Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Klaudia9212 (offline)

12-11-2019 20:16:40

Paula a nie chces dołączyć do żywszego wątku na forum ? Tego 2019 smiling smiley tam dziewczyny takie ożywione są grinning smiley

Biedronka87 (offline)

12-11-2019 20:34:02

Konin
Klaudia napewno ten czuły, a najpewniejsza i tak byłaby beta z krwi.

Pogodna_Aga (offline)

12-11-2019 21:06:28

Łódź
Też bym robiła bete.

Daj koniecznie znać jak coś wyjdzie u Ciebie smiling smiley

Ale mnie to testy nie lubią radość


Klaudia9212 (offline)

12-11-2019 21:13:58

Mnie tez nie lubią. Jeśli wyjdzie cokolwiek w tedy zrobię betę, bo u mnie ciężko z pobraniem krwi, nie mam widocznych żył smiling smiley a dopiero co robiłam badania to ledwo probówkę uciągła winking smiley
Boje się, ze znowu się rozczaruje sad smiley

Biedronka87 (offline)

12-11-2019 21:17:23

Konin
Klaudia ryzyko rozczarowania niestety wpisane jest w starania. Pomysl ile możesz stracić. A co jeśli jesteś w ciąży? I masz niski progesteron? I nie bierzesz ani duphastonu ani luteiny? Organizm sam wówczas ciąży nie utrzyma. Lepiej się rozczarować niż potem pluc sobie w twarz.

Pogodna_Aga (offline)

12-11-2019 21:41:38

Łódź
Nie łam się Klaudio. Zrobisz i będziesz wiedziała. Nie zakładaj nic. Sprawdź.

My tu tabunem za Tobą smiling smiley

Głowa do góry i nie stresuj nam się tutaj, bo stres nie sprzyja niczemu.

Biedronka dobrze mówi. Trzeba posprawdzać takie rzeczy, bo hormony są bardzo ważne dla ciąży.


Klaudia9212 (offline)

12-11-2019 22:23:25

A takie pytanie z innej beczki. Czy mierzycie sobie temperaturę i na tej podstawie wyznaczacie owulacje? Czy raczej monitoring lub inne rzeczy ? smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

12-11-2019 22:52:16

Łódź
U mnie temperatura nic nie daje. Zupełnie nic się nie dzieje w owulacje, nie rośnie nie nic. Dodam, ze u mnie normalna temperatura ciała to 36 stopni maks smiling smiley
Mój doktor mówił mi, że szkoda czasu na jej mierzenie, bo mnóstwo rzeczy może ją zaburzyć, podnosić. Także ja akurat nie stosuje, ale ktoś tu pisał na forum o temperaturze.


Paula1671 (offline)

13-11-2019 06:25:02

Warszawa
Klaudia zastanawiałam się już nad tym pewnie dołączę smiling smiley narazie staram się mało o tym myśleć bo cały czas sobie mówię że z tego i tak nic nie będzie bo boję się mocno kolejnego rozczarowania. Wszystko ostatnio było jak należy, owulacja, dwa pęcherzyki (wmowilam sobie ze to są większe szanse grinning smiley) a dupa z tego była...

Tak jak dziewczyny mówią idź na betę albo zrób test ten czuły ja bym tak zrobiła bo u mnie z pobraniem krwi też jest ciężko. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i trzymam kciuki smiling smiley

A co do mierzenia temperatury to nigdy tego nie robiłam ale chodzę na monitoringi, które już mnie trochę męczą ale moja gin jest bardzo uparta w tym temacie i nie pozwala mi nawet jednego oposcic a takie chodzenie co dwa dni z samego rana i staranie się dostać jak najwcześniej bo później lecę do pracy mnie stresuje co napewno dobrze nie wpływa.
Ahh my to się mamy smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

13-11-2019 07:27:42

U mnie Śnieżnobiała biel wiec test negatywny ;D na razie koniec z testami aż do weekendu winking smiley myśle, że pomimo duphastanu cykl się wydłużył i tak wiec @ będzie tylko później winking smiley

Ja z powodu lenistwa szukam na razie bardzo „domowych” sposobów na zobaczenia owu, dlatego myśle o tej temp smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.