Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

wswp (offline)

13-10-2011 07:34:59

marrina- wiem ze to dla nie ktorych moze wygladac niesmacznie ale moze F. niech ci odciaga jak jest mozliwosc,-nie musi pic moze wypluwactongue sticking out smiley Mi tak moj małż robil jak przechodzilam na mieszane. zawsze co usta to usta...


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

13-10-2011 09:39:27

wswp Jak mialam nawal to F sie sprawdzal, a teraz jemu tez nie leci

adrianka dziekuje za gratulacjesmiling smiley

Ja jeszcze nie wygrzebalam sie z kryzysu z 3 tygodnia, a tu juz 6 tydzien... Dlatego tak z dnia na dzien sie pogorszylo. A takie fajne byly poczatki...




Ulala (offline)

13-10-2011 10:46:54

Warszawa
marrina ja jestem mamą tylko laktatorową, bo moja Ola od początku absolutnie nie chciała ssać, w związku z tym odciągałam przez 8 miesięcy. Zaczęłam ok.3 doby w szpitalu, kiedy poleciało dosłownie kilka kropel, ale z dnia na dzień produkcja tak ruszyła, że mogłabym wykarmić dwójkę, a nawet trójkę dzieci smiling smiley Ale bardzo dbałam o regularne odciąganie co 3 godziny - tak jak córcia jadła, łącznie z nocą, odżywiałam się bardzo zdrowo i duuużo piłam wody oraz herbatki laktacyjne. Z laktatorów elektrycznych polecam tylko Medela mini electric - ten wybór potwierdziły położne w szpitalu i rzeczywiście spisywał się celująco - ściąganie z obu piersi trwało ok. 15 min i było tego średnio 300 ml.


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

13-10-2011 12:52:26

Ulala Medela w ogóle jest genialna, każdy modelgrinning smiley Ja mam Swing i też spisywała się na medalsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

13-10-2011 15:33:14

Hej przeziębienie wyleczone ale wczoraj w nocy mały o 3 się obudził i oczy jak ping pongi my niby spaliśmy a on biegał skakał po nas w końcu o 6 zwymiotował masakra i to najlepsze że nic poprzedniego dni nowego nie jadł. Zasnął o 9 pobudka chwila biegania i patrze co on body ma takie mokre a tam wszystko pływa laksa niesamowita od razu kąpiel lekkie śniedanko soczek i wymioty, leciał mi z rąk nie miałam w domu nic co mogłabym mu podac ani herbatki z czarnych jagód ani nic. Do lekarza przyjęli nas z nagłym przypadkiem w tutejszej przychodni bardzo młoda i miła Pani doktor stwierdziła jelitówkę ale skąd zero styczności z innymi dziecmi tylko my zapisała mnóstwo w sumie wykupiłam tylko smecte i diphergan ale może znacie inne sposoby aby sobie z tym poradzic oczywiście odstawiam mleko i produkty pochodne, teraz śpi od 2 godzin ale przez sen czuje że ma temp.


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

marrina (offline)

13-10-2011 17:32:16

haniaagata Zdrowka dla Mikosia smiling smiley

ulala, justysia w kazdym szpitalu medele chwala, tylko mnie w tym momencie nie stac na nia. Zainwestowalabym, gdybym miala 100% pewnosci, ze mi pomoze i bede karmic chociaz do 8 miesiaca, ale nie wiadomo czy pokarm w ogole wroci...

Dziewczyny czy znacie jakiegos dobrego chirurga plastycznego, ktory zajmuje sie dziecmi? Moze w waszych miastach cos jest ?




Justysia84 (offline)

13-10-2011 17:46:20

Marrina tyle, że można taki laktator używany kupić i wtedy wydatek jest duuużo mniejszy. Ja też właśnie używany kupowała i to jestem co najmniej jego 3 użytkowniczką, bo odkupiłam od kuzynki męża która też już jako używany zakupiłasmiling smiley Ale co, już w ogóle jest kicha czy jeszcze masz mleczko ale mało?
Z chirurgiem nie pomogę... A komu potrzebny?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasiaczek (offline)

13-10-2011 22:00:03

lódz
Marrina a moze wypozycz sobie laktator z wypozyczalni?zawsze to troche taniej wyjdziesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

13-10-2011 22:03:43

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam! Dzięki waszym głosom wysunęliśmy się z moim synkiem Juliankiem na prowadzenie w konkursie na portalu miasta Bydgoszcz, jednak aby utrzymać to miejsce potrzebujemy nadal waszych głosów. Konkurs trwa do końca soboty, głos można oddać raz dziennie. Bardzo prosimy o głosy i z góry baaaardzo dziękujemy!!!jestem majóweczką 2011 a żeby zagłosować wystarczy jedynie kliknąć głosuj za i już smiling smiley Chętnie się zrewanżujemy, wysyłajcie swoje konkursy na naszą pocztę!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

14-10-2011 10:06:14

kasiaczek No wlasnie pytalam o to wypozyczenie i koszt jest taki, ze korpus trzeba dokupic 50zl i kazdy dzien 5zl, wiec dlatego stwierdzilam, ze lepiej mi wyjdzie jak kupie sobie nowy za 100zl, a ze okazalo sie, ze dziala jak rura od odkurzacza, po prostu ciagnie mi sutka to juz inna sprawa.
Justysia wczoraj przez caly dzien odciagnelam 30ml, oczywiscie mala tylko butle woli. A nawet uzywane laktatory medeli to koszt 200zl. Gdybym tylko wiedziala, ze ten za 100zl bedzie beznadziejny... A myslalam, ze on bedzie po prostu troche gorszy, bez rewelacji. 10x dziennie juz daje sobie na luz z karmieniem i jakos nadal walcze, ale sensu to chyba juz nie masmiling smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.