Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Paula1671 (offline)

28-10-2019 16:41:51

Warszawa
Już się uspokoiłam, walczymy dalej smiling smiley
Za 10 dni pierwszy monitoring i startujemy.
Dziękuję za wsparcie dziewczyny!
Biedronka daj znać później co i jak, trzymam za Ciebie kciuki, bo szansę są smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

28-10-2019 21:21:06

U mnie testy owu od 4 dni negatywne, Kreska jest bledsza od testowej. będę sprawdzać czy one w ogóle działają u mnie aż do skutku grinning smiley mam nadzieje ze mąż wróci w czwartek i ze w tedy kreska będzie mocniejsza niż testowa. tongue sticking out smiley

Paula1671 (offline)

28-10-2019 21:49:16

Warszawa
Niestety na testach owu się nie znam więc nie pomogę ale warto sprawdzac dalej i zobaczyć co pokażą. Ja na początku chciałam sprawdzić owu testami ale gin był nieugiety i wręcz zmusił mnie do monitoringu. Wg niego testy owu są nie miarodajne. W moim przypadku faktycznie by takie były bo okazało się że nie mam naturalnej owulacji.
Mam nadzieję że Tobie jednak pomogą smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

28-10-2019 23:11:15

Szczerze nie biorę ich tak na 100%. Po prostu jestem ciekawa czy w ogóle działają tongue sticking out smiley Przynajmniej będę miała z czymś iść do giną w razie jakby długo się nie uda mieć dziecko ze smoczkiem Jeśli nie uda się w tym cyklu to chyba przestane cokolwiek monitorować bo myśle ze u nas problemem jest brak męża sad smiley

Biedronka87 (offline)

29-10-2019 07:18:53

Konin
Koniec złudzeń, @ przyszła. Byle do czwartku, mam nadzieję że uda się zrobić to HSG i zobaczymy co dalej.

Klaudia9212 (offline)

29-10-2019 08:07:10

Przykro mi sad smiley ale za to będzieSz mieć zabieg a po nim mam nadzieje już tylko leiej smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

30-10-2019 21:59:48

Owulacja mi się przesunęła i albo mam dziś albo jutro wiec już wiem, ze nic z tego miesiąca nie będzie. Od dziś biorę duphastan zobaczymy jak będzie w następnym cyklu smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

31-10-2019 22:21:56

Łódź
Witam kobietki cieplutko w te mroźne dni!

Właśnie dziś dołączyłam do tego forum. Wspólnie z partnerem jak tutaj obecne panie staramy się o maluszka. Zegar biologiczny lekko tyka nad głową a natura wypina się do mnie pośladkami. Staramy się już rok (z przerwą półroczną ze względu na operację)

Jestem po ciąży jajowodowej (walczymy z jednym drożnym jajowodem), ale gdzieś na dnie w serduszku jeszcze mam okruszki nadziei, że uda się nam mieć chociaż jedno.

W ostatnim miesiącu po 10 dniach od owulacji dostałam brązowego plamienia (jedno w ciągu doby) trwające przed 3 dni. Niestety zaraz po tym dostałam krwawienia, więc pewnie dostałam okresu. Test z bety wykluczył ciąże - wielka szkoda winking smiley

Czasem tracę wszelką cierpliwość do tej całej "szopki" związanej z zajściem. Wiszą nade mną jakieś chmury burzowe lub handra...
Partner mnie nie wspiera tzn. on też to wiadomo przeżywa, męczy go to.

Co do testów owulacyjnych to ja jakoś im nie wierze - co innego pokazywały, co innego stwierdzał mój lekarz. Teraz jemu tyłek truje, chodzę do niego przed owulacją i mi na podstawie USG stwierdza kiedy mi pęknie pęcherzyk.

Pozdrawiam ciepło wszystkie kobietki starające się o ciąże smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-31 22:26 przez Pogodna_Aga.

Pogodna_Aga (offline)

31-10-2019 22:23:45

Łódź
Biedronka87
Na HSG trzeba mieć skierowanko winking smiley I robi się je w pierwszej połowie cyklu, także musiałbyś się zmieścić maksymalnie między okresem a 13 dniem cyklu. Badanie mało przyjemne, ale przynajmniej wiadomo jak jest z drożnością.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-31 22:27 przez Pogodna_Aga.

Klaudia9212 (offline)

01-11-2019 16:49:59

Hej Aga.
My z mezem staramy się już 3 cykl dopiero. Ja odwlekałam zajście w ciąże. Ale stwierdziłam, ze już czas, bo ja czasem dostaje dziwnych rzeczy. A to cysta 5cm po 3 miesiącach od usg a to krwotok. A to krótkie cykle. Poza tym mąż jest w domu co drugi weekend, co tez nie ułatwia sprawy. U giną byłam w 9 dc pęcherzyk rósł, a wczoraj pozytywny test owu wiec myśle ze u mnie się sprawdza. W tym cyklu mąż już był akurat od 9-13 dc no ale jeśli miałam pozno owu to nic z tego nie będzie. Tak wiec ten cykl stracony.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5442, Posty: 1399132, Użytkownicy: 73376.
Ostatnio dołączył/a 123DominiKa28.

Statystyki tego forum
Wątki: 365, Posty: 112916.