Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

fresilla (offline)

18-10-2012 16:52:14

Gdańsk
Cześć dziewczyny Witaj monika 0101 wśród nas smiling smiley A ja dziś znowu teścik wykonałam i wynik niestety ujemny sad smiley Więc już jestem w 100 % pewna ze jednak sie nie udało sad smiley Czekam cierpliwie na okres dziś 28 dc od poronienia jeden cykl miał 30 dni drugi 26 dni a teraz nie wiem kiedy nadejdzie sad smiley Jak już wiem że w ciąży nie jestem to chciałabym go teraz jak najszybciej dostać aby znów działać. Od poronienia to także mój 3 cykl starań niestety stracony.

monia0101 gratuluję szczęśliwych miesięcy życzę smiling smiley

Tez zastanawiam się nad testami owulacyjnymi choc nigdy ich stosować nie musiałam i właściwie wiem kiedy mam te dni to może jednak je kupię. Nie wiem zastanawiam się.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Krispii (offline)

18-10-2012 17:54:31

Jelenia Góra
Monika witam wśród nas i gratuluję! Nie dźwigaj nic Kochana teraz!! Życzę spokojnych 9 miesięcy.

Fresilla przykro mi, że nie udało się tym razem, ale może następny cykl będzie pozytywny? Tego Ci życzę.

Widzę, że nie tylko ja zaczynam 3 cykl. Ciekawe ile ich będzie smiling smiley

Kami co z Tobą? nic się nie odzywasz sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

18-10-2012 18:57:26

Gdańsk
Ja to już w jakąś paranoje popadam! Co chwile latam z tym testem pod jakieś światło i sprawdzam czy może choćby cień kreski się nie pojawił ciągle widzę tam maleńką kreseczke której tak naprawdę nie ma sad smiley W domu tyle do roboty a ja tylko w test zaglądam!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

kaarolinaa246 (offline)

18-10-2012 19:17:59

fresilla przykro mi wiem co to znaczy, u mnie jak już ten okres nadszedł to prawie cały dzień ryczałam.
A dziś już 4 dzień cyklu jakoś się pozbierałam właśnie wróciłam z małych zakupów gdzie również odwiedziłam aptekę w której zakupiłam testy owulacyjne, Oeparol moc wiesiołka, castagnus i zobaczymy co przyniesie ten 3 cykl starań, ale jakoś czuje że nic z tego nie będzie już nie chce sobie robić nadziei.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

grejfrutowa (offline)

18-10-2012 20:39:15

Jelcz-Laskowice
Witajcie, dołączam do Was.
Fresilla wiem co czujesz. Ja poroniłam w Wigilię '11 i do tej pory nie mogę zajść w ciążę. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Też miałam jak Ty. Latałam z testem pod światło, a może jednak się udało. Tyle ile zrobiłam testów ehh sad smiley I dalej nic. Teraz czekam na @, mam nadzieję, że nie przyjdzie. Testu nie chcę robić. Póki co pobolewa mnie podbrzusze, czasami kłuje i jest mi niedobrze co jakiś czas


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

18-10-2012 20:46:51

Jelenia Góra
Karolka jak pomogą Ci te testy owu i wiesiołek itp to też zakupie jak mi się teraz nie uda winking smiley

Grejfrutowa trzymam kciuki żebyś nie dostała @ przez najbliższe 9 miesięcy winking smiley

Fresilla ja w 1 cylku starań tak szalałam z testami, zaglądałam jak głupia co chwila czy tam mi druga kreska nie wyszła. W tym nawet nie zrobiłam jednego, mierzyłam temperature i jak mi spadła to byłam pewna że @ będzie no i wieczorem już była tego samego dnia.
Teraz też mierze temperature codziennie. Szkoda mi już pieniędzy na te testy ciążowe winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

18-10-2012 21:00:54

Krispinka też wrócę do temperaturki jeszcze mi została taka książeczka z nauk przedmałżeńskich z tymi tabelami heh smiling smiley
Do końca roku daję sobie czas smiling smiley i już staram się o tym nie myśleć smiling smiley
buziak od dziecka dziękuję kochane za zaproszenie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

18-10-2012 21:13:09

Jelenia Góra
Niedawno koleżanka mi powiedziała: tylko nie szalej i poduszki pod pupę nie dawaj....a może jednak trzeba będzie winking smiley

Śpijcie dobrze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kami83 (offline)

19-10-2012 08:38:59

kielce
Hej dziewczynkismiling smiley Ja zrobiłam test i.... 1 kreska. No cóż czekam na @ a jak sie nie pojawi w ciągu tyg. to w następny pon. ide do gina. Pozdrawiam gorącosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

19-10-2012 09:01:30

Gdańsk
Ale za to jak firmy produkujące testy na nas zarabiają smiling smiley

Grejfrutowa witaj smiling smiley No to trzymam kciuki abyś @ nie dostała!

Tak sobie myślę jakie to głupie że jak sie starasz o dziecko i łudzisz się że nie dostaniesz okresu wtedy on jjak na złość się spóźnia i to długo.

Karolcia ja też będe czekała na info jak zadziałały Twoje nowe nabytki smiling smiley I też dałam sobie czas do końca roku. Znając życie to zajdziemy w styczniu jak już sobie odpuścimy starania smiling smiley he he

Ciekawe co tam u moni25 czy dostała @

Kami to jesteśmy w podobnej sytuacji ani @ ani 2 kresek sad smiley

A ja jakoś ni mogę się zabrać za te temperaturki a powiedzcie gdzie je mierzycie? w ustach pod pachą czy no wiecie gdzie smiling smiley?


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-19 09:02 przez fresilla.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.