Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Klaudia9212 (offline)

14-11-2019 12:47:17

A u mnie dalej nic. @ nie ma. Jajniki tez już nie bolą. Czuje się ciagle mokra ( bardziej wewnętrznie, śluz kremowy czasem lepki) i ze to już. A tu nic. Latam do kibelka jak opętana a to na siku a tu sprawdzić czy już. Masakra.

Paula tak się cieszę. Powiedz swojemu ze taki masaż erotyczny chcesz przed. On się nakręci i ty. Moj mi zawsze proponuje masaż jeśli nie widzi u mnie ochoty na przytulanki. Hihih ;D

Biedronka a ty kiedy testujesz? smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-14 12:49 przez Klaudia9212.

Biedronka87 (offline)

14-11-2019 13:12:52

Konin
Klaudia a kiedy zamierzasz testować?
A ja się czuję normalnie. Chociaż dzisiaj mam jakiegoś doła, zupełnie bez powodu, i cały dzień spędzam w łóżku (w sumie lekarz kazał odpoczywać i leżeć). Obiecałam sobie testować w 15dpo czyli 22.11 ale nie wiem czy wytrzymam. A @ czuje sie od wczoraj, cały czas mam wodny śluz i mam wrażenie że zaraz zacznę krwawic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-14 13:14 przez Biedronka87.

Klaudia9212 (offline)

14-11-2019 13:22:34

Właśnie nie wiem. Czy doczekam do weekendu. Jutro minie 7 dni po duphastonie i jeśli jutro nie dostanę @ to w sobotę rano pasuje sprawdzić i w poniedziałek dzwonić do gino o co chodzi smiling smiley skończyłam go 25dc (8.11) A @ miała być 11.11. Wczoraj test negatywny. Chodź zrobiłam na noc 11.11 płytkowy i wczoraj tam coś było taka struga jakby blada ale bez koloru. Na ulotce pisze zeby nie odczytywać testu po 10 min wiec nawet go nie biorę pod uwagę, bo strumieniowy rano dalej śnieżnobiały. I tak czekam i czekam. A tu nic. Ani tak ani tak. Ech.. kobieta ma przerąbane....


A tak ci zazdroszczę leżenia w łóżku. Cały dzień będę o tym marzyć. Dziś znowu zostaje po godzinach. Mam za miękkie serce dla tych moich klientek i pewnie do 21:30 skończę, a gdzie tam powrót do domu.

Długo czekania. Najgorsze. A będziesz betę robić czy zwykły test?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-14 13:30 przez Klaudia9212.

bbona (offline)

14-11-2019 13:47:22

Rzeszów
Dziewczyny, mam do Was pytanie, chodzicie prywatnie do gin czy na nfz? Chodziłam na nfz ale czułam, że za każdym razem jestem spławiana więc znalalazłam swietna gin prywatnie, ale są miesiace, ze finansowo naprawde sporo musze poswiecic na to. Wizyty, badania, tabletki. Na razie nie wspomagamy sie niczym, kontroluje tylko owulacje przez testy. Jezeli do stycznia nie uda sie zajsc czeka mnie ponownie zabieg udrozniania jajowodów. A moze macie jakies witaminy, ktore sa pomocne przy staraniach? Teraz codziennie jem Pregne by przygotowac sie na ciaze, ale moze to malo? Moze moge cos wiecej zrobic?

bbona (offline)

14-11-2019 13:50:37

Rzeszów
Jezeli chodzi o sposob na faceta, to w dzien owulacji zakladalam zawsze jakas taka sexi bielizne (nie mowiac mu, ze to akurat dzisiaj, zeby jeszcze dodatkowo sie nie zestresowal grinning smiley), do tego winko i jakos wszystko sie ukladalo.

Klaudia9212 (offline)

14-11-2019 13:52:25

Dziewczyny polecają inofem smiling smiley ja nie zażywam bo biorę duphasan ale jeśli nie pomoże to się przerzucę smiling smiley

Biedronka87 (offline)

14-11-2019 15:57:45

Konin
Klaudia zrobię płytkowy o czułości 10... Jak nie wyjdzie to powtórzę w pon a jak nie będzie @ to polecę na betę.
Dzisiaj naprawdę zmarnowalam dzien bo cały dzień leżę i w sumie posypiam co chwilę smiling smiley

Bbona a badalas hormony? Mi gin prywatnie gdzie płaciła 200 zł za wizytę kazał się rok starać bez żadnych badań. Poszłam do innego, gdzie place 50-100zl i na dzień dobry pakiet badań. Okazało się że hormony nie tak, dostałam leki i po 3 miesiącach się polepszylo. I polecam inofem lub ovarin. Po inofemie wróciły mi owulacje.

Klaudia9212 (offline)

14-11-2019 17:29:14

Biedronka czy ty mierzysz temperaturę? Możesz mi powiedzieć jak to wyglada ? smiling smiley

Paula1671 (offline)

14-11-2019 17:31:25

Warszawa
Klaudia, Biedronka czekam za waszymi testami.
Sluz kremowy czytałam że powinien być właśnie na ciąże. Ja zawsze jeśli mam mieć okres to mam żółty śluz, zawsze jak go widzę to wiem że będzie okres ale wmawiam sobie ze nie jest żółty tylko bardziej kremowy grinning smiley

Co do lekarza to chodzę prywatnie, u mnie na NFZ lekarzy to praktycznie nie ma. Teraz za wizytę place 200zl ale same monitoringi robi mi za darmo w szpitalu w którym pracuje.

Witamin nie biorę żadnych przez pewien czas brałam wiesiołka i jak usłyszałam że endo mam cienkie to brałam z 10 różnych witamin ale już sobie odpuściłam. smiling smiley

Mojego udało się namowic na działania ale bez podchodow tylko szczera rozmowa. Wyjaśniłam że to musi być dziś bo chce mieć pewność że zrobiłam dla ciąży wszystko co mogłam, żeby nie mieć później pretensji do mojego czy do siebie.. Owu ma być w ciągu 36h więc chyba wszystko powinno się zgrać. A jeśli nie to znaczy że nie miało mi się udać w tym mies smiling smiley

Biedronka87 (offline)

14-11-2019 18:05:37

Konin
Paula ja po każdej owu miałam biały gesty śluz i @ przychodziła. Tym razem mam wodnisty.

Klaudia, od 3 cykli mierze temperaturę. Termometr mam przy łóżku, jak dzwoni budzik to mierze temperaturę w ustach pod językiem i ustawiam drzemke na 15 minut, i tak na pół spiąco mierze smiling smiley jak znowu dzwoni budzik to sprawdzam wynik i dopiero wstaje z łóżka.
U mnie tempka po @ jest na stałym, niskim poziomie 36,8 w dni płodne spada do 36,7 a w dniu owu 36,6 po czym następnego dnia skacze do 36,9 i rośnie do 37,2. Dzień przed @ lub w dniu @ spada do 36,8.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-14 18:06 przez Biedronka87.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.