Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

25Moni25 (offline)

13-10-2012 21:22:42

Mikołów

kami83 (offline)

14-10-2012 07:47:59

kielce
Moni u mnie na razie nic. Miałam dwudniowe plamienia i tyle. Jutro lub pojutrze powtórze test. Dam znać. Buźka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

14-10-2012 10:11:43

Witajcie. U mnie wczoraj się nie pojawiła, dziś jeszcze jej nie ma, robiłam test, ale wyszła jedna kreska sad smiley a brzuch ta boli angry smiley Jakie to wszystko jest trudne sad smiley Staramy się dopiero drugi cykl wiem, że to krótki okres, ale już miałam taką nadzieje Mr. Green Może następnym razem się uda smiling smiley
Kami83 Aby wszystko było dobrze i Ci się udało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

14-10-2012 10:14:55

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Karola ja też miałam takie bóle, test negatywny a za 2 dni pozytywny był. Trzymam kciuki! Zawsze możesz w poniedziałek iść na betę. Ona prawdę Ci powiegrinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 10:15 przez julka2404.

kami83 (offline)

14-10-2012 13:04:57

kielce
Karolka też trzymam kciuki i życzę tych 2 kreseczek na teściesmiling smiley Daj znać jak już będziesz coś wiedziećsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

14-10-2012 13:15:59

Oj tak nie chcę sobie robić Nadziei, ale już 4 dzień tak mnie mdli masakra, nic mi się nie chce, dziś to prawie nie zjadłam obiadu confused smiley co tu myśleć ??? brzuch już mniej boli ale za to piersi się odezwały... przewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

14-10-2012 18:49:50

Jelenia Góra
Witajcie!

u mnie ta @ jakaś dziwna sad smiley jakby jedno-dniowa, bo dzisiaj to tylko takie małe plamki. Zawsze miałam ze 4 dni, co prawda nie bardzo obfite, ale normalną @, a teraz? Sama nie wiem co mogłoby być przyczyną i skąd taka zmiana?
Martwię się, że coś się pierdzieli...mam tylko nadzieję, że to nie wpłynie źle na nasze starania.
Dziewczyny trzymam kciuki żeby Wam się udało.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

15-10-2012 10:12:57

Komorów
Hej dziewczynyny,

my już 3 cykle nieudane, teraz 4 leci, jutro mam niby dostać okresu, ale mam nadzieję, że nie pojawi się smiling smiley strasznie mnie bolą piersi od paru dni, a dodam, że przed okresem raczej mnie nie bolą, bolały, oj i to bardzo, jak pod serduszkiem już miałam swojego synka smiling smiley , więc mam nadzieję ogromną... smiling smiley

Trzymam kciuki za Was wszystkie i dam znać pewnie jutro smiling smiley

Lenka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

15-10-2012 12:36:46

Kami83 Jak u Ciebie ??
Lenka85 Witaj smiling smiley Ja również mam ta nadzieję smiling smiley u mnie 13, 14 się nie pojawiła zrobię jutro test . Praktycznie już nie mam żadnych objawów na @ tylko jakaś biała wydzielina.
Aj już przez ostanie dni to w ogóle o tym nie myślałam i jakoś się uspokoiłam smiling smiley niech już się dzieje co chce grinning smiley
Pozdrawiam Was kobietki i naprawdę nie myślcie tylko o ciąży bo można zwariować.
"Marzenia się spełniają w najmniej oczekiwanym momencie" Buziaki radość radość


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kami83 (offline)

15-10-2012 15:31:46

kielce
Karolka ja jeszcze poczekam do środy i powtórzę test. Też staram się o tym nie myśleć ale jakoś mi nie wychodziwinking smiley
Krispii sama mi pisałaś że przed poprzednimi ciążami miałaś plamienia zamiast okresu, więc może i teraz jest tak samo??
Mam nadzieje dziewczyny że w końcu którejś się uda bo to trochę byłoby dziwne że akurat tak wielu nam spóźnia się okres, no nie?
Lenka za ciebie też trzymam kciuki!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.