Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

25Moni25 (offline)

17-10-2012 20:26:09

Mikołów
Cześć dziewczyny

U mnie niestety dzień koszmarny. Byliśmy dzisiaj z synkiem na Ligocie na usg nerek. Mały po urodzeniu miał na stwierdzone wodonercze. Potem leżelismy na konsultacjach na Ligocie i oni to potwierdzili ale kazali poczekać aż będzie miał pół roku. Była szansa, że to się wycofa ale niestety poszło do przodu i to dośc ostro. Lekarz który robił usg powiedzial mi tylko że raczej trzeba będzie z tym coś zrobić i obawiam się że w najbliższym czasie czeka nas operacja. Strasznie się boję o Olusia, nie chciałabym żeby cierpiał a wiem, że nacierpi się i to strasznie.

Stresu mi doszło więc z cyklu pewnie będą nici. Jakoś nie widzę żeby w takim stresie udało mi się zajść w ciążę. Wy dziwczyny się starajcie. Ja już sama nie wiem co robić, czy starać się dalej czy dac sobie spokój. Chyba mnie to lekko przerosło.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 20:26 przez 25Moni25.

fresilla (offline)

17-10-2012 21:07:08

Gdańsk
Moni no faktycznie nie ciekawa sytuacja ja myślę że powinnaś dać sobie troszkę czasu tym bardziej że w ciąży nie wskazane są nerwy a bez tego się nie obejdzie jeśli nie daj Boże dojdzie do operacji. Masz maleńkie dziecko więc myślę że lepiej poczekać z pół roku chociaż aż wszystko się wyjaśni i na spokojnie się starać niż martwić się nie dość że o dziecko to i jeszcze o ciążę. Może się mylę ale to tylko moja osobista opinia. Życzę Ci powodzenia i oby się wszystko dobrze skończyło bez operacji! Trzymam kciuki.

Karolcia w sumie z pierwszym dzieckiem to było tak hop-siup. Jeszcze nie byłam mężatką podczas stosunku narzeczony powiedział o masz płodne (zawsze dobrze umiał to poznać po śluzie) a przy końcu sie spytał czy może skończyć we mnie (czyli świadoma decyzja). Sekundy przemyśleń co ma być to będzie - szybka odpowiedź - kończ - i tyle smiling smiley Ja do dziś się zastanawiam jak to u mnie szybko poszło. Nigdy nie rozmawialiśmy jeszcze o przyszłości w sumie poznaliśmy się w maju w grudniu była ta pamiętna noc a potem spytałam się co jak będę w ciąży i szybka odpowiedź do ołtarza i ślub smiling smiley I tak było 2 stycznia robiłam test a 5 marca był ślub smiling smiley Ja się śmieję że to nie była wpadka tylko spontaniczna decyzja, której nigdy nie żałowałam. Do dziś się śmieję jak to szybko wszystko się potoczyło bez przemyślenia pełen spontan i tyle. Mimo upływu już 8 lat dalej twierdzę że to była najlepsza decyzja w moim życiu.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Krispii (offline)

17-10-2012 21:10:13

Jelenia Góra
Witajcie Kochane!

Moni, kurcze bardzo mi przykro z powodu Twojego synka, że nie jest lepiej. Badź dobrej myśli. Na pewno mały wyjdzie z tego. Dzieci potrafią bardzo dużo znieść (wiem po sobie, ale nie będę Wam pisała o mojej smutnej historii). trzymaj się dzielnie. Tobie życze dużo siły a Olusiowi dużo, dużo zdrówka. Będzie dobrze...musi być!

Fresilla wiedzę, że my podobnie mamy, z tym, że moja córcia ma 4 latka, ale też druga ciąża nie udana, bo też poroniłam, 30 też coraz bliżej...

Jolcia, musisz być bardzo silną kobietą. Życzę Ci powodzenia w staraniach.

Kami co z Twoim testem? była powtórka czy coś przegapiłam?

Lenka, dziewczyny mają rację, masz nas tu odwiedzać! Nie możesz nas tu zostawić teraz. Zaglądaj do nas. Koniecznie napisz jak powiedziałaś mężowi, że jesteś w ciąży. Jestem bardzo ciakawa co wymyśliłaś smiling smiley

Ja czekam na dni płodne...ale po takiej krótkiej @ czy coś z tego będzie wogóle? Po płodnych znowu się zacznie...brzuch ciągnie, piersi pobolewają, zapachy nie te...he he czasami się smieję sama z siebie. I tak jestem w szoku, że w tym miesiącu testu nie robiłam winking smiley Jak tu o tym nie myśleć winking smiley Postaram się!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

17-10-2012 21:18:06

Moni Kochana bardzo współczuję, ale musisz być silna dla Synka smiling smiley. Wiesz jak jest, jak już sobie odpuścimy to wtedy w najmniej oczekiwanym momencie dzidziuś do nas zapuka smiling smiley

Kochane mam do was pytanko czy stosujecie jakieś dodatkowe leki? właśnie czytam o Wiesiołku, castagnusie co wy o tym sądzicie ? Trochę się boje mój mi mówi żebym nic nie brała tylko została przy kwasie foliowym.

fresilla mój mi też mówił chodź przed ślubem zrobimy dzidziusia dodam że ślub mieliśmy w tym roku w czerwcu, a ja głupia nie chciałam sad smiley teraz tego bardzo żałuję.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 21:35 przez kaarolinaa246.

fresilla (offline)

17-10-2012 21:41:04

Gdańsk
No nic dziewczyny idę spać Dobrej Nocy Wam życzę czekam aż Lenka zda relację jak powiedziała mężowi. Dobranoc i do jutra smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Krispii (offline)

18-10-2012 06:49:44

Jelenia Góra
Fresilla masz racje spontan jest najlepszy.

Ja przy pierwszym długo się nie starałam bo 3 miesiące, przy drugim jeszcze szybciej...a teraz bo ja wiem kiedy i czy się uda?
Może jakbym o tym nie myślała to i za pierwszym udałoby się winking smiley

Zmykam dziewczyny do pracy. Miłego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

18-10-2012 09:29:57

Komorów
Witam Was Kochane smiling smiley

Moni mam nadzieję, że Twój synek upora się z chorobą i wszystko wróci do normy, nawet jeśli, odpukać, będzie konieczna operacja, to i tak skończy się dobrze, musi tak być a Ty musisz w to wierzyć! A skoro nie wiesz, czy podołasz tej sytuacji i tymbardziej w ciąży, to może zaczekaj troszkę? Warto się nad tym zastanowić i oddać się w pełni synkowi, który Cię teraz najbardziej potrzebuje...

A ja oczywiście nikomu nic jeszcze nie powiedziałam hihi smiling smiley więc w dalszym ciągu tylko Wy wiecie smiling smiley ale mój mąż ma 24.X imieniny (Rafałek winking smiley ) no i jak wytrzymam do tego czasu i jak oczywiście nic się nie będzie działo (tfutfu) to wtedy coś uroczystego zorganizuję, zaproszę jeszcze naszych najlepszych przyjaciół (małżeństwo-mają dwójkę słodkich dzieciaczków tak w ogóle winking smiley ) i wtedy może podzielę się tą wspaniałą nowiną smiling smiley Oczywiście JAK WYTRZYMAM winking smiley

A za godzinkę lecę do lekarza po skierowanie na USG, pewnie będzie jakoś w przyszłym tygodniu albo w jeszcze następnym... Jeszcze wyciągnę skierowanie na morfologię ogólną, mocz i posiew a co winking smiley
A 14.listopada już umówiłam wizytę u prof., który zajmował się mną w 1-ej ciąży w IMiDz-ie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze sad smiley qrde jak się staramy, to stres, jak w ciąży już jesteśmy to stres, jak już niektóre z nas mają dzidziusia, to stres o jego zdrowie, a te co mają dziecko i są znów w ciąży to podwójny stres!!!! zwariować można winking smiley I to jeszcze wszystko na własne życzenie winking smiley ale nic nie ma piękniejszego, niż macierzyństwo smiling smiley

Odezwę się w ciągu dnia Kobitki, miłego dnia Wam życzę smiling smiley może jakiś spacerek po pracy??? Piękna dziś pogoda, korzystajcie z ostatnich promyków Słoneczka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

18-10-2012 09:49:14

Tłuszcz
Witam. Jestem tu nowa ... staram sie z mezem o dziecko...15 powinam dostac okresu nie dostalam za to strasznie bolaly mn
ie jajniki nie moglam w nocy spac budzilam sie o 2 w nocy. .a o 5 wychodzilam do pracy -pracuje w sklepie miesnym wiec nie raz. usialam sie nadzwigac.. zrobilam test nawet trzy wyszly pozytywnie... nie wiem co robic. Jest za wczesnie aby lekarz stwierdzil ciaze.


[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

18-10-2012 11:29:54

Witaj monika0101 Gratulacje smiling smiley dla pewności zrób sobie betę smiling smiley Jak długo staraliście się o dzidziusia ?? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

18-10-2012 11:45:05

Komorów
Monika 0101 gratulacje smiling smiley to już lepiej nic nie dźwigaj winking smiley

We wtorek 23. pierwsze USG smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.