Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

Biedronka87 (offline)

15-10-2019 20:30:11

Konin
Hej kobietki smiling smiley jak tam u Was?
U mnie 10dc i raczej cykl stracony. Właśnie wróciłam od gina. Owu była znowu w 8dc, mówi że lewy jajnik poowulacyjny, śluz super, macica też całkiem niezła. Ale... Mierze codziennie temperaturę i 8dc była 36,6 a 9dc 36,7 i dzisiaj też 36,7 więc nie zauważyłam tapniecia po owu. Teraz pewnie pójdzie w górę bo od dzisiaj luteina 2x1. Mówi że śluz super chociaż ja w tym cyklu nie widziałam u siebie śluzu plodnego. No i męża miałam w domu tylko raz, 8dc czyli w dniu teoretycznej owu. Oczywiście to wykorzystaliśmy ale mogło być już za późno. Owu była na lewym jajniku czyli tym poturbowanym i wątpię by w ogóle był drożny. Powiedział że myśli czy nie powinnam w listopadzie zrobić droznosci. Ja myślałam o styczniu bo to dopiero mój drugi cykl z owu. Ale z drugiej strony jeśli są niedrozne to nie ma sensu czekać. Powinnam się cieszyć a mam strasznego doła sad smiley

MorFraUdlandet (offline)

16-10-2019 09:58:24

Police
U mnie wczoraj plamienia tylko tak do południa, dziś ich 4 dzień i prawie ustały, chociaż pewnie rozkręci się coś w dzień. 4 dni- zważając na to, że szansa na plamienie implantacyjne jest niska, to na tak długie plamienie jest jeszcze mniejsza szansa. Z drugiej strony w poprzedniej ciąży miałam sporadyczne plamienia, aż do końca 2 miesiąca. O dziwo przeszły mi nagle wszystkie bóle i objawy jakie miałam. Jutro mam dostać @, ale w ogóle tego nie czuje. Wcxoraj się czułam w 100% jak na @, a tu nagle nic. Wczoraj test negatywny. Boziu czekanie na okres tak się dłuży, a to tylko kilka dni, jak tu wyczekać 9 miesięcy na dziecko turlanie po kanapie

Biedronka - jest nadzieja. Trzymam kciuki .

Jeśli dostane @ to kolejne miesiące w tym roku też męża tylko na weekend będe widzieć płacz
A mówiłam staremu rok temu, że to już czas, to nie był gotowy haha

Biedronka87 (offline)

16-10-2019 10:43:08

Konin
Mój też chciał czekać... Bo dom w budowie... Bo kasy nie mamy tyle... Ale zmusiła nas sytuacja i moja endometrioza. Nie mam za czym czekać i od czerwca działamy. I chyba odpuszczę też następny miesiąc i umówię się na to HSG. Trudno... Przeżyłam operacje jajnika to i to przeżyję.

Paula1671 (offline)

17-10-2019 09:26:17

Warszawa
Cześć Dziewczyny smiling smiley

Chciałabym się przyłączyć do Waszej rozmowy. Na forum jestem nowa, już dłuższy czas szukam jakiegoś świeżego forum na temat starań o dziecko i trafiłam na ten wątek. Chcę porozmawiać na ten temat z kimś kto mnie zrozumie bo trochę czuję się z tym sama. Od 7mies staram się z partnerem o pierwsze dziecko niestety bezskutecznie. Miesiąc temu poszłam do gin żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku. Okazało się że nie mam wgl owulacji. Dostałam CLO po którym urosły 3 pęcherzyki i dwa z nich pękły po przyjęciu pregnylu, wczoraj gin to potwierdził to na monitoringu i życzył powodzenia. Testować będę za niecałe dwa tygodnie i mam straszną nadzieje że się w końcu udało...

MorFraUdlandet (offline)

17-10-2019 09:59:17

Police
Paula- trzymamy za Was kciukiciąża

Ja się tu niesamowicie rozpisałam rano, ale mój post zniknął. W każdym bądz razie, zaczynam dziś nowy cykl smiling bouncing smiley

Jest dla niego nadzieja, bo akurat owu przypadnie mi po weekendzie na który wyjeżdzamy sami z mężem

Paula1671 (offline)

17-10-2019 10:26:31

Warszawa
Dziękuję

Taki weekendowy wyjazd i w dodatku w tym czasie napewno dobrze wam zrobi. Zrelaksuj się na nim i myśl jak najmniej o ciąży (wiem łatwo się mówi) ale wiele razy czytałam że długo się nie udawało a na takim właśnie wyjeździe coś zaskoczyło smiling smiley ja niestety od roku nigdzie nie wyjeżdżam a może i mi by coś to pomogło. Życzę owocnych staranek smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-17 10:29 przez Paula1671.

Biedronka87 (offline)

17-10-2019 13:27:18

Konin
Paula to testujemy razem smiling smiley chociaż ja sobie nadziei nie robie i szykuje się na HSG w listopadzie. I ja na owu brałam letrozol bo mi akurat clo zamykał macice i zanikal śluz i choć były pęcherzyki i pekaly to nie bylo szans na zagniezdzenie. Ale na powrót owu bardzo pomógł mi inofem. Pije dwie saszetki dziennie drugi miesiąc i mam super poprawę funkcjonowania narządów rodnych. Polecił mi go gin i to był strzał w dziesiątkę.

Paula1671 (offline)

17-10-2019 14:25:54

Warszawa
To koniecznie daj znać jak poszło smiling smiley
Trzymam kciuki, może teraz gdy myślisz że się nie uda to ktoś ci zrobi psikusa grinning smiley
Ja niestety nadziei sobie narobiłam jak nigdy, pierwszy raz jestem pewna że miałam owu i że mój organizm jest dobrze przygotowany żeby się coś mogło zadziac.
Super, że to co przyjmujesz dobrze na ciebie zadziałało to zawsze trochę podbudowuje.
Mnie reakcja organizmu na Clo bardzo podbudowala.

Morella93 (offline)

21-10-2019 15:21:36

Ja jestem po odstawieniu hormonów i rozpoczęciu starań, lekarz polecił mi żel prefert vaginal może któraś z was zna?

Paula1671 (offline)

24-10-2019 16:00:34

Warszawa
Zagladacie tu jeszcze?
Co tam u was?

Co do tego żelu to się nie mogę wypowiedzieć bo nic o nim wcześniej nie słyszałam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5442, Posty: 1399142, Użytkownicy: 73377.
Ostatnio dołączył/a emkatrans.

Statystyki tego forum
Wątki: 365, Posty: 112916.