Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Klaudia9212 (offline)

26-10-2019 10:38:58

Przykro mi sad smiley Poczekaj jeszcze pare dni i powtórz smiling smiley no chyba ze przyjdzie @ sad smiley będzie dobrze :*

Paula1671 (offline)

26-10-2019 10:41:37

Warszawa
Dzięki Klaudia, w pierwszej chwili płacz przez godzinę ale już jest trochę lepiej. Powtórzę ale już z mniejszym entuzjazmem smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

26-10-2019 21:26:01

Jak coś to daj znac co i jak smiling smiley nadal trzymam kciuki smiling smiley ja korzystam z męża do jutra smiling smiley testy owu negatywne wiec pewnie nic z tego nie będzie ale trudno smiling smiley ważne ze jest on <3

Paula1671 (offline)

27-10-2019 09:13:44

Warszawa
Nadzieja jeszcze jest ale mniejsza smiling smiley
Mi gin mówił że testy owu nie są dokonca miarodajne i zmusił mnie żebym chodziła na monitoring więc skoro działasz to zawsze jakieś szanse są że się uda grinning smiley dokładnie korzystaj z czasu spędzonego z mężem ja staram się widzieć jakiś pozytyw z braku dziecka i nacieszyć się życiem z partnerem póki mamy czas tylko dla siebie, chociaż bardziej bym się cieszyła gdyby była nas trójka smiling smiley

Biedronka87 (offline)

27-10-2019 18:33:55

Konin
Paula jak u Ciebie? Powtarzałaś test? Ja w piątek test negatywny, odstawilam luteine, dzisiaj temperatura spadła z 37,2 do 36,8 i powinnam dostać @ a tu nic, nawet plamienia nie ma. Szyjka nadal wysoko, twarda, zamknięta, tylko śluz jak na @. Do tego kłuje mnie prawy jajnik jakbym miała owu. Mam nadzieję że jutro @ przyjdzie, bo jak nie to muszę przełożyć HSG :/

Paula1671 (offline)

27-10-2019 19:22:37

Warszawa
Jeszcze nie testowałam drugi raz, dopiero jutro chociaż się boję.. Dopatrzylam się wczoraj dosłownie kropelki śluzu podbarwionego kolorem brązowym i byłam pewna że przyspieszy mi się okres ale nic się nie dzieje.
Biedronka przykro mi że był negatywny wiem doskonale co poczułas..poki nie ma @ to są zawsze jakieś szanse na ciąże ale jeśli już musi się u Ciebie koniecznie on pojawić to życzę Ci żeby przyszedł tak jak potrzebujesz smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

27-10-2019 21:44:24

Paula czekam na update smiling smiley

Biedronka a będziesz jeszcze testować lub pójdziesz na betę jeśli @ jutro nie nadejdzie confused smiley jak się ma zaplanowany zabieg nie wiadomo co lepsze confused smiley niepewność nie dobra ani @ nie dobra sad smiley

Mój już pojechał sad smiley wracam do codzienności grinning smiley Jak się więcej nie ma męża niż ma przez wiele lat to dziwnie jest jak jest dłużej niż 2 dni. Hahaha grinning smiley Niby owu ma być jutro ale dziś przytulanek nie było sad smiley wiec pewnie znowu nic z tego nie będzie tongue sticking out smiley przynajmniej ten miesiąc bez spiny będzie.

Paula1671 (offline)

28-10-2019 10:08:46

Warszawa
Test negatywny a pół godziny później @ 4 dni wcześniej niż powinien być. Teraz muszę zadzwonić do gin i zapytać kiedy mam zacząć brac clostylegyt i umówić się na monitoring. Nie mam siły na te latanie do lekarza ale co zrobić.

Mi się nie udało ale może do Was uśmiechnie się szczęście smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

28-10-2019 11:47:54

A będzie dobrze :* ważne żeby się nie zniechęcać smiling smiley

Biedronka87 (offline)

28-10-2019 16:32:12

Konin
Paula głowa do góry :* chociaż doskonale wiem co czujesz. Ja jeszcze czekam. W sobotę temp 37,2 wczoraj 36,8 a dzisiaj skoczyła do 37. Test z moczu negatywny ale jeśli to był spadek implantacyjny to test mógł jeszcze nie wykazać. Jutro idę na betę chociaż i tak jak @ się przesunie to muszę zmienić termin HSG. Bo raczej obstawiam stres i depreche jesienna a nie ciążę.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.