MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

elejka (offline)

01-04-2010 20:23:20

PIŁA
karlita zajrzałam już po ujawnieniu żartu, więc gratulować będę gdy się spełni klątwa przyjaciółki grinning smiley

jutro chyba wyjeżdżamy na święta do rodziny (chyba, bo nie wiem czy na jutro się wyrobię z pakowaniem winking smiley strasznie mi się nie chce winking smiley)

więc, gdybym już nie zajrzała, Wesołych, słonecznych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych dziewczyny smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

01-04-2010 21:02:48

Kędzierzyn-Koźle
Karlita dobry żartLOLtak sie zastanawilam czy to nie kawal.....winking smiley
Wiktor juz spi.Po drzemce wzielam go na rowerek i tak mu sie podobalo ze jezdzilismy do 19ejsmiling smileyWogole do domu nie chcial isc.M tez zasnal.Ja cos naskrobie i tez sie chyba poloze bo jakas zmeczona jestem.Jutro zapowiadaja u nas silne opady deszczu.Ciekawe czy sie sprawdza.Oby nie bo musze isc rano do sklepu.Wole siedziec z malym na dworze a nie kisic sie w domu.
Uciekam bo cos zmeczona jestem...Dobranoc dziewczynysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

01-04-2010 22:02:04

Jaworzno,Czeska Republika
laska najgorsze jest to wlasnie ze jeszcze nie zalatwilam dopiero posylam papiery do konsulatu,oni to wysla do polski,z polski wysla dokument ktory potrzebuje do konsulatu a ja bede musiala jechac do pragi po odbior.Masakrasad smiley
dziewczyny jak mam nauczyc Julke sikac na nocnik bo jak narazie to chodze i wycieram cigle podloge?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

erka (offline)

01-04-2010 22:49:20

International
Hej dziewczynysmiling smiley
Melduję tylko, ze u nas w normie, małżenstwo takie sobie: mąż zachowuje się jakbyśmy mieli po 50 lat i jedyneco mozemy robić razem, to przebywac w swoim towarzystwie. Mam dosyć. Nudzi mnie to już a my dopiero 2 lata po ślubie. Sama nie wiem, czy to ma sens... Wiem co powiecie: żebym z nim porozmawiała. Rozmawiałam tysiące razy a on twierdzi, ze nie ma problemu i ze ja się czepiam, i że gadam głupoty... ehhh

Poza tym lipa. Pracy dla mnie nadal nie wynaleziono. Złożyłam kolejną partię podań i nadal głucho...

Do tego wszytskiego dziewczynkom się chyba zaczął kryzys dwulatka... Hani nie tak bardzo, raczej bardziej otwarta i pieszcotliwa się zrobiłą, ze wszystkimi się chce całować i wszystkim macha z tym swoim uśmiechem od ucha do uchasmiling smiley Zuza natomiast walczy ze mną każdego dnia. Krzyczy, chce rządzić. W kącie stanie nie skutkuje. Pytam: chcesz do kąta a ona "yhy" idzie do kąta i patrzy sobie po ścianach aż kara minie...


Dół...


...

malaaga123 (offline)

01-04-2010 22:59:28

Polkowice
hejka wieczorem,

karlita ja chyba też czułam,że to żart bo nie załapałam ogóle nie widziałam tego testu,a myślałam, że Gabi zaczęła siedzieć heheh, niezła jestemsmiling smiley

erka witaj w klubie dla których nie wynaleziono pracy też wciąż składam podania i czekam sad smiley a tu dupa. co do męża to powiem Ci, że podobno pierwsze 5 lat małżeństwa są najcięższe bo się docierają małżonkowie, ile w tym prawdy ciężko mi mówić. u mnie się to sprawdza. został mi jeszcze niecały rok takiej huśtawki sad smiley oby minął jak najszybciej!!!

moje maleństwo jak padło popołudniu ok.14 to musiałam ją budzić przed 17 bo inaczej w nocy by mi buszowała, a tak poszłyśmy na spacer, i dziecko o 21.30 już spało.wyjątkowo mąż ją usypiał, bo ja wzięłam się za łazienkę. ale błyszczy hih
nic to idę się kąpać i spać kręgosłup mnie łupie od schylania,

miłej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

02-04-2010 00:29:32

Hej Kochane smiling smiley
Ja tylko melduje, ze dojechalismy cali i zdrowi.
Nie mialam kiedy pisac, bo troche akcji juz zaliczylismy, a dzis caly dzien to fotograf, zalatwianie tortu, fryzjer, to zakupy.
Nie wiem kiedy uda mi sie wpasc, bo jutro musze za dowodem pojezdzic, na policje musimy jechac, bo czekala nas mala przygoda, no i znow zakupki. Zycze wiec WESOLYCH SWIAT spedzonych w milej, rodzinnej atmosferze.
Buziaki








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 00:30 przez Effika.

lolcia (offline)

02-04-2010 07:32:20

witam a my wczoraj całe popołudnie spędziliśmy u siostry ......
Paweł na początku był grzeczny jak by go nie było potem łobuzował..........

nie moge jak na razie glosować tylko 3 głosy poszły dziwne

misia i jak było na spacerku z rowery kem....

Cytuj
julkuba
Witam kolezankismiling smiley yawning smileybiecuje poprawe i bede z wami na bierzacosmiling smiley
ie?smiling smiley

trzymam ciebie za słowoooooooooooooo

karlita ja sie dałam nabrać mie to idze wkręcić ...hehe
usmiałam sie z ciebie ale nakręciłam mamę meza przyjaciółkę he he dobre

acha a ja po tym zarciku bym sie smiała jak by za jakis czas okazała sie to prawda he he

laska dziękuje ci ze zobaczyłaś filmik bo tylko ty jedynia No Paweł duzo bieda
i jest w ciągłym róchu...he he
fajnie ze byliscie na placu zabaw i Kcawier zadowolony...

erka a zaskocz czym meza aby nudno nie było moze to tylko mały kryzys czasami tak jest..................


malaga tez ciebie na porządki wziełoooooooooo

weronika bardzo śliczne pisani i masz kobieto talen ja to tylko jaja barwnikem zrobie

effika najważniejsze ze szczęśliwie dojechaliście..A O PISANIE SIE TU NIE MARTW .....NADROBICZ JAK WRóCISZ DO DOMU....
WAM RóZNIEZ WESOLYCH SWIAT MOKREGO DINGUSA
[link widoczny po zalogowaniu]



MY śWIETA 1 jedziemy na obiad do mojej siostry beda rodzice i jeszcze 1 siostra z rodzina...a w 2
to jeszcze nie wiem moze w domu....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

02-04-2010 08:32:32

Kędzierzyn-Koźle
Czescsmiling smiley
My dzis jestesmy po nieprzespanej nocce.Wiktor od 2giej do 4ej nie mogl zasnac.Meczylsie bidulek okropnie.O sobie to juz nie wspomne.Nie spalam prawie cala.Zasnelam ok.6 rano.Maly pospal do 7.30.Chyba jak pojdzie na drzemke to ja sie tez poloze.
Pogoda u nas okropna.Pada sniegzaskoczonyangry smileydo tego momentami poleje deszczem i wieje silny wiatr.Najgorsze w tym wszytskim ze musze wyjsc do apteki kupic mojemu pieskowi leki i musze wziac Wiktora ze soba bo niemam go z kim zostawicsad smiley
Erko przykro mi z powodu meza.U mnie bylo podobnie.Porozmawialam z nim w niedziele i poki co jest dobrze.
Lolciu na spacerku bylo supersmiling smileyWiktor grzecznie siedzial i nasladowal autko az sie caly poplulLOL
Weroniko sliczne pisankismiling smileyu mni jak u lolci w ruch pojda barwniki + te obrazki termozgrzewalneradość
Effiko ciesze sie ze jestes juz na miejscusmiling smileySpokojnie nadrobisz nasradość
My swieta spedzamy u moich rodzicow.Mielismy jechac do tesciow ale auta nie udalo sie kupic.Jakbysmy mieli wyjezdzac to dzis na wieczor zeby Wiktor spal w aucie.Pociagiem niema sensu, bo bedziemy gorzej wykonczeni niz to wszytsko warte.
Uciekam malego ubierac i maszerujemy do tej apteki...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malaaga123 (offline)

02-04-2010 09:25:56

Polkowice
cześć dziewczynki

a ja od rana cała w skowronkach hehe że tak mogę powiedzieć,mieliśmy tylko jedną pobudkę w nocy z przeprowadzką do naszego łóżka, ale co najważniejsze w nocy nie było ani picia ani mleka więc mnie to strasznie cieszy. wczoraj zrezygnowałam z butli na dobranoc za to mała dostała kaszkę manną z bananami i zjadła całą miskę więc była widać z tego bardziej najedzona niż kaszką z butelki smiling smiley jupi no i najfajniejsze jeszcze śpi hihi.

lolcia no mnie też wczoraj wieczorem wzięło, nie mogłam już patrzeć na kabinę prysznicową, a potem pralka poszła w ruch i następne i tak cała łazienka wysprzątana i kibelek teżsmiling smiley

oo moje maleństwo wstałosmiling smiley
wyobraźcie sobie, że moje maleństwo wstało z suchą pieluchąsmiling smiley posadziłam ją na nocniczek i zrobione. ale mnie to cieszy.teraz to mi tylko pozostało coraz to nowsze pomysły owoców do tej kaszki jej dawać,aby jej się nie znudziłysmiling smiley

weronika ja też tak miałam, że mój mąż ze mną nigdzie nie wychodził i nie wychodzi. ale ja niestety tu u siebie nie mam takiej przyjaciółki z którą mogłabym wychodzićsad smiley więc wiecznie jestem sama z Amelcią. jedynie jak wyjadę do wrocka to się widzę z przyjaciółką i gdzieś chodzimy z maluchami. ale to wszystko sad smiley nic nie będę narzekać jak znajdę pracę to się zmieni. muszę sobie tak mówić bo inaczej sfiksuję.
ozdoby są supersmiling smiley ja to oczywiście nie mam jakoś zapędu żeby się zabrać, a kiedyś też robiłam.teraz jakoś zmęczona jestem i mi się nie chce. więc podziwiam i zazdroszczę weny smiling smiley

effika ja też się cieszę, że dojechaliście smiling smiley

my pierwsze święto jesteśmy po połowie, bo najpierw śniadanie i obiad u babci,a potem do teściowej i u niej nocujemy,bo zamierzamy dokończyć nieskończoną partię pokera heheh
a w drugie święto albo pójdziemy do męża chrzestnej do seminarium w którym pracuje (jest zakonnicą),albo ona dostanie wychodne smiling smiley

no ale się rozgadałam, kończę bo muszę się za bakaliowca wziąćsmiling smiley i sałatkę papsmiling smiley

miłego dnia u mnie pochmurny a u Was?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

02-04-2010 11:14:13

pomorze
Witamsmiling smiley Zaczęłam Was czytać, ale chłopcy nie dają mi za bardzo posiedzieć przy kompie. Więc kończę na razie i obiecuję później zajrzeć, nadrobić Was i Wam odpiszę. Obiecuję. A teraz lecimy na dwór. Bo musze kupić warzywka i potem może jeszcze na plac zabaw pójdziemy. O ile nie będzie padało, bo co jakiś czas chmurzy sięsad smiley No nic, spadam. Zajrzę po południu! Buziaki.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.