Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

kaarolinaa246 (offline)

16-10-2012 10:54:47

Dzień Dobry smiling smiley Miałam taką okropną noc, na początku myślałam że to zwykłe plamienie bo nic więcej się nie pojawiło no to poszłam spać, ale w nocy obudził mnie taki okropny ból brzucha nawet nie okropny tylko jakbym miała jakąś bombę w brzuchu nie wiem co się działo zrobiłam się blada prawie nic nie wiedziałam a miesiączki brak, w końcu pojechaliśmy na pogotowie dali mi zastrzyk oj i jakoś powoli puścił ten ból. Później pojechaliśmy do szpitala lekarz, ale taki cham on do mnie mówi że nie wie co ze mną zrobić, po prostu chciałam wyjść z tego gabinetu w końcu zbadał nie stwierdził ciąży pozamacicznej więc nie wiem skąd ten ból i w ogóle co to było, nigdy tak nie miałam sad smiley
Krispinka mnie tylko bardzo ucieszyła Twoja wypowiedz smiling smiley i tak samo jak wy dziewczyny Lenka wmówiłam sobie ciąże w tym cyklu sad smiley i jestem z wami smiling smiley już mi mąż mówi, że napweno gdzieś wyjedziemy bo nie dajmy się temu zwariować smiling smiley
kami83 tak bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i za Wszystkie kochane, żeby w końcu zobaczyć te dwie kreseczki smiling smiley
Trzeba się chyba porządnie opić i wtedy działać smileys with beer


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

16-10-2012 11:01:20

Gdańsk
Karolinka sama napisałaś że było tylko plamienie a okresu brak. A lekarz badał Cię usg dopochwowym? No bo ciążę pozamaciczną wykluczył a wewnątrzmaciczną? Myślę że jeszcze zbyt wcześnie byłoby aby przez usg coś zobaczyć więc skoro okresu nie ma to jeszcze może jest nadzieja? Mi sie tak przynajmniej wydaje. Mógł chociaż bete Ci zrobić cham jeden!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-16 11:02 przez fresilla.

kaarolinaa246 (offline)

16-10-2012 11:25:00

fresilla zrobił mi tylko badanie palpacyjne i tyle i wszystko ok nawet nie chciał zrobić usg masakra, a mówiłam że staramy się o dziecko od 2 cykli nawet nie zareagował. Dobrze że mam swoją ginekolog i zawsze mogę do niej pójść. Chciałam jak najszybciej wyjść z tego gabinetu, a @ dziś dostałam 30 dnia cyklu nigdy takiego opóźnienia sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

16-10-2012 14:32:15

Komorów
Karolka strasznie Ci wpółczuję takiej upiornej nocy a w dodatku z takim "pseudo"ginem gburowatym sad smiley , swoją drogą zastanawiam się, czemu pojawił się u Ciebie taki straszny ból? Jeśli chodzi o opóźnioną @, to na pewno stres do tego się bardzo przyczynia, u mnie ostatnim razem było identycznie sad smiley a zawsze mam jak w zegarku winking smiley leć do swojego gina i upewnij się, że nic złego się nie dzieje, tak będzie najlepiej smiling smiley dużo zdrówka, siły i uśmiechu na twarzy smiling smiley

Kami nie wiem, kiedy zrobić smiling smiley tzn. boję się rozczarowania sad smiley może kupię za chwilę, jak będę śmigać po syna do przedszkola, ale zostawię go na jutro rano smiling smiley albo na pojutrze rano.... nie wiem, nie wiem boję się trochę sad smiley

Fresilla jeśli nie dostaniesz okresu przez najbliższych parę dni, to warto zrobić kolejny test, ale jeśli wyjdzie negatywny ponownie, a Twoje objawy nie ustąpią, to warto przebadać się pod innym kątem...piszę to, ponieważ w zeszłym roku miałam podobne objawy do Twoich, tylko bez wymiotów, ale okropne mdłości no i zaburzenia równowagi, przebadałam się chyba na wszelkie możliwe sposoby, m.in. rezonans magnetyczny no i wykazało, że prawdopodobnie miałam tak od kręgosłupa, który jest krzywy w odcinku szyjnym ( nie tylko z resztą ) i uciska na jedną z tętnic, tym sposobem zmniejsza przepływ krwi utlenionej do mózgu i stąd zawroty smiling smiley przy okazji dowiedziałam się, ze mam torbiel w szyszynce, co nie jest groźne, ale następny poród zakończy się raczej cc smiling smiley oczywiście nie chcę Cię straszyć, po prostu warto dbać o swoje zdrowie i szukać przyczyn w porę, tym bardziej, że chcemy zostać mamusiami, więc musimy być silne i zdrowe smiling smiley

Napiszę do Was wieczorkiem Kochane smiling smiley Trzymajcie się cieplutko pomimo "sklapciałej" pogody winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kami83 (offline)

16-10-2012 15:36:32

kielce
Karolka masz racje, zdecydowanie za dużo o tym myślimy. Też przydałaby mi sie jakaś zakrapiana impreza ale w moim przypadku to nie bardzo możliwe. Synkiem nie ma się kto zaopiekować, no ale Ty Kochana szalej póki możesz, młoda jesteś i jeszcze będziesz miała gromadkę dzieci tylko nie tak "hop siup"winking smiley Tak to tylko udaje się dziewczyną którę nie chcą zajść w ciąże albo przynajmniej nie planują. Mam nadzieje że już z Tobą wszystko w porządku..?
Lenka czekamy na infosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

16-10-2012 16:51:25

Gdańsk
Lenka dokładnie to samo wczoraj w internecie wyczytałam odnośnie tych objawów że to może być spowodowane skrzywieniem kręgosłupa zauważyłam też że krzyż mnie od jakiegoś czasu pobolewa. Jeżeli objawy będą się powtarzać lub nasilać to zapewne pójdę do lekarza. Masz rację o zdrowie trzeba dbać tym bardziej ze czekamy na dzidzie smiling smiley A czy mogę zapytać jak się skończyło u Ciebie z tym kręgosłupem? Miałaś jakiś zabieg lub co innego z tego powodu czy tak już musi być i tyle?


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

25Moni25 (offline)

16-10-2012 18:31:00

Mikołów
Karolka mam nadzieję że dzisiaj juz lepiej sie czujesz? Uważaj na siebie i może lepiej idz do swojego gina. Ja nie bardzo wiem jak bez usg można wykluczyć ciąże no ale widocznie pan doktor wie.

Lenka Ty się nie bój tego testu i tak kiedyś go zrobić musisz.

Fresilla poobserwuj się jeszcze kilka dni i jak co to do lekarza. Lepiej porobić badania niż się męczyć. Pamiętaj że ciąża to dla organizmu wysiłek więc trzeba się na nią przygotować.

Ja od wczoraj jestem na diecie bo zaliczam się już do wagi ciężkiej patrząc na kategorie np z boksusmiling smiley Jak mnie gin zważy jeżeli już kiedyś zajdę w ciążę to i tak będę musiała się odchudzać. Zresztą moje kolana raczej długo takiego obciązenia nie będą w stanie nosić. Normalnie jestem już wkurzonam nie pamiętam kiedy miałam taki długi cykl. Zablokowałam się skutecznie. Biorę 5 dzień duphaston i nic. Zerooznak zbliżającej się @. Dobrze, że jestem dzisiaj w pracy bo inaczej bym w domu ześwirowała. Chociaż tu tez mam czas na mysleniesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

16-10-2012 19:01:55

Komorów
Fresilla generalnie na niewielki ucisk na tętnice pomagają masaże itp. zabiegi, ale to jest tylko chwilowa ulga, trzeba by takie ćwiczenia wykonywać cały czas...w naszym wieku kręgosłup już nie jest taki "giętki" jak u dzieci winking smiley natomiast jeśli ucisk jest silny, to jedynie operacja. Mi te dolegliwości ustąpiły...aha łykałam też magnez i zestaw vit. z grupy B i przeszło...mam nadzieję, że szybko to nie wróci smiling smiley na Twoim miejscu poszłabym do ogólnego, jak trzeba, to dołożyła od siebie więcej dolegliwości, i śmiało ciągnęła skierowania do specjalistów, najpierw neurolog, bo tylko on może skierować na rezonans... jak Tobie nie będzie ustępować, to musisz działać smiling smiley

Moni a może jesteś w ciąży?? robiłaś test?? no więc ja już swój zakupiłam i rano się do niego zabiorę, o ile się nie okaże, że mam @ sad smiley a coś mnie tak z tyłu dół pleców zaczął pobolewać, a tak niestety mam przed @ sad smiley ale piersi dalej bolą....sama nie wiem, już nie mam siły do myślenia ;( Chciałabym bardzo, chociaż z drugiej strony jak już zobaczę te 2 kreski, to wiem, że będę przerażona, bo niestety pierwsza ciąża nie była zbyt udana, bo Oliwierka urodziłam prawie 3 miesiące wcześniej, oczywiście z przyczyn niewyjaśnionych sad smiley ale to dłuuuugi temat, poza tym nie będę straszyć przyszłych mamci smiling smiley musi być dobrze i ju winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

16-10-2012 19:15:13

Hej kobietki u mnie już lepiej, ale nadal odczuwam ból @, tylko że ona jest mniej obfita jak zawsze i to jeszcze pojawiły się jakieś dziwne skrzepy jest ich tak dużo praktycznie można powiedzieć że co pójdę do łazienki i to są takie duże co to może być czy któraś miała lub ma takie skrzepy ze krwi podczas @.???
25Moni25 Też się zastanawiam jak można cokolwiek powiedzieć bez usg. W sumie była już 2 w nocy więc doktorkowi się już nie chciało sad smiley czekam aż mi się skończy i lecę do mojej gin.
kami83Dokładnie, nawet dziś się dowiedziałam że taka 16 latka będzie miała dzidziusia sad smiley , angry smiley no, normalnie taka złość mnie ogarnęła moody smiley
A i tak sobie siedzę i czytam taki fajny artykuł ma wp.pl, żeby być bardziej płodnym trzeba jeść dużo tłustych ryb czyli więcej witaminy D smiling smiley

Dziękuję Wszystkim za troskę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

16-10-2012 20:16:12

Komorów
Karolka a skoro takie skrzepy i ogromny ból to może poronienie?? tzn. mogła być ciąża martwa od początku, test mógł nie wykazać no i tym samym....oczywiście to moje przemyślenia, ale...często jest tak, że kobieta nawet nie wie, że jest już w ciąży a organizm odrzuca od początku....ale to teraz ciężko zbadać....leć do swojej gin i opowiedz o tym...

Ja póki co czekam na @ albo czekam na 2 kreski smiling smiley rano zrobię test, zanim polecę z synusiem do przedszkola no i oczywiście do Was napiszę smiling smiley

P.S. fajnie, że mieszkamy daleko od siebie, mamy przyjaciół, rodziny, znajomych, a tak wiele nas łączy i myśłimy o sobie i wspieramy się smiling smiley dla mnie ma to ogromne znaczenie i zrozumienie smiling smiley

Jak znajdę chwilkę, to jeszcze dziś tu zajrzę, a jeśli nie, to do jutra... byle bez krwawych scenariuszy winking smiley

Buziaki dla Was wszystkich smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.