Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Pogodna_Aga (offline)

15-11-2019 13:47:50

Łódź
A ja mam nadzieje, że @ przyjdzie na koniec listopada/początek grudnia także niech sprawnie przylezie to szybciej będzie owulacja o spinning smiley sticking its tongue out.
A lekarz powiedział żeby podejść do niego w 11 dniu cyklu góra 12 bo u mnie są zupełnie nieprzewidywane cykle. Raz mam normalnie 15 dc, 16 a kilka razy miałam owulacje już 11 dnia cyklu. Natury się nie przewidzi.

Zobaczymy czy grudzień to taki faktycznie magiczny miesiąc smiling smiley


Klaudia9212 (offline)

15-11-2019 18:28:42

Aga to trzymam kciuki za szybka @ ☺️ Ja zdycham. Niby duphastan miał zmniejszyć obfitośc i dolegliwości @ a tu jest masakra. Leje się jak z kranu, skrzepy i ból jajników. ;(

Klaudia9212 (offline)

17-11-2019 14:03:38

Co tam u Was dziewczyny smiling smiley

Paula1671 (offline)

17-11-2019 20:05:13

Warszawa
U mnie narazie bez zmian.
Po pregnylu jajniki mi rozsadzalo więc coś napewno pękło smiling smiley
Dostałam strasznego apetytu, pochłaniam porostu wszystko i narazie czekamy...
A u Ciebie? smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

17-11-2019 21:28:35

A ja mam 3dc, przeszedł mi 2 dniowy dołek, który miałam, ale odchorowaliby ten natłok myśli migreną. W sumie teraz tez odczuwał ból, ale już mniejszy. Teraz staram się wyciszyć. Poza tym kończy mi się @ wiec jakiś plus duphastanu jest.

Zaczęłam mierzyć temp i wprowadzam do aplikacji, zobaczymy. Nigdy nie myślałam ze to tego dojdzie i śmiać mi się chce z samej siebie jak potrafiłam się zmienić w kilka miesięcy. :grinn: hahaha ;D

Nie mogę się doczekać weekendu, bo mąż wraca smiling bouncing smiley będą bezowocne przytulanki, ale to tez potrzebne do utrzymania równowagi. zakurzona kanapa

Paula1671 (offline)

18-11-2019 09:26:26

Warszawa
Klaudia cieszę się że u Ciebie już 'lepiej' chociaż nadal nie idealnie ale mam nadzieję że tym razem się udasmiling smiley
Ta chec ciąży robi z nas trochę wariatki grinning smiley

Ja wróciłam od gin, moja lekarka się spóźniła przez co biegam do pracy ile sił a i tak się spóźniłam.. Ale mam chyba dobre wiadomości po tej wizycje. Dziś sprawdzalysmy czy pęcherzyki pekly. Zajrzała do środka i kazała mi leżeć bo zawołała drugiego lekarza i obie stwierdził że miałam potrójna owulacje. Jedna starsza od drugiej i jak z tego nie będzie ciąży to ona nie uwierzy.
Mam na siebie uważać, nie biegać, nie dźwigać i nie współzyc, tak konkretnie to nie wiem dlaczego ale pierwszy raz mam takie zalecenia..
Za 10dni test. I jak tu się nie nastawiac

Klaudia9212 (offline)

18-11-2019 12:06:48

Cytuj
Paula1671
Klaudia cieszę się że u Ciebie już 'lepiej' chociaż nadal nie idealnie ale mam nadzieję że tym razem się udasmiling smiley
Ta chec ciąży robi z nas trochę wariatki grinning smiley

Ja wróciłam od gin, moja lekarka się spóźniła przez co biegam do pracy ile sił a i tak się spóźniłam.. Ale mam chyba dobre wiadomości po tej wizycje. Dziś sprawdzalysmy czy pęcherzyki pekly. Zajrzała do środka i kazała mi leżeć bo zawołała drugiego lekarza i obie stwierdził że miałam potrójna owulacje. Jedna starsza od drugiej i jak z tego nie będzie ciąży to ona nie uwierzy.
Mam na siebie uważać, nie biegać, nie dźwigać i nie współzyc, tak konkretnie to nie wiem dlaczego ale pierwszy raz mam takie zalecenia..
Za 10dni test. I jak tu się nie nastawiac

No to proszę się słuchać Pani gino smiling smiley już nie mogę się doczekać Twojego testowania smiling smiley Może będą trojaczki smiling bouncing smiley

A mnie się śniło ze moj mąż mi dał trzy malutkie, słodziutkie, milutkie szczeniaczki :grinn: bawiłam się z nimi były grzeczne ale po czasie zaczęły uciekać z podwórka, a ja je goniłem Zeby nic im się nie stało, ale w końcu Złapałam je i były bezpieczne i dalej się bawiłam całowałem przytuliłam głaskałam i obudziłam się :grinn: czytałam ze to może być wysoki nieokiełznany popęd seksualny u kobiety albo złe wieści albo dobre. Napisałam to mężowi i mówię ze jak wróci to chyba cały weekend nie wychodzimy z sypialni, a on na to ze jemu to pasuje :grinn: hahahaha grinning smiley

Paula1671 (offline)

18-11-2019 12:48:52

Warszawa
Haha Klaudia ciekawe masz te sny grinning smiley
Ja jestem z tych co wierza w ich znaczenie, widzę że zapowiada się wam piekny weekend smiling smiley

Zaleceń gin bardzo chce się posłuchać ale mam taki zap*** w robocie ze nie wyrabiam. Poki w ciąży nie będę to nie mogę nawet powiedzieć że pewnych zadań nie wykonam bo nie mogę. :/

Hah na trojaczki nie liczę, chciałabym żeby chociaż jedno z tego wyszło smiling smiley mam taki metlik w głowie, raz myślę że może faktycznie coś się uda że gin taka zadowolona a zaraz że przecież Tobie to się nie uda napewno. Mój mi mówi żebym się nie podpalala tak.
Testuje w przyszły piątek a do tego czasu sobie oszaleje grinning smiley

Klaudia9212 (offline)

18-11-2019 12:58:24

Życzę ci aby ten tydzień szybko minął smiling bouncing smiley

Pogodna_Aga (offline)

18-11-2019 13:29:06

Łódź
Świetne wiadomości Paulo!

No i grudzień zapowiada się tak piękny jak listopad smiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

A mi coś intuicja mówi, by próbować i narazie się nie pchać z tą odważną diagnostyką endometriozy. Może faktycznie potwierdzę to u swojego doktorka, do którego mam zaufanie. Niech tam wybada sytuację.
Jeszcze mnie jedna rzecz nurtuje. Skoro to paskudztwo się wykrywa przez laparoskopię a ja ją miałam robioną w marcu tego roku to co? Nie widzieli zmian? Nie pobrali by odcinka? Hm

Gruszę dostałam to mam na ginekologa ha ha LOL






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-18 13:31 przez Pogodna_Aga.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561899, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.