Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

bialystorczyk85 (offline)

11-10-2012 21:10:09

Szczecin
Kaarolinaa ja mam 27 lat mój S ma 31
staramy się już od roku,robiliśmy badania,mi wyszedł za niski progesteron,przez to ma się nie reguralne cykle tak jak ja @ bezowulacyjne i problemy z zajściem w ciąże, gdy już się zajdzie cięzko ją utrzymać.
W poniedziałek ide do drugiego lekarza z wynikami, na potwierdzenie diagnozy tego pierwszego.
Obecnie jestem 4 miesiące bez @ i po 10 dniowej kuracji dufastonem od którego mam dostać@, prawdopodobnie jutro lub pojutrze.

25Moni25 (offline)

11-10-2012 23:06:52

Mikołów
Bialysotczyk85 ja też mam zapisaną 10-dniową kurację duphastonem. Kocham te tabletki, brałam je właściwie przez wiecej niż połowę ciąży z synkiem. No ale czego się nie robi dla dziecka. U mnie póki co cisza, jedynie kręgosłup mnie strasznie boli więc może dostanę tę ch...ną @ i będę wiedziała chociaż co robić. Takie czekanie jest najgorsze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kami83 (offline)

12-10-2012 10:05:17

kielce
Też dziewczyny brałam kiedyś duphaston, bo u mnie różnie bywało z @, alepo jakimś czasie się uregulowało. Tylko wczoraj zamiast @ to miałam delikatne plamienia. Test negatywny. Mam nadzieje że mi się okres znowu nierozregulowałsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaarolinaa246 (offline)

12-10-2012 10:16:20

Hej smiling smiley Czytałam jak to zapłodnienia przebiega czasami mogą pojawić się plamienia które są oznaką zagnieżdżania się zarodka smiling smiley Głowa do góry smiling smiley Ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam ten test i wyszedł negatywny smiling smiley Musimy być dobrej myśli smiling smiley Pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

12-10-2012 15:35:25

Gdańsk
Widzę ze wszystkie jutro spodziewacie się @ a ja dla odmiany muszę poczekać do 16! Jestem zła na siebie że tak dużo o tym myślę bo wiem że jak się za dużo myśli to nic z tego nie wychodzi i pewnie tym razem tak będzie ale niestety nie potrafię o tym przestać myśleć. Też często się zastanawiam dlaczego te dziewczyny co nie chcą dziecka wpadają a te co chcą miesiącami a czasem latami się starają i nic. Jednak ta psychika musi naprawdę ogromny wpływ na to mieć.
Trzymam kciuki aby @ nie przyszedł do żadnej z nas w tym miesiącu i przez kolejne 9 oczywiscie smiling smiley
Moni przykro mi że tym razem nic z tego ale dalej trzymam kciuki.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Ewela25ino (offline)

12-10-2012 20:54:47

Miechowiczki
Dobry wieczór dziewczyny;-) u mnie 39 dc i ani @ nie ma ani II kresek, juz 2 testy zrobiłam i nic...nie wiem co sie dzieje tymbardziej, ze wczesniej mialam @ regularnie juz nie wiem co mam myslec, dzis pobolewał mnie brzuch jak na miesiaczke ale nic z tego. Co tu myślec?

kaarolinaa246 (offline)

12-10-2012 21:31:35

Witajcie smiling smiley juz jutro, a brzuch boli kurde smiling smiley
fresillarównież siebie nienawidzę jak o tym myślę. Mój mi cały czas truje nie myśl nie myśl bo będzie źle... Musze dać rade, ale gdy ten brzuch zaczyna boleć to czarny scenariusz angry smiley
Ewela25ino Wstrzymaj się jeszcze 2 dni może to stres, a jak nie przyjdzie to leć do gin jak również nie będzie dwóch kreseczek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Krispii (offline)

13-10-2012 10:10:21

Jelenia Góra
Melduję, że u mnie @ zawitała punktualnie.
Powodzenia dziewczyny!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

13-10-2012 19:48:51

Gdańsk
Krispi a to wredna ciota, że tak nie proszona przyszła! Mam nadzieję że za miesiąc już nie przyjdzie smiling smiley
Ewelina 25 miejmy nadzieję że jednak testy kłamią.
Jeszcze co prawda tak nie miałam ze okres dużo spóźniony i ciągle jedna kreska ale wyobrażam sobie jakie to musi być irytujące.
Kaarolinaa246 i u Ciebie trzymam kciuki aby jednak ta krowa nie przyszła smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

25Moni25 (offline)

13-10-2012 21:20:38

Mikołów
Ewela25 ja miałam w tym miesiącu takie opóźnienie (dzisiaj mam 44 dc) i niestety okazalo się że sie zablokowałam. Byłam u lekarza bo ani test ani badanie krwi ciąży nie pokazało. Teraz mam duphaston na wywołanie. Poczekaj jeszcze kilka dni i najwyżej zrób betę - to raczej wyjdzie jeżeli jesteś bo test niekoniecznie pokazuje bardzo wczesną ciążę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561869, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.