Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

Justysia84 (offline)

20-10-2011 22:23:26

Hej dziewczynki!
Wswp no super, że maluszek już się daje wyczuć, tylko ciągle się martwię, żeby mu to choróbsko nie zaszkodziłosad smiley
Bo ja się tylko odmeldowuję, że zaglądam, nawet staram się być na bieżąco, ale czuję się nadal fatalnie. Dziś całą noc nie spałam przez paskudny kaszel, mam nadzieję że teraz będzie lepiej:/
Mała z uchem chyba już dobrze, dziś kończy antybiotyk a się modlę, żeby się ode mnie nie zaraziła tym paskudztwem, bo nie wiem co zrobię:/ Tym bardziej że mi trochę pokasłuje... Zobaczymy, może to tylko przypadek.
Pozdrawiam Was dziewczynki!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

21-10-2011 17:30:52

Haniu, na problemy z mężem coś Ci przypomnętongue sticking out smiley

1. Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wiernym ideałom.
2. Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły.
3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach.
4. Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąc tylko po co?
5. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie.
7. Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapełta.
8. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie.
9. Niech nie martwi was frasunek, na frasunek dobry trunek.
10. A gdy siwe obie głowy, damy Wam poradnik nowy.
Pamiętasz, ,życzenia na cywilny mi przysłałaś...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

21-10-2011 19:23:35

Hej dziewczyny !!! Ja od wczoraj wieczorka w domku ale dopiero teraz usiadłam do kompa, Miko biegunki nie ma dziś w nocy dostał butelkę mleczka no i 4 rano smrodek z pieluszki i mega rozwolnienie więc chyba znam powód odstawiamy mleczko no trudno zasięgłam porady mojej kuzynki która jest dietetykiem mam powoli odstawiac mleczko ale nabiał dawac i zobaczy lub odwrotnie nabiału nie podawac ale mleczko tak więc jedno z dwóch. M wczoraj na przywitanie w lodówce zostawił nam omleciki z bitą śmietaną i kilogramy przybyły zobaczyliśmy się dopiero rano ale osłchłośc pozostało chyba z nami tak to już jest że co jakis czas musi byc kryzys aby małżeństwo na nowo odrodzic smiling smiley . M postanowił że chce abyśmy zaczęli się starac o dzidziusia ja bardzo chcę ale myślałam aby urodzic na wrzesień więc musielibyśmy się starac od grudnia znając nasze szczęście w tych sprawach to w styczniu byłabym już w którymś tyg. smiling smiley Tylko ze teraz to mam tak mieszane uczucia, teraz M będzie miał tydzień urlopu więc więcej czasu z nami spędzi zobaczymy smiling smiley. Dziś z Mikim byliśmy na kontroli kardiologicznej na którą zapisywałam go w lutym !!! No i okazało się że szmery które miały zaniknąc po roku nadal są i mamy pokazac się w maju. Dr. powiedział że nie mamy się martwic ale rozterki matki pozostały, dlaczego tak długo to trwa. Ogólnie od poniedziałku ma Miki mega kaszel ale myślę że przez tą jelitówkę organizm mu się osłabił i dlatego znów coś złapał ale radzimy sobie tymbardziej jestem spokojna bo p.dr. robił mu usg i sprawdził oskrzeliki i jest ok.
Justysia dzięki za przypomnienie smiling smiley
sweetmeg zrobione smiling smiley
A co do Diagoneski to trochę na nią nagadałyśmy i może teraz jest jej głupio się odezwac?
Dziewczyny dzieciaczkom zdrówka, przepraszam że nie odpiszę ale tak pobieżnie czytałam posty z braku czasu.
A i dziś obiadek jedliśmy w barze mlecznym Mikołaj była zachwycony pomidorową w domku jej nie gotuję bo M nie lubi ale wicie co oszczędnośc niesamowita trójka najadła się za 13 zł smiling smiley a jakie pyszne smiling smiley
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Justysia84 (offline)

23-10-2011 17:10:37

haniaagata (offline)

23-10-2011 20:59:28

Zawsze ja knapiszę mega posta to się cisza robi sad smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Justysia84 (offline)

23-10-2011 22:06:32

Oj, ja jeszcze po Twoim poście średnio była w stanie się rozpisać, ale nadrobięwinking smiley Ale w końcu jest lepiej i zaczyna czuć, że wracam do świata żywych...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

24-10-2011 10:10:54

haniaagata narobilas mi ochoty na pomidorowa grinning smiley Ale robic mi sie nie chce, a nikt mi nie zrobi, bo juz bez brzuszka mozna mi odmawiacsmiling smiley


Po drugiej ciazy zrobil mi sie jeszcze wiekszy sentyment do brzuszkowsmiling smiley Wczoraj byla u mnie siostra i tak mi sie milo zrobilo, a zarazem zal, ze ja juz nigdy nie bede w tym stanie. Co najlepsze ona jest w 6 miesiacu i przytyla dopiero kilogram! Ja z Kacprem to juz mialam 20kg na plusie...

Poza tym co u Nas:

1. Od 4 dni jestesmy tylko na butli. I juz nigdy nie poczuje jak dzieciatko je mi z piersi, ale mala i tak jadla moje z butli. Z drugiej strony jestem bardziej "do zycia" po nockach kiedy tylko karmienie butla przewiniecie i beknieciesmiling smiley Odeszlo mi odciaganie pokarmu i picie herbatki na laktacje czyli godzinka snu dluzejsmiling smiley

2. Musze tez sie przyznac, ze na mleku modyfikowanym nie mam tak kolorowo jak z Kacprem, ktory jadl zalozmy 150 co 3 godziny. Mala czasami zje na raqz, czasem zje 70, potem za pol godziny dojada... Na zadaniesmiling smiley

3.Moje cycki bez mleka znow sie zmniejszyly, a takie napompowane byly o niebo fajniejszesmiling smiley Do tego doszly mega rozstepy. I jako matka niekarmiaca znow zaczelam jesc to co niezdrowe i slodkie... Czyli kg beda przybywac a nie ubywac..

4. Mojej mamie zostal tydzien pobytu w Pl czyli pomoc sie skonczy.

5. Jutro ide do dentysty na wyrwanie 8. trzymajcie kciuki, zebym dentyste niechcaco nie machnela tongue sticking out smiley




sweetmeg (offline)

24-10-2011 13:10:02

Kraków
Cześć!

haniaagata dziękuje! smiling smiley

A u nas wszystko dobrze! W piątek późnym popołudniem pojechaliśmy do kuzynki męża pod Częstochowe. Jazda 2,5 godziny..korki ale nasz Fifi był bardzo grzeczny i wszystko podziwiał co za oknem winking smiley Kuzynka ma dwoje dzieci córkę 2,5 roku i synka 9 miesięcy... Filip był taki zadowolony, że ma towarzystwo do zabawy smiling smiley parę domów dalej mieszka jego druga kuzynka co ma syna 5 lat i 8 miesięcy... jak się wszyscy zeszli..łoł ale był harmider! ale było tak fajnie i wesoło... chociaż nie mówię, bo ruch szum i trzeba za tymi dziećmi chodzić i pilnować ale super! ten 5 latek był zachwycony Filipem, że lubi piłkę i jest taki szybki i sprytny grinning smiley
Wróciliśmy dopiero wczoraj na wieczór i pomimo tego że duży ruch, dzieci szaleją i km.. to czuje się wypoczęta a przez tą wizytę nabrałam trochę więcej cierpliwości do mojego smyka winking smiley

A pogoda beznadziejna:/ ale mały spacerek był, bo trzeba dziecko dotleniać smiling smiley


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

adrianka28 (offline)

24-10-2011 13:32:55

Łańcut
Kasiaczek oj to się wymęczycie tym szpitalem ale trzymaj się i zdrowia dla córki.

Paulasmile dla Marcelka również dużo zdrówka. I trzymam kciuki za fasolkę... smiling smiley

Hania ja też właśnie się przekonałam żeby słuchać swojej intuicji mój Kuba ma się już dobrze odkąd ja zaczęłam go leczyć.

Marrina Kacper na pewno tak reaguje bo jest zazdrosny, wcześniej byłaś tylko dla niego teraz jest ich dwoje. A jeśli chodzi o mleko to nie wiem co masz za lekarza że mówi że każde mleko modyfikowane jest takie samo po prostu takiego bzdetu nigdy nie słyszałam, to dlaczego dziecko reaguje na jedno dobrze a na inne źle, myślę że wprowadza Cię w błąd a jeśli mogę doradzić to weź przykład z Hani i ze mnie posłuchaj swojej intuicji ... życzę wytrwałości... a u mnie też pomidorówka właśnie ją skończyłam teraz to Ci mega smaka pewnie zrobiłam smiling smiley Marrina a może jeszcze kiedyś zapragniecie dzidziusia nie stawiaj sobie tak wszystkiego że już koniec, 3 dzieci to nie tak bardzo dużo, my myślimy właśnie o 3 ale to za parę lat dopiero smiling smiley

Katka no gratki marzenia Ci się spełniają widzę fajnie że już w domku u siebie, teraz to musicie z niego diabła wygonić parapetówką smiling smiley

Ola wydaje mi się że wszystkie poradziłybyście sobie bo musiałybyście, a cieszyć też się trzeba bo przecież mam z czego smiling smiley

Natalia wytrwałości w tych ciężkich miesiącach, wiem co czujesz.

Kupiliśmy wreszcie fotelik samochodowy długo to trwało bo trochę spłukało nas ale jest i też cenowo w miarę nie za drogi i nie za tani. Znalazłam w Rzeszowie taki sklep co dziecko wsadzają do fotelika testowego i na tej podstawie dobierają odpowiedni hotelik super sprawa, bo wiem że jest dobrze dobrany do niego a mam z firmy COLETTO SPORTIVO nie znałam nawet takiej firmy ale fajny jest.

wswp (offline)

24-10-2011 22:17:05

wrrrr wcielo mi posta....

kasiaczek- jak tam Lenka? lipa z tym szpistalem,pewnie wykonczona jestes:/ mam nadzieje ze juz was wypuscili....
hania- u nas w zwiazku tez czesto bywaja gorsze dni, ale jakos tzrba przetrwac,0zaraz wszystko sie pouklada
paulasmile- ja mam wrazenie ze jednak bedzie fasolkatongue sticking out smiley
justysia- masz jakies przeczucia co do płci?
marrina- lipa ze konczy ci sie pomoc:/ a jak jeses sama to jak sobie radzisz? ja bym chyba zwariowala...
a na spacerki jak chodzicie? masz taki podwojny wozek?

zrzucaja mi sie foty to moze i tu cos wrzuce. a jutro moze filmik bo juz mi sie dzisiaj nie chce czekac az sie zgra...


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.