Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

elske (offline)

30-10-2015 15:31:30

Stavanger
Mala...dzięki za info.zamówię sobie te testy jeszcze dziś,bo tu gdzie mieszkam można na nich zbankrutować.
Wisienka....lepiej nie pij winking smiley Ja napije się za Ciebie
Agnieszka....ta rana w Twoim sercu zostanie niestety na zawsze...ból nie będzie mniejszy,ale z czasem będzie Ci łatwiej z nim żyć.
Trzymam kciuki za Twój pęcherzyk by ładnie rósł,wzorowo pękł i znalazł szybko towarzystwo w postaci męskiego plemnika


elske (offline)

30-10-2015 15:33:29

Stavanger
Mala...dzięki za info.zamówię sobie te testy jeszcze dziś,bo tu gdzie mieszkam można na nich zbankrutować.
Wisienka....lepiej nie pij winking smiley Ja napije się za Ciebie
Agnieszka....ta rana w Twoim sercu zostanie niestety na zawsze...ból nie będzie mniejszy,ale z czasem będzie Ci łatwiej z nim żyć.
Trzymam kciuki za Twój pęcherzyk by ładnie rósł,wzorowo pękł i znalazł szybko towarzystwo w postaci męskiego plemnika


elske (offline)

30-10-2015 15:33:51

Stavanger
A u mnie końcówka okresu,jeszcze parę dni i będziemy znów działać....co drugi dzień przez cały okres płodny i może się uda


elske (offline)

30-10-2015 15:34:39

Stavanger
Nowy cykl,nowe możliwości.
Ostatnio koleżanka mówiła mi o rzekomej sprawdzonej metodzie,która polega na podaniu facetowi przed stosunkiem espresso.Kawa ponoć pobudza plemniki,są bardziej zwinne i ruchliwe.
Tą metodę na sobie jakiś czas temu wypróbowała moja koleżanka (z mężem się już dość długo starali) i wyobraźcie sobie,że zaszła!Haha i nie wiem,czy to zbieżność losu,czy może w tej kawie coś jest.Może trzeba spróbować,tylko mąż przez to parę nocek później zarwie


Renata91165 (offline)

15-03-2016 13:39:06

Głowno
Witajcie postanowiłam do was dołączyć. mam 3 letniego synka od dluzszego czasu staramy sie o dzidzie. Może przeslecie mi dobre fluidki...

bobiks (offline)

04-04-2016 08:21:31

Kochane, trzymam za was wszystkie kciuki, a Wy trzymajcie za mnie grinning smiley Z tą kawą też już słyszałam, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, choć kto wie. Ja będę się teraz starała zdrowo jeść z moim facetem, żeby wszystkie dobre witaminki były w ciele i za miesiąc zaczniemy starania.

oczekujaca23 (offline)

30-06-2016 08:40:50

Katowice
Hej dziewczynki winking smiley.
Ja jestem po wczorajszej wizycie u gin winking smiley.
Mam prowadzony monitoring cyklu.
Plemniczki mojego narzeczonego sa bardzo zwinne winking smiley- badalismy.
U mnie wczoraj endometrium 12,6 cm i prawy jajnik gotowy do owulacji winking smiley.
Jest jajeczko owulacja ma wystąpić w ciągu 48 h winking smiley.

marlena09 (offline)

13-07-2022 12:17:16

Warszawa
A moze ten suplement będzie dla Was dobrym rozwiazaniem [link widoczny po zalogowaniu]
Dokładnie tak jak w naszym przypadku bardzo nam pomógł.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.