Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

25Moni25 (offline)

17-10-2012 00:11:34

Mikołów
Lenka ja już byłam u gina bo okres mi się spóźniał 10 dni a testy wychodziły negatywne. Ciązę wykluczył i stwierdził że sie zablokowałam. Dostałam duphaston na wywołanie mam brac 10 dni i powinna się wtedy @ zjawić. Nie spodziewałam się że coś takiego może się stać. Ja też mam wcześniaczka ale u mnie przyczyną było nadciśnienie. Urodziłam Olka w 33 tygodniu. Świadomie szybko decyduję się na drugie dziecko bo wiem, że to może się powtórzyć a teraz on nie będzie pamiętał jeżeli część ciąży spędzę w szpitalu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

17-10-2012 06:12:58

Komorów

Krispii (offline)

17-10-2012 06:45:40

Jelenia Góra
Lenka to świetnie! Gratuluje i życze spokojnych 9 miesięcy...ależ mi się micha uśmiecha smiling smiley

To teraz, która dziewczyna następna ?

Miłego dnia wszystkim życzę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

17-10-2012 08:54:23

Komorów
Dziękuję Krispinko smiling smiley ja na razie nie dowierzam, ale po paru dniach chyba dotrze do mnie smiling smiley jak wracałam rano z przedszkola, to szłam i uśmiechałam się do siebie, ciekawe, co ludzie mijając mnie myśleli o mnie winking smiley swoją drogą powiem Wam dziewczyny taką ciekawostkę winking smiley Otóż w pierwszej ciąży miałam tak, że śpiąc na boku, kładłam pod brzuszek jaśka, nie wiem, jakoś tak robiłam nieświadomie, a od paru dni znowu tak zaczęłam robić, dziś rano jak się obudziłam, jasiek był przy boku smiling smiley qrde organizm sam wie najlepiej winking smiley No i dziewczyny, jak pisałam w którymś ze swoich postów, ja w tym cyklu łykałam castagnus i oeparol (o foliku nie wspomnę, bo to już od lipca łykam) i brałam to do owulacji, bo w razie zapłodnienia tego castagnusa nie wolno brać... i nie wiem, czy to miało wpływ, czy też nie, ale jednak się udało....może spróbujcie??? te leki to naprawdę groszowe sprawy.... smiling smiley


Moni, nie wiedziałam, że coś takiego może wystąpić sad smiley to łykaj duphaston no i chyba wskazany mocny relaks, co?? Bardzo słuszna decyzja, że chcesz jak najszybciej zajść w razie gdybyś musiała leżeć w szpitalu, ja miałam zakaz co najmniej 2 lata od lekarzy, bo mój wcześniak to ekstremalny wcześniak winking smiley urodził się w 27.tc i ważył zaledwie 890g sad smiley ale teraz jest dużym, zdrowym chłopcem, więc całkowicie wyszliśmy z wcześniactwa smiling smiley No i oczywiście nic nie wskazywało na przedwczesny poród niestety sad smiley tak więc teraz cieszę się, ale z pewną rezerwą na to, że różnie może być, ze wszystko może sie zdarzyć... Jeśli bym musiała leżeć w szpitalu, no to bym leżała, mam cudownego męża, któy zajmie się Oliwierem, z resztą cała rodzina zgłosiłaby się chętnie do pomocy smiling smiley oby tylko dotrwać chociaż do 33.tygodnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marcelina1990 (offline)

17-10-2012 09:48:31

zagórnik
Lnka gratulacjewinking smiley

kaarolinaa246 (offline)

17-10-2012 09:54:16

Lenka słońce wszystkiego dobrego I ogromne Gratulacje smiling smiley smiling smiley smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

17-10-2012 10:20:30

Komorów
Marcela, Karolka dziękuję Wam bardzo smiling smiley ale nie zostawię Was i będę tu często zaglądać smiling smiley Dziewczyny, mam pytanko, bo póki co nikomu nie będę mówić o ciąży, bo wiecie, jak to może być do 8.tygodnia, na dwoje babka... ale mam nadzieję, że będzie dobrze oczywiście, no i tak się zastanawiam, gdzie i w jakich okolicznościach mogłabym o tym powiedzieć mojemu mężowi??? Chciałabym, żeby to była wyjątkowa sytuacja i miejsce, może macie jakieś pomysły??? Tak w ramach relaksu i oderwania się od ciągłego myślenia??? winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_kasia (offline)

17-10-2012 10:26:31

kraków
Lenka Gratulacjesmiling smiley

kami83 (offline)

17-10-2012 10:37:38

kielce
Gratuluje Lenkasmiling smiley Przynajmniej jednej się udało! Obyś rozpoczęła dobrą passę na tym forumsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

17-10-2012 11:20:53

Komorów
Kami i Katarzyno dziękuje Wam bardzo i przesyłam Wam wszystkim same dobre emocje smiling smiley już mnie kciuku bolą od tego ściskania za Was winking smiley czas na kolejne ciąże winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.