Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

bbona (offline)

13-11-2019 14:55:33

Rzeszów
A więc z moich || nic sad smiley
W pracy nagle dostalam strasznych dreszczy i zaczął mnie przeraźliwie boleć brzuch, że aż się popłakałam. Czułam, że coś jest nie tak. Zadzwoniłam po męża żeby przyjechał po mnie. Okazało się, że dostałam @. Pojechałam do lekarza bo aż zwymiotowałam z bólu, dostałam zwolnienie i teraz leże. I chyba bardziej mnie boli to, że to jednak nie dzieciątko, niż ten brzuch..

Klaudia9212 (offline)

13-11-2019 16:08:27

Bbona współczuje ci strasznie sad smiley rozczarowania przede wszystkim, ale niedługo nowy cykl i na pewno uda się :* ból psychiczny jest najgorszy :* ale wszystkie tutaj cie wspieramy :*

Biedronka87 (offline)

13-11-2019 16:09:32

Konin
Przykro mi bbona ale im szybciej przyszła @ tym szybciej możesz zacząć nowy cykl. Głowa do góry kochana :* ja też myślałam że zacznę się starać i będzie a tu juz (albo dopiero) 7 cykl. Wszystko przed nami.

Paula1671 (offline)

13-11-2019 20:04:15

Warszawa
Bbona strasznie mi przykro sad smiley
Ale tak jak mówi Biedronka im szybciej przyszedł tym szybciej można zacząć nowe starania.. Wiem że to marne pocieszenie bo dziś cię to bardzo boli ale się nie obejrzysz a już będziesz mieć owu smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

13-11-2019 21:31:31

Łódź
No to ładujemy kobietki akumulatory i startujemy z zapałem w grudniu.


Paula1671 (offline)

14-11-2019 10:53:41

Warszawa
Cześć dziewczyny smiling smiley

Wróciłam niedawno od lekarza, okazało sie że owulacje mam i to poliowulacje. 3 pęcherzyki duże gotowe do podania pregnylu na ich pęknięcie.
Miałam się nie nakręcac ale bardzo się cieszę chociaż nie wierzę że może coś z tego być. Następny monitoring w pon żeby sprawdzić czy pekly.
A jak u Was, coś nowego?

Biedronka87 (offline)

14-11-2019 11:01:11

Konin
Paula jak pięknie smiling smiley Trzymam kciuki smiling smiley i teraz do dzieła smiling smiley ja się czuję zupełnie normalnie, żadnych objawów, próbuję nie robić sobie nadziei.

bbona (offline)

14-11-2019 11:09:50

Rzeszów
Dziewczyny, dziekuje bardzo za wsparcie! Chyba wlasnie jego najbardziej mi brakowalo. Dzisiaj juz czuje sie lepiej, jednak nadal jest mi smutno, ze znowu sie nie udalo. No nic moze nastepnym razem.

Paula trzymam kciuki by tym razem sie udalo! smiling smiley Bądź dobrej mysli, jestesmy z Tobą! smiling smiley

Paula1671 (offline)

14-11-2019 12:01:12

Warszawa
Mam nadzieję że się uda 'wziąć do dzieła' bo widzę że z tym dziś będzie ciężko.. ale nie mogę takiej szansy zaprzepascic.
Ja też dziękuję dziewczyny za miłe słowa a.
Biedronka ja za Ciebie też trzymam kciuki smiling smiley
Bbona po to jesteśmy żeby dawać sobie wsparcie nikt nas lepiej nie zrozumie niż my same.
U Ciebie liczę na następny cykl na prezent gwiazdkowygrinning smiley

Lillka88 (offline)

14-11-2019 12:40:43

Turkowice
Ja również mam nadzieję że zrobimy sobie prezent na święta ;p testowanie pierwsze za nami, teraz kolejny cykl, zastanawiam się nad kupnem żelu, który ma wspomóc zapłodnienie, aplikuje się go dopochwowo więc może działa
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.