Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Klaudia9212 (offline)

25-10-2019 00:05:17

Witam wszystkich smiling smiley
Również z mężem staramy się o pierwszeGo bobaska dziecko ze smoczkiem
Według gino wszystko jest ok. Jest to nasz 3 cykl starań wiec my jesteśmy świeżaczki w tej kwestii. smiling smiley
Jedynym problemem u nas jest brak męża w domu (2 weekendy w miesiącu) grinning smiley Cykle 23-35dni ale dostałam lek na ich regulacje smiling smiley wszystko okaże się w następnych miesiącach smiling smiley

Życzę wszystkim fasolek smiling smiley

Paula1671 (offline)

25-10-2019 06:07:07

Warszawa
Cześć Klaudia, a który to twój dzień cyklu? smiling smiley
Testujesz może niedługo? Ja chce jutro, miałam podany pregnyl 11dni temu na pęknięcie pęcherzyka i gin mówił że po 11-12 dniach mogę testować i po 2-3 powtórzyć. Boję się wyniku bo strasznie się nastawiam na pozytyw a z drugiej strony cały czas myślę że jednak się znów nie udało..

Klaudia9212 (offline)

25-10-2019 09:14:48

Ja mam dopiero 11dc ☺️ Miałam 2 ostatnie cykle bardzo krótkie wiec korzystamy z mężem z przytulanek teraz, bo jest aż 5 dni w domu ;D (bardziej korzystamy z tego ze po prostu jest, a nie ze staramy się bo owu ma być czy coś) ale dziś wieczorem zrobię test owu by sprawdzić czy będzie wcześniej i coś z tego może być czy znowu przesunie mi się owu i cykl się wydłuży. Trochę się zniechęciłem w tym miesiącu bo l gino mówił ze pęcherzyk dopiero rośnie wiec wszystko na to wskazuje sad smiley Także ja testuje dopiero 10.11 jak coś, ale raczej się nie nastawiam sad smiley

Klaudia9212 (offline)

25-10-2019 09:16:39

Paula a długo się już staracie?

Paula1671 (offline)

25-10-2019 10:29:24

Warszawa
A to korzystajcie oczywiście ;D
A nuż się mały cud pojawi smiling smiley

Teraz jest koniec 7 cyklu, pierwszy stymulowany clo i pregnylem ponieważ nie miałam owulacji. Dla jednych krotko dla innych długo ale nigdy nie myślałam, że jest to takie 'trudne'



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-25 10:29 przez Paula1671.

Biedronka87 (offline)

25-10-2019 12:18:51

Konin
Paula u mnie dzisiaj 12dpo i test negatywny. Zrobiłam go teraz, żeby wiedzieć czy wykupić leki przed HSG, które mam 31.10. Ciąża by mnie od tego wybawila ale... Jak nie dostanę @ to w pon lecę na betę dla pewności.
Teoretycznie po pregnylu można testować w 12 dniu ale czasami u niektórych kobiet utrzymuje się do 14 dni i w 12 może dać wynik fałszywie pozytywny.
Oczywiście życzę Ci że się udało i jest fasolka (lub groszek) smiling smiley

Klaudia9212 (offline)

25-10-2019 14:03:26

Ja wiedziałam, że trwa to długo, ale zawsze myślałam może nie u nas. Z reszta ja nie posiadam chęci posiadania dzieci, ale tak ostatnio mnie natchnęło i w sumie po rozmowie z mężem zaczęliśmy „starania”. Myślałam ze spróbujemy zajdę zaraz w ciąże, urodzę i jakoś to będzie. Przez moje nastawienie w poprzednich latach do dzieci nie chce mówić rodzinie czy znajomym o tym, ze się staramy, bo będzie gadanie w stylu „mowilam ci ze zmienisz zdanie”, „co wpłynęło na taka decyzje”itp. Nie chce by ktoś ze mną ciagle o tym rozmawiał i nakręcał mnie w jedna czy w druga stronę. Boje się ze znowu mogłabym się przez to zniechęcić. Z reszta tyle się słyszy o poronieniach, ze w sumie to powiem o ciąży jak już będzie coś widać.

U mnie stres pojawia się tylko na tydzień przed @, a tak to nie odczuwam parcia czy coś. Bardziej rozczarowanie. Natomiast bardzo chce, żeby udało się tym co chcą. smiling smiley

Moja przyjaciółka już kilka lat się stara i nic. Boli bardziej to co ona przechodzi. Rozumiem co przychodzicie, ale wiem ze będzie dobrze i wszystkie będziemy zafasolkowane winking smiley

Iskierka87 (offline)

25-10-2019 15:08:33

Olsztyn
Hej
Witałam się na tym wątku już ale się gdzieś zagubiłam hehe winking smiley widzę też znajome laseczki fajnie smiling smiley 2020 musi być szczęśliwym rokiem. Ja przynajmniej mam taką nadzieję działać już na całego jak to tylko możliwe bo niestety wiek robi swoje, człowiek nie młodnieje a czas ucieka.

Paula1671 (offline)

25-10-2019 15:38:59

Warszawa
Biedronka przykro mi sad smiley ale może jest też jeszcze zbyt wcześnie i dlatego nic nie pokazał.. Jak jutro mi wyjdzie negatywny to będę tak sobie powtarzać smiling smiley
Wiem, że może też być pozytywny fałszywie dlatego nie będę jeszcze w 100% szczęśliwa i powtórzę po 2-3 dniach. Taki metlik już mam w głowie..

Ja też nic nie mówię rodzinie tylko najbliższej mi osobie czyli Mamie, nie chce pytań co miesiąc 'czy się udało' itp a jak się w końcu uda to tak w 3 mies się dopiero dowiedzą smiling smiley
Mam koleżankę która przez 2 lata się starała i jej partner miał bardzo słabe wyniki ale jakoś im się w koncu udało i w tym miesiącu będzie rodzic. Pamiętam ile ona łez przez ten czas wylala.. Dzięki niej wiem że wszystko jest możliwe i że każdej z nas się uda grinning smiley
Oby 2020 był nas wszystkich smiling smiley

Paula1671 (offline)

26-10-2019 08:29:01

Warszawa
Negatywny..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.