cos na katar moze przejdzie...
ja juz tez nie moge sie doczekac jak odebierzesz idzs wózek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

30-03-2010 09:25:00

Gdynia
lolcia Dałam mu krople do nosa ale ten katar jest coraz większy. Moja mama mi marudzi żeby lecieć do lekarza, ale póki nie kaszle i nie ma wysokiej gorączki to chyba nie idę. Zresztą zobaczę jeszcze. Teraz zmykam do pracy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

30-03-2010 09:30:16

ja tez bym nie poszła jeszcze wiesz u lekarza tez sa ludzie chorzy i dopiero moze cos załapać ....poczekaj jeszcze z lekarzem ja widzisz Paweł miał katar i kaszel .....i podawałam mu to co zawsze i mija czasami troche lepiej poczekać bo jak sie idzie do osrodka to tam dopiro jest zarazków i chorych ludzi..ja bym poczekała


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

30-03-2010 11:18:19

pomorze
Siemanko wszystkim. Od razu się usprawiedliwiam, wczoraj za bardzo nie miałam czasu do Was napisać. Byliśmy rano na zakupach i spacerku, później obiad, a po obiedzie pojechaliśmy do Auchana i wróciliśmy cosik po 21.00 to już byłam skonana.A tu jeszcze rozpakować zakupy, dzieci umyć i położyć spać i siebie wykomać, uf... Naprawdę nie chciało już potem mi się nic pisać, więc poszłam spać. Ale najważniejsze, że duże zakupy mamy zrobione, teraz zostały drobiazgi, ale to pewnie w piątek lub sobotę je pokupuję. Dziś muszę jeszcze lecieć torcik zamówić. No i mąż fundnął mi prostownicę do włosów. smiling smiley Dziś już się nią prostowałamwinking smileysmiling smiley Do tego jest u nas piękna pogoda. Na razie widzę, że prawie w ogóle nie wieje wiatr, więc za chwilę na spacer pójdziemysmiling smiley

Effika mały kaskader Ci rośniesmiling smiley To ostatnio ja pisałam, że jeszcze trochę i Patryś na parapet wejdzie, a Dawiś go wyprzedził. Ale najważniejsze, że nic mu się nie stało. A przemeblowanie koniecznie zróbciesmiling smiley

karlita brzusio-pisanka po prosty zaje....ta!!!ciążatworzenie pisanek A Ty ślicznie wyglądałaśsmiling smiley Mówią, że córka mamie urodę zabiera, ale Ciebie to nie dotyczyło w ciążysmiling smiley Pozazdrościćsmiling smiley

lolcia fotki z Pawełkiem jak zawsze cudownesmiling smiley

Batusia no to super informacja i gratulacje dla Wassmiling smiley Oktuś będzie miał siostrzyczkęsmiling smiley

Ok. To my spadamy się ubierać i na dwórek, bo Patryk już jest marudny i chce spać. No to pośpi sobie na spacerkusmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

30-03-2010 14:43:25

Kędzierzyn-Koźle
Czescsmiling smiley
Wczoraj sie nie odezwalam bo maz siadl na kompie a mielismy tez awarie netusad smileyBylam dzis zalatwic wszystko do tego zasilku i jestem zla na siebie bo zapomnialam zabrac zaswiadeczenia z ZUSdiabełekjutro musze jechac z powrotem z tym zaswiadczeniem.Tylko bede musiala zabrac Wiktora ze soba chyba ze mama nie bedzie musiala nigdzie jechac to zaprowadze go do niej.U nas tez pogoda fajna tylko troche mocny i chlodny wiatr wieje.
Wiktor obudzil sie dzis o 1ej w nocy i nie umial zasnac.Meczyl sie do 4ej a my razem z nim.Wstal o 6.30 i koniec spania.Tramosil mnie za wlosy,calowal i probowal oczy otwierac wiec trzeba bylo wstacsmiling smileyTeraz spi bo byl taki marudny ze az nieznosny.
Kupilismy wczoraj te bucikismiling smileyKrzyku i histerii bylo co niemiara.Caly sklep slyszal ze Wiktor buty przymierza.Maz nie umial go przytrzymacLOLKupilismy mu inne buty niz chcialam bo okazalo sie ze Wiktor ma wysokie podbicie, a juz na takie stopki to w butach niema duzego wyboru.
Wklejam link tych bucikow bo zrobilam zdjeciesmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Batusia gratuluje coreczkismiling smileymnie tez sie marzy corunia ale moze za 2 lata...radość


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-30 14:56 przez misia84.

laska (offline)

30-03-2010 17:42:41

pomorze
misia znam tosmiling smiley Jak kiedyś chodziliśmy z Ksawkiem kupować buty, to mieliśmy podobnie. Zresztą jeszcze dziś jak ma zły chumor, to fochuje i potrafi krzyczeć w sklepie. Ale ogólnie jest lepiej, bo teraz już sam może wybrać sobie buty, to mu się nawet podoba. A widzę, że Wy to już nie wiosenne, a raczej letnie butki kupiliście dla synka. Butki mi się podobająsmiling smiley

My dziś pospacerowaliśmy ze 3 godzinki. Torcik zamówionysmiling smiley Żeby tylko nam smakowałMr. Green Zupka nam się została od wczoraj, wię ją zjedliśmy, a teraz Patrys drzemie sobie w łóżeczku, a Ksawek bawi się. Za chwilkę będzie Majka, to może jeszcze spokojnie sobie ją obejrzęsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.