Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

wswp (offline)

24-10-2011 22:26:33

marrina (offline)

25-10-2011 10:36:42

O kurcze, ale Julka ma fajne włoski winking smiley i oczka ciemne winking smiley u mnie nie ma szans, zeby takie byly winking smiley




katka (offline)

25-10-2011 11:00:46

Hania trzeba przetrzymac, mi sie np. wydawalo, ze lepiej sie z moim nie moglismy dobrac, ze prawie ideal itp. Nigdy przez 7lat bycia razem sie nie poklocilismy, a tu przy przeprowadzce/remoncie to pare razy niezle sie scielismy, wszystko zalezy od okolicznosci i stopnia zaangazowania, ale mysle ze takie burze tez sa potrzebne, zeby pozniej docenic co sie ma i fajnie sie godzicwinking smiley Tez uwielbiam pomidorowke, ale moj maz nie przepada za zupami, wiec juz dlugo nie jadlam:/
PS: Tez mysle nad zostaniem wrzesniowka, choc teraz chcemy celowac w dziewczynke i zgodnie z jedna z teorii trzeba kilka dni przed owulacja i tak zamierzamy, a to oznacza, ze nie wiedzac jak zywotne beda te zyjatka na p. moze od razu sie nie udac, bo zbyt blisko owu juz nie chce probowac. Mimo ze z Marcinkiem za pierwszym razem sie udalo, ale to wcelowalismy w owulacje, a teraz kilka dni przed i niewiadomo czy dozyja nim owu przyjdzie, wiec musze sie nastawic na ew. dluzsze czekanie.
A propos Paulasmile 3mam kciuki, zeby sie udalo zafasolkowac.
Adrianka dziekuje, jest fajnie, ale na razie jeszcze sie nie przenieslimy na stale, to w tym tygodniu. Pomieszkujemy na razie i tu i tam. Musi lozeczko od Marcinka przejechac, no i maz bedzie mial troche dalej do pracy (z 4min. pieszo, na 20mintongue sticking out smiley) wiec i tak super, zwlaszcza przy aktualnych cenach benzyny i tym ze kupilismy wieksze auto, ktore pali jak smok w porownaniu z Seicento. A propos tez wlasnie chcemy kupic nowy fotelik i wlasnie przegladam oferty. Zaraz Twoj obejrze...
Eliziatko, Niuta, Ola, Kasiaczek, Natalia fajnie, ze zagladacie, oby sie udalo czesciej...
Marrina 3mam kciuki zeby szybko poszlo z zebem. A z tym mlekiem to roznie bywa, np. akurat Bebiko mojemu od razu podpasowalo, ale nie kazdemu musi, jak ze wszystkim pewnie indywidualna sprawa, jedne dzieci lepiej reaguja na takie, inne na inne.
Wswp rosnie Ci prawdziwa pieknoscsmiling smiley
Sweetmeg fajnie, ze wyjazd i podroz udana. My w dluzsza trase sie wybieramy na Wszystkich Swietych, ale maly lubi spac w aucie, wiec powinno byc OK.
Marcinek "na budowie" chetnie "pomaga", robi to co ja. Chodzi z miotla, mlotkiem, jak wycieram podloge on tez, jak przetre okno czy lustro on tez, tylze ze on swoja chusteczka nawilzana ktora wpierw wytarl podloge i robi mi niezle mazy i trzeba od nowa. Do tego zepsul nam aparat, bo sie wlacza, ale nie wyswietla sie aktualny widok, (stare fotki mozna przegladac), ale nie da sie zrobic nowych zdjec, bo od razu sie wylacza. Mamy go jeszcze na gwarancji, ale co jesli sie okaze ze to faktycznie wina uzytkowania, ze tam wlecial jakis piasek czy cos, bede musiala pewnie sama pokryc koszty kuriera i naprawy. Zaraz ide sie dopytac...
Marcinek coraz wiecej gada, prawie non stop cos opowiada po swojemu i rozne zwroty, ktore mu akurat wyjda, a moze to juz swiadome, bo pasuja do sytuacji. W miedzyczasie wyszlo nam 8 zabkow, wiec uaktualniam suwaczek zabkowy. 3majcie sie cieplo i zdrowo!


[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

25-10-2011 18:59:34

Ok. poludnia tak mnie babcia wkurzyla, ze postanowilam o natychmiastowych przenosinach, tak wiec od dzis juz pisze do Was z nowego miejsca. Kilka rundek autem i wszystko przywiezione poza drobiazgami, ale to jutro odbiore i pomoge babci znow sie rozgoscic ze swoimi rzeczami w dwoch meblosciankachwinking smiley
Zla wiadomosc to taka, ze byli dzis u nas ludzie od neta i stwierdzili, ze niestety nie lapie tu ich sygnal, lapalby ze szczytu, ale sa jakies zaklocenia przez drzewa, a tu gdzie szczyt nikt by nie zdolal wejsc tego zamontowac, a i tak nie ma pewnosci, ze net by byl. A to byla jedna z naszych dwoch szans, dobrze ze chociaz maz ma neta na laptopie jeszcze przez pol roku, wiec jak cos do napisania kilku slow sie nadaje, ale do czynniejszego korzystania z netu nie, bo ma limity. Mam nadzieje, ze ta druga opcja wypali, a poki co skorzystam jeszcze z miesiecznego wypowiedzenia u poprzedniego i troche poodwiedzam babcie.
Hania ja tez zauwazam, ze po moich wypracowaniach tez jest zawsze dluzsza cisza, wiec nie jestes samatongue sticking out smiley
Adrianka z ta parapetowa to juz sie nie moge doczekac, bo przez malego umarlo calkowicie nasze zycie towarzyskie, ktore wczesniej tez jakos wybitnie nie wygladalo, ale fajnie ze sprawdzeni znajomi przyjda. Szkoda, ze Wy mieszkacie tak daleko i nie daloby sie tak spotkac...
Ide, bo jeszcze jeden karnisz zostal do powieszenia i maz mnie wola.


[link widoczny po zalogowaniu]

wswp (offline)

26-10-2011 07:14:54

dziekujemy za komplementysmiling smiley
katka- wow gratuluje przeprowadzki!super
a pomocnika masz super!widac ze bedziesz mogla liczyc na synkasmiling smiley


A ja wrzucam filmik,-chcialam zeby cos Jula pogadala do aparatu ale zawesze jak widzi ze go wzielam to milknie i nie moge nic z niej wydusic:/ [link widoczny po zalogowaniu]

Swoja droga, to zalozylam jej słownik wyrazow "tworczych" i wpisuje tam jej slowka, np. pika-piłka, koam-kocham, ziułik-zółwik, kukuje badzo-dziekuje bardzo. I Takich ktorych swiadomie używa naliczylam juz 50smiling smiley
najbardziej mi sie smiac chce jak ja karmie a ona za kazdym kęsem mowi : kukuje, mmmm pycha!!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

26-10-2011 09:17:08

wswp To masz rozgadana corciesmiling smiley Moj Kacper nic nie powtarza, mowi po swojemusmiling smiley Ja wozka podwojnego nie kupilam, bo w wozkowni juz nie ma miejsca i musialabym go ciagac na 3 pietro razem z dzieciakami. Na spacerki chodzimy na dwa wozki z moja ciocia albo z Fabianem, a i tak juz sie robi coraz zimniej - Kacper kaszle, mala ma katar, wiec za czesto nie wychodzimy i tak, a w zime jedynie maly na sanki z ktoryms z rodzicow albo z ciocia pojdzie, mala ewentualnie na krotkie spacerki. No a na wiosne juz bedziemy chodzic na dzialke - Kacper na nozkach, bo to bedzie prawie dwulatek, a mala bedzie miala siedem miesiecy, wiec ja zapakuje do spacerowkismiling smiley
A ogolnie na co dzien z dwojka nie jest zlesmiling smiley

katka dziekujesmiling smiley Szybko poszlo, tylko teraz mi tak dziwnie z dziura, ale kwestia przyzwyczajenia

adrianka Starsza Pani doktorsmiling smiley Mojego pediatry akurat nie bylo. Zmienilam na Nan i jest troche lepiej, ale i tak poprosze naszego, zeby Nam cos przepisal od kolek, bo mala zjesc spokojnie nie moze przez te bole.




haniaagata (offline)

26-10-2011 17:51:01

Hej dziewczyny, M na urlopie dalej i normalnie nasze uczucia się odnowiły wiecznie chodzi i się lepi czasami mam dośc ale nie narzekam przynajmniej się coś dzieje spinning smiley sticking its tongue out i nie jesteśmy sami Miko to tylko tata i tata ciekawe jak to będzie jak w niedzielę wyjdzie do pracy eye rolling smiley. Ogólnie nadrabiamy zaległości porządkowe i takie tam, wczoraj sprzątaliśmy piwnice mega się tego nazbierało i Miko ( pomocnik niezły a zwłaszcza jak uciekał z przetworami ) nam towarzyszył, w pewnym momencie wyszliśmy na dwór drzwi zostawiliśmy otwarte Miko został w środku i nagle trach zamknięte i panika bo mały się zatrzasnął w piwnicy my na zewnątrz a klucze od domu zatrzaśnięte w środku u nas w piwnicy jest tak że jak zamkniesz w środku to z zewnątrz nie otworzysz bo nie ma klamki a na złośc sąsiadów u góry nie było, na szczęście chwile wcześniej kazałam M otworzyc okienko w kotłowni bo tam zamiataliśmy i się strasznie kurzyło ja bez tel, M miał próbowaliśmy się dodzwonic do sąsiada ale miał wyłączony M kazał mi pobiec do sąsiada obok po jakieś klucze aby mógł to okno otworzy bo ma takie zabezpieczenie ale jak próbowałam coś załatwic M wyłamał to okno i wszedł bo Miki się mega denerwował. Więc przygoda niezła myślałam że zawału dostanę.
adrianka też tak twierdzę intuicja to intuicja.
wswp w koncu nadrobiłam filmiki z Julką a Miki oglądał razem ze mną ale się cieszył Jula mu się mega spodobała smiling smiley nie dziwię się chłopak ma gust nie dośc że inteligentna to jeszcze śliczna smiling smiley
katka ja nie celuję choc bardzo chciałabym miec też dziewczynkę ale co będzie to będzie bo jakoś mnie te metody planowania płci nie przekonują, super że juz na swoim smiling smiley
marina a esputican może lub te niemieckie kropwlki by pomogły ?
Pozdrawiamy


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

haniaagata (offline)

26-10-2011 17:53:12

a propo ciekawe czy Diagoneska już urodziła sad smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

kasiaczek (offline)

26-10-2011 18:24:31

lódz
hey
meldujemy sie juz z domu ,dzisiaj nas wypisali ze szpitala mała odsypia a ja tez padam ze zmeczenia
mam mase rzeczy do zrobienia a tak mi sie nie chce mąz miał ogarnąć dom na nasz przyjazd a wszystko spadło na mnie sad smiley
przez cały pobyt szpitalny zrzuciłam 2 kilo bo prawie wcale nie jadlam-tak bardzo to wszystko przezywałamsad smiley
Pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Niuta (offline)

26-10-2011 18:39:26

Sosnowiec
Cześć dziewczyny. My wracamy do normy po 5cio dniowej biegunce smutny nie źle dała nam się we znaki, zwłaszcza mały biedny wołał kopkę a ona już w pieluszcewielkie oczy
wswp córcia cudna, ma niesamowite ślepka i super ze taka rozgadana, mój nie wiele mówi raczej po swojemu eye rolling smiley
adrianka duzo zdrówka dla maluszka
haniaagata miałaś koszmarna przygodę tez bym pewnie dostała zawałueye popping smiley
No nic spadam pozdrawiam wszystkich cieplutko pa!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.