Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Biedronka87 (offline)

13-11-2019 08:36:38

Konin
Klaudia, dobrze że zrobiłaś test, wiesz na czym stoisz.
Ja mierze temperaturę, ale też chodzę na monitoringi i w sumie jak nie prowadzi się szalonego życia to się pokrywa. W dni płodne temperatura jest na stałym poziomie, w dniu owu spada a zaraz następnego dnia mam skok o 0,3 stopnia i tak się utrzymuje aż do @. Dzień przed lub w dniu @ zaczyna stopniowo spadać.

Biedronka87 (offline)

13-11-2019 08:49:19

Konin
Paula ja w tym cyklu miałam dwa pęcherzyki, oba pękły w tym samym czasie i też mówię sobie ze to duża szansa. Tym bardziej że po HSG i jeszcze są dwa ciałka żółte. No i podwoilismy przecież starania. Staram się studzic głowę, bo przecież też mogło się nie udać, ale tego kolejnego rozczarowania strasznie się boję.

Klaudia9212 (offline)

13-11-2019 10:02:47

Biedronka będzie dobrze :* trzymam kciuki za dwa jajeczka radość

Paula1671 (offline)

13-11-2019 10:12:24

Warszawa
Klaudia przykro mi że nie pokazały się dwie kreski rozumiem Cię aż za dobrze sad smiley

Biedronka w sumie miałam trzy ale pekly dwa i byłam pewna że przecież w końcu musi się udać, ale mój partner mnie studzil i mówił że musielibyśmy byś strasznymu szczesciarzami żeby się po pierwszym cyklu z Clo udało no i szczesciarzami nie jesteśmy grinning smiley

Życzę Tobie i wam wszystkim żebyście wy nimi były jeśli nie ja smiling smiley

bbona (offline)

13-11-2019 11:48:01

Rzeszów
Eh, dziewczyny, ja już wariuje, @ jak nie było tak nie ma. To juz 14 dni spoznienia. Pierwszy raz mi się spoznia i to az tyle! W pierwszych dniach spoznienia testy negatywne. Miałam iść dzisiaj na bete. Ale boje sie.. Boje sie, ze jednak to nie to. Chyba wole zyc nadzieja, ze moze w koncu sie udalo, bo jezeli nie to nie wiem czy znowu dam rade. Coraz czesciej boli mnie lewy jajnik i podbrzusze, ale to taki inny bol. Nie intensywny, taki chwilowy. Mam dosc stresujaca prace i te pobolewanie zazwyczaj pojawia sie w sytuacjach stresowych i jak duzo stoje.
Ja chyba oszaleje.

Pogodna_Aga (offline)

13-11-2019 11:54:29

Łódź
bbona zrób bete będziesz miała pewność. 14 dni to faktycznie sporo. Lepiej chyba wiedzieć niż chodzić i się zadręczać, szukać u siebie objawów itp. to też jest takie nakręcanie się niepotrzebne. Nikt nie twierdził, że będzie łatwo. Widocznie my, kobiety, musimy powalczyć o macierzyństwo.

Nie poddawaj się! To siła i determinacja w końcu przyniosą sukces.

Postaraj się nie nastawiać - tak, wiem to cholernie trudne jak pragnienie jest takie silne, ale czasem trzeba i pracować nad sobą i nad swoimi 1000 myśli na minutę. Kto wie może Cie los zaskoczy.

Listopad widzę będzie bardzo ciekawym miesiącem.


Paula1671 (offline)

13-11-2019 12:10:31

Warszawa
Bbona 14dni to naprawdę sporo, też radzę już iść na bete i dowiedzieć się co i jak. A może się udało smiling smiley a jeśli nie czego oczywiście nie życzę to będziesz wiedziała na czym stoisz, może w tedy będzie warto iść do lekarza i dowiedzieć się o co chodzi bo jeśli ten @ ma nadejść to lepiej wcześniej niż później, w tedy będziesz mogła szybko zacząć nowe starania.
Ja jak mi się spóźnił tak naprawdę dłużej i w końcu nadszedł to byłam strasznie zła po pierwsze dlatego że się nie udało ale też dlatego że 'marnowalam' czas czekając na niego..

Biedronka87 (offline)

13-11-2019 12:12:18

Konin
Bbona zrób betę, a potem umów się na wizytę. Jeśli to nie ciąża to przez endometrioze możesz mieć problemy hormonalne. Mogło nie być owu i dlatego może ci się cykl wydłużac. Przechodziłam przez to i oczywiście zawsze miałam objawy ciążowe. Każda starająca chce uspokoić głowę, nie nakrecac się, ale nie zawsze wychodzi.
Oczywiście życzę Ci II :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-13 12:12 przez Biedronka87.

Klaudia9212 (offline)

13-11-2019 14:33:14

Po tylu dniach bym szła na betę. Bo jak nie ma fasolki to znaczy ze trzeba iść do gino i niech sprawdzi co się dzieje. Ja już powiedziałam, ze nawet codziennie mogę się przy nim rozbierać by było wszystko ok. smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

13-11-2019 14:53:52

Zaczęłam dietę. Hihihi od dziś smiling smiley i szczerze mam bardzo dobry humor. W pracy tez jakoś tak na luzie. smiling smiley nigdy tak nie miałam przed @. Może PMS mi duphastan złagodził. smiling smiley taka spokojna jestem łagodna jak nie ja. grinning smiley a wam jak mija dzień smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.