Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

Justysia84 (offline)

29-10-2011 13:24:52

natalia1645 (offline)

29-10-2011 13:45:34

Dziewczyny a powiedzcie mi jak wyglada dzienne pozywienie dzieciaczkow u was? mi sie wydaje ze moj kacper je za malo


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

29-10-2011 14:04:12

justysia mi tez bylo dziwnie, ale dziewczynke juz obsluguje, a parka jest super;] ja teraz bede miala sukienusie - dziwniewinking smiley a Ty slodkie koszulinki winking smiley




haniaagata (offline)

29-10-2011 15:44:24

Hej dziewczyny !!! Jesteśmy po ciężkiej nocy Miki nam poszedł spac o 1:30 w nocy po posmarowaniu dziąseł dentinoxem trójki idą pełną parą , dziąsła ma tak popuchnięte nie chce jeśc dziś popołudniu na zaśnięcie dostał butelkę mleka bo to wypije i herbatki z jedzeniem masakra, a co do jedzenia to moje dziecko mega dużo ogólnie je i teraz ma 12 kg wielkie oczy.
Justysia maga GRATULACJE !!!! A co do sukienek to się nie martw może jeszcze się przydadzą smiling smiley albo powymieniaj się z dziewczynami. Ja tak robię z znajomymi.
katka to wiesz co przeszłam tylko że ty byłaś z małym a nasz został sam sad smiley a przeprowadzki mega zazdroszczę szkoda że daleko mieszkasz wbilibyśmy się na parapetówkę smiling smiley
paulasmile ja życzę braku @ smiling smiley oby się udało i dziewczynkę trafic smiling smiley
marina a czego próbowałaś z tymi kolkami dawałaś coś małej?
niuta nie przejmuj się mój mały też dużo mówił a tera tak jakby się zapomniał tylko podstawy fakt że wszystko nam pokaże ale kutnia z nim po chińsku nie zrównana smiling smiley
kasiaczek dobrze że juz w domku a wiadomo już co małej było ?
natalia dobrze że te mdłości już Cię tak nie męczą. A ja z Mikim tak miałam słabośc i omdlenia, Powodzenia na szkoleniu.
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Justysia84 (offline)

29-10-2011 16:07:28

Marrina to ja mogę Ci kilka sukieneczek na lato sprezentowaćwinking smiley Bo nawet jak za parę lat się zdecydujemy na trzecie i będzie dziewczynka to już się moda zmienismiling smiley
I dzięki wielkie za gratki! Mam nadzieję, że się nie okaże za jakiś czas, że to jednak była np. rączkatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

monikadzido1986 (offline)

30-10-2011 00:17:41

Witam kochane mamusie!!!!!!!!

Już dawno mnie tu nie było prawie 5miesięcy i czytam sobie Wasze problemy i radości, super ze jest takie forum! Ja mam chlopczyka w tym samym wieku co Wasze dzieci i powiedźcie mi czy już kożystają z nocniczka, jeśli tak to jak je tego nauczyłyście! Co jedźą wasze dzieci i w co się z nimi bawicie bo ja już nie mam czasem pomysłu czym go zająćsmiling smiley!!!!!!!!!!! Dajcie mi jakieś wskazówki!
żartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

30-10-2011 13:00:37

hania infacol espumisan esputicon i jakies rosyjskie kople, ale niebardzo dzialaja.

Justysia super, bardzo chetniesmiling smiley Poszukam po Kacperku meskich ciuszkowsmiling smiley

Nie pamietam czy pisalam, ze w srode mialam randke z moim F smiling smiley Bylismy w kinie, a potem babcie zabraly dzieci na noc :jemiola:
Brakowalo mi takiego wieczorusmiling smiley A wczoraj ja mialam wychodne z kolezankami smiling smiley Wszystkie mamuski ruszyly pozwiedzac knajpkismiling smiley Tez bylo fajnie sie oderwac od rzeczywistosci, spotkac ludzi...
Niestety moja mama jutro juz wyjezdza i znow szara rzeczywistoscsad smiley

Zmykam , bo moja Laura sobie gaworzy i szkoda mi, zeby tak sama do siebie gadalasmiling smiley Kacper spi, wiec mamy czas tylko dla siebiesmiling smiley




haniaagata (offline)

31-10-2011 08:38:36

Hej dziewczyny !!! I jutro 1, listopad ten czas tak leci my już myślimy o prezentach gwiazdkowych smiling smiley Jutro nigdzie nie jedziemy pierwszy raz postanowiliśmy że nie będziemy się zapożyczac aby jechac bo jak wiecie przechodzimy ciężki okres finansowy październik był najgorszy ale się udało teraz w listopadzie mamy rachunek za ogrzewanie gazowe i będzie bolało ale damy radę smiling smiley No i te zbliżające się święta wielkimi krokami więc trzeba oszczędzac jak się da smiling smiley Wiem że to raz w roku ale pamięc jest ważna i z M postanowiliśmy że pojedziemy innego razu. Miko nie może mi się przestawic na nowy czas wczoraj mi poszedł o 23:30 spac czyli na stary czas 24:30 sad smiley poprzestawiał się na maksa a na drzemki chodzi o 15 i śpi 2-2,5 godzi. nie wiem czy go budzic czy co ręce mi opadają sad smiley Teraz też jeszcze śpi mam zamiar zaraz go obudzic może pójdzie wcześniej spac popołudniu i na noc zobaczymy czy ta metoda podziała.
marina jeśli u was jest jakiś sklep z niemieckimi artykułami to idż i zapytaj o niemieckie kropeli na kolki one są naprawdę skuteczne ja podawałam herbatkę z rumianku i też mi pomagał tylko straszne to było jak on sie mega prężył i płakał.
monikadzido naszego małego nocnik parzy w tyłek smiling smiley wiec się nie przejmuj ma czas.
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

katka (offline)

31-10-2011 09:40:01

Monikadzido moj robil na nocnik zawsze rano po kaszce. Pozniej mu sie kupki rozregulowaly, a raczej ich przybylo i juz z samego rana nie robi, a ze sam nie oznajmia kiedy chce to ciezko wyczuc kiedy z nocnikiem przyjsc, chyba ze go sam przyniesie, bo i to sie zdarza, jak akurat lazienka nie jest zamknieta i umie tam wejsctongue sticking out smiley Co do jedzenia to ponizej odpisuje w tej sprawie Natalii, a z zabaw to uwielbia czytanki, albo zabawy z pilka.
Marrina, moj nie mial kolek, ale jego kuzyn mial i ponoc najlepszy na to byl lek z Niemiec Lefax.
Paulasmile to 3mam kciuki! Mi tez przy pierwszym bylo obejetne, choc maz wolal chlopca i w sumie jesli ta teoria z zywotnoscia plemnikow sie sprawdza to nie mielismy innej opcji niz chlopiec, bo chcielismy we wrzesniu poczac dziecko, a ja czekalam jeszcze na ostatnie wyniki badan na toksoplazmoze i posiew na jakies bakterie, lekarka wiedzac o naszych planach zlecila badania i dokladnie w polowie cyklu (wiec zalozylam, ze to owulacja, mimo ze nie mierze cieploty ciala, ani nie obserwuje sluzutongue sticking out smiley) przyszly wyniki, wiec zeby w ogole na owu sie zalapac w tym m-cu to w tym samym dniu sprobowalismy i sie udalosmiling smiley Od poczatku kupowalismy ubranka pod chlopca... choc czesc uniwersalnych tezwinking smiley Wiadomo, plec nie tak istotna jak zdrowie. W sumie jak teraz podejmiemy probe i wyjdzie chlopczyk to tez fajnie, Marcinek na pewno sie lepiej z bratem dogada, a zawsze mozna jeszcze trzeci raz sprobowacsmiling smiley
Natalia mojemu do konca jeszcze nie wyszly te zabki, juz wpisalam "16" bo niektore juz w czesci sa/czesc widac, ale jeszcze sie przebijaja, wiec moze dlatego tez przez ostatnie 2dni mniej je. A bylismy w czwartek na ostatnim szczepieniu i mierzy 83cm, a wazy 10190g, wiec dosc malo. Lekarka znow, ze skoro wazyl przy urodzeniu 3850 to przynajmniej te 11-12kg moglby juz miec, ale ze spoko taki drobny chlopczyk, a genow sie nie oszuka. Ja tez b.duzo jem, a wg. norm wage mam optymalna do wzrostu. Czasem mi sie wydaje, ze on duzo je, a czasem ze malo, zalezy od dnia. Ogolnie to jadl 200ml kaszki mlecznej o godz. 7/8. Pozniej o 11 herbatka lub soczek, o 13. obiadek z warzywami i mieskiem, o 15:30 mleko 100ml, o 17/18 zamiennie banan albo jogurt, o 20 mleko do tej pory 120, teraz zwiekszylismy do 150ml i spi. Sama nie wiem czy to duzo czy malo. W miedzyczasie podje chrupki, wafelki. Zdrowka dla malego, a co to za szkolenie?
A my dzis jedziemy do Gliwic, bo maz ma wolne-w pracy im dzis system nie dziala i musieli pobrac urlopy, wiec ok przedluzyl sie weekend. Lece, bo tyle zalatwiania, a dzis wszystko krocej czynne, glownie jedziemy po odbior dowodu rejestracyjnego do starostwa, a pozniej empik, pizza, tesco i sklep Kaja z fotelikami, bo chcemy malego poprzymierzac i jakis mu porzadny fotelik wybrac. Na razie zobaczymy ceny, wyglad, jak mu sie w nim siedzi, posluchamy opinii w sklepie, pozniej sprawdze na allegro jak cenowo wyglada i gdzies kupimy. Moglybyscie przypomniec Wasze nazwy fotelikow?? Pamietam te Maxi Cosi Priori, co jeszcze macie i polecacie??


[link widoczny po zalogowaniu]

Ulala (offline)

31-10-2011 09:48:18

Warszawa
Cześć Dziewczynki!

Justysia gratuluję chłopczyka - też mi się synuś marzy, ale jeszcze nie teraz smiling smiley

natalia moja córcia je tak: 5:00 180 ml Bebilonu i jeszcze idzie spać do 8:00, 9:00 250 ml kaszki Sinlac z butli, 11:00 parówki na gorąco z bułką i pomidorem lub zupka lub omlet albo jajecznica na szyneczce,od 12:00 do 14:00 drzemka, 15:00 pulpet z warzywami lub leczo z mięskiem lub inny obiadek, 18:00 deserek ze słoiczka albo domowej roboty dynia z jabłkiem, 21:00 180 ml kaszki Na dobranoc Nestle z butli i po tym zasypia. W tej chwili Ola waży niecałe 12 kg i mierzy 80 cm.

monikadzido moja Ola w tej chwili robi do nocniczka kupkę Najpierw ze 2 miesiące nocnik stał w zabawkach, żeby się z nim oswoiła i siadała sobie tam czasem w spodenkach jak na krzesełku. Potem, jak widziałam, że robi kupkę do pieluszki, to mówiłam do niej e-e i wtedy zaczęła kojarzyć, że jak robi kupkę, to się mówi e-e i zaczęła to robić. I teraz przybiega do mnie i mówi e-e i lecimy na nocniczek i od razu robi do niego kupkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.