Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

Justysia84 (offline)

27-10-2011 17:32:54

Hej dziewczynki!
Marrina szkoda, że się nie udałosad smiley No ale i tak trochę dłużej pokarmiłaś małą, więc zawsze to jakiś sukcessmiling smiley
Wswp Jula to zdolniacha z tym mówieniemgrinning smiley Moja nie chce gadać i tyle. Wszystko rozumie, pokazuje o co jej chodzi ale gada tyle, co pół roku temu - czyli mama, tata, baba, dziadzi, czasem ciocia jej wyjdzie. Za to zawsze jak tylko domofon usłyszy to woła "tata, tata" i biegnie do drzwi bo już kojarzy, ze jak wraca to dzwonismiling smiley
Kasiaczek dobrze, że już w domku, zdrówka dla malutkiej!
Niuta i dla Was zdróweczka!
Masakra teraz z tymi choróbskami, moja też cały czas niewyraźna, niby nic ale w nocy kaszle i rano cały nos ma zapchany zielonym glutem, mimo, że kataru nie ma:/
Hania no to mieliście przygodę z tym łobuziakiem!
No i cieszę się, że między Wami już lepiej, czasem można stracić cierpliwość, jak tak nie spędza się zbytnio razem czasu i pretensje przez to narastają, ale trzeba to reperować, bo przecież się kochaciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Niuta (offline)

27-10-2011 20:51:55

Sosnowiec
Justysia84 pocieszyłaś mnie ze twoja malutka na razie też się obija z mówieniem bo już szukałam problemu hihi. Moja starsza córka to jak miała rok mówiła zdaniami, teoretycznie wiem że nie powinno się porównywać ale i tak to robię
kasiaczek super że już w domku teraz zadbaj też o siebie!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

28-10-2011 20:32:20

Cześć dziewczynki!
Ja właśnie wróciłam z wizyty i już wiem, że...
w brzuszku mieszka chłopczyk!!!grinning smiley
Oczywiście licząc się z ryzykiem pomyłkitongue sticking out smiley Ale raczej widać dość wyraźniewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

28-10-2011 21:59:44

Wswp najlepsze zyczenia z okazji wczorajszej rocznicy slubu. Mam tu limity, ale filmik z Julka z checia obejrzalam-cudna! A moj maly to tez niezly tancerz, ale z gadaniem jeszcze sporo za Julka, bo b. duzo mowi, ale albo cos wyjdzie ladnie, albo brzmi jak chinski...
Hania ja tam poprobuje, jak nie wyjdzie to sie nic nie stanie, wiadomo i tak bede kochacsmiling smiley Najlepsze, ze cale zycie marzyla mi sie corka, ale maz chcial wpierw chlopca, no i fajnie brzmi starszy brat i sie udalo i teraz nie zamienilabym tego slodziaka i na 5 corek. Jest jedyny w swoim rodzaju i kocham go nad zycie, wiec co sie uda bedzie super, oby zdrowe! A z tym zamknieciem sie malego to mialam podobna przygode ostatnio w domu jak nam montowali drzwi na gorze przez 2dni. I po 1 dniu widzialam, ze maly uwielbia te drzwi juz zamontowane zamykac, wiec nazajutrz jak wstawili drzwi do garderoby, ale jeszcze bez klamek pilnowalam by sie nie zatrzasnal, jednak wrocilam sie jeszcze po wieszak do szafy, a ten zdazyl mnie jakos wyminac i zamknal nas w tej garderobie (tu o tyle dobrze, ze maly byl ze mna, a nie sam jak Twoj), ale tragizm sytuacji polegal na tym, ze wyjsc sie nie dalo, torebke mialam w sypialni i tel. tez, wiec nie bylo jak kogos powiadomic, pukalam, ale montazysci przyszli odpukali i se poszlitongue sticking out smiley A ja w pokoju obok w tej torebce mialam 6tys. na zaplate za te drzwi, a nie umiem wyjsc tego pilnowac, a obcy faceci w domu... Na szczescie moj tata ma chorobowe, a akurat chwile predzej przywiezli mi stolik kawowy i tata go na gore wniosl i mu zapukalam i poszedl po klamke i nas wypuscil. Uff.
Kasiaczek super, ze juz w domu. Zdrowka i sil dla Was dziewczyny!
Niuta super, ze zagladaszsmiling smiley Zdrowka dla Kacperka!
Justysia gratki wielkie, fajnie sie to na forum uklada, ze same parki na razie, czego wszystkim kolejnym forumowym mamom zycze, chyba ze ktos nie chce, ale parka to tak optymalniesmiling smiley Jak ten czas leci, ze juz plec mozna rozroznic, super!
Dzis bylam w Gliwicach wymienic juz na zimowki, bo musielismy dokupic osobno do auta, wiec od razu se juz dalam je przelozyc, ale co sie nastalam w korkach w drodze powrotnej to masakra. Cale rano sprzatalam dom, a pozniej te korki. Lece spac. 3majcie sie!


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

28-10-2011 22:30:20

JUSTYSIA GRATULACJE !!!!!




Niuta (offline)

28-10-2011 22:50:17

Sosnowiec
Justysia84 gratulacjehot smiley będzie parka superLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulasmile (offline)

28-10-2011 23:20:28

Sieradz
Hej!!! Melduje się i ja!!! Przede wszystkiem Justysia Gratulacje że udał się synuś:!!)
Niuta chyba nie masz się co martwić bo moj maly też za dużo nie mówi chyba że mu się coś uda no i dużo po swojemu... a co ciekawe wcześniej mówił więcej słówek o których chyba zapomniał...
Marrina no trudno jeśli się nie udało.. ale dobre i troche.. i pewnie teraz troche Ci lżej... a powiedz jak tam z tą antykoncepcją wybralaś już coś dla siebie??
Hania to miałaś niezłą przygodę... Mój Marcel jak by tak zostal sam gdzies to przypuszczam by był niezły placz.. a przy tym i moje zdenerwowanie by było większe...
Katka zazdroszczę wprowadzki do nowego domkusmiling smiley rośnie Ci mały pomocniksmiling smiley A co do płci dzieci to mi z pierwszym było obojętne... a teraz bardzo bym chciała córeczkesmiling smiley ale jak będzie synuś to też będzie dobrzesmiling smiley
A propo dziś był teoretyczny termin @ a tu brak..... smiling smiley mówię teoretyczny bo w zasadzie to sama nie wiem kiedy powinnam dostać @ bo jak miałam ten krążek to miałam równo co 28 dni ale teraz nie wiem... poczekam do końca miesiąca i jak nie będzie @ to 1 czy 2 zrobię testsmiling smiley i oczywiście dam Wam znać co i jaksmiling smiley Jak narazie leci ze mnie biały śluz i boli mnie podbrzusze no i od wczoraj takie troche mdłości mam ale nie wiem czy nie urojone...
A tak poza tym choroba nareszcie za nami... i już jest ok... wogóle dziwne że się nie zarazilam od małego... No i czekam na mężasmiling smiley Już jedzie i będzie nad ranem nareszciesmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Tak więc dobranoc Kochane!! Buziakismiling smiley:*






[link widoczny po zalogowaniu]



TABELKA WRZEŚNIÓWECZEK 2012
[link widoczny po zalogowaniu]

natalia1645 (offline)

29-10-2011 08:43:11

JUSTYSIU GRATULACJEsmiling smiley Mam nadzieje ze dobra passa na forum przetrwa i ja tez bede miala parkesmiling smiley
Haniu i Katka wspolczuje przygod ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylosmiling smiley
Paulasmile trzymam kciuki za dwie kreseczkismiling smiley

a u nas maly przeziebiony, meczy go kaszelek i katarek. Mam nadzieje ze wyjdziemy z tego bez antybiotyku. Ja czuje sie w kratke raz gorzej raz lepiej. Ostatnio mecza mnie dusznosci, czesto robi mi sie slabo. Niewiem czemu tak czesto i czy to normalne. Wymiotuje juz srednio co pare dni. Kurcze czeka mnie teraz pewne szkolenie- przez dwa tyg po 8 godz ciekawe jak ja to przetrwam. Co do mowienia Kacprowi tez sie nie spieszy- ma jakies swoje okreslenia na - rozne rzeczy. Minia minia- to jedzenie i piciesmiling smiley umie tez powiedziec pije ale to rzadko. No obowiazkowo kazde dziecko to dzidziasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

29-10-2011 09:55:40

paulasmile Tak szczerze to o niebo lzejsmiling smiley Chociaz mala butle to ma czasami na zadanie, je na raty, no i kolki ma praktycznie przy, przed lub po karmieniach.

Co do anty to bylam na wizycie kontrolnej i nie ma przeciwwskazan, zeby zalozyc mirene, a ze okres niedlugo dostane, to juz nic innego nie bralam;]




Justysia84 (offline)

29-10-2011 13:24:20

Dzięki dziewczynki!
Strasznie się cieszę a z drugiej strony trochę mi dziwnie, bo obsługę dziewczynki to mam w małym palcu i nie wiem jak to będzie w chłopcem:/ No i żal mi tych wszystkich sukienusi, które już będą leżeć i nie wiem, czy kiedyś się przydadzątongue sticking out smiley Niby gdzieś mi się kołatała taka myśl, że będzie chłopczyk, bo zupełnie inaczej tę ciążę przechodzę, a i tak jestem mega zaskoczonatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.