Planujące ciążę 2020 smiling smiley

Wysłane przez Takakasia1994 

MamaKasia2 (offline)

19-11-2019 15:48:27

Legnica
Przykro mi z tej ciąży pozamacicznej sad smiley dawno miała ona miejsce ? Pocieszające jest to, że Twój organizm jest w stanie zajść w ciążę winking smiley więc myślę, że to naprawdę kwestia czasu jak zobaczysz dwie kreski na teście smiling smiley kiedy teraz testujesz ? W sensie na jakim etapie cyklu jesteś?

Pogodna_Aga (offline)

19-11-2019 15:52:31

Łódź
W marcu była ta ciąża także całkiem niedawno. Teraz czekam na @ powinna być na koniec miesiąca/poczatku grudnia i wtedy zacznie sie cykl z lewego jajowodu winking smiley


MamaKasia2 (offline)

19-11-2019 16:02:07

Legnica
No to ja powinnam miec okres tez wlasnie jakos pod koniec miesiąca, myślę ze 29-30 listopada i wtedy tez zaczne mam nadzieje szczęśliwy dla nas dwojga cykl smiling smiley mam nadzieję, że przyniosę Ci szczęście hehe bo ja osobiście nie wierzę, że za trzecim podejściem będę miała znowu aż takie szczęście że uda się za pierwszym razem, bo to przecież byłoby aż nieprawdopodobne ;P

Pogodna_Aga (offline)

19-11-2019 16:11:00

Łódź
Organizm rządzi się swoimi prawami. Kilka miesięcy próbowałam z partnerem i nic. Poszłam do swojego doktorka w styczniu by mi sprawdził cykl i w lutym już byłam oficjalnie w ciąży.

Niczego sie w naturze nie przewidzi i nie zaplanuje.

Można tylko czekać a potem wkurzać się i znów czekać lub się cieszyć hehe


Paula1671 (offline)

19-11-2019 19:27:24

Warszawa
Cześć MamaKasia smiling smiley

Zazdrosze Ci tej dwójki dzieci, musisz mieć tam wesoło smiling smiley Życzę Ci aby i tym razem udało się zajść w ciążę w pierwszym cyklu.
Ja staram się już 8 cykl. Okres powinnam mieć tak jak wy na koniec listopada ale liczę że tym razem się uda. Miałam w tym mies potrójna owulacje i gin twierdzi że z tego powinno coś być.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-19 20:36 przez Paula1671.

Klaudia9212 (offline)

19-11-2019 20:28:53

Witaj MamaKasia smiling smiley
Powodzenia z trzecim dzidziusiem smiling smiley na pewno się uda od strzała. Moj brat tak z bratowa ma smiling smiley bardzo uważają bo oboje dzieci od strzała poczęli grinning smiley

Ja się staram 4 cykl, ale męża mam co drugi weekend. Trudno oszacować kiedy u mnie owu bo mam nieregularne cykle ☺️



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-19 21:15 przez Klaudia9212.

Biedronka87 (offline)

19-11-2019 21:02:09

Konin
Witaj MamaKasia smiling smiley i powodzenia, oby udało się jak najszybciej. U mnie dobiega konca 7 cykl starań.

Biedronka87 (offline)

19-11-2019 21:04:21

Konin
Paula mocno trzymam kciuki smiling smiley no ja trochę nie mogę zrozumieć, że jeśli jest prawidłowa owu, mąż ma zdrowe plemniki, staramy się w tym najlepszym czasie i nie wychodzi. Ponoć psychika, ale jak na początku swirowalam, czekanie na test było meczarnia to teraz jestem spokojniejsze a i tak nic.

MamaKasia2 (offline)

19-11-2019 21:13:32

Legnica
Paula Wow potrójna owulacja to naprawdę brzmi obiecująco! grinning smiley może jakaś parka od razu z tego będzie ! grinning smiley chciałabyś? smiling smiley swoją drogą byłaś jakoś stymulowana przez leki od gina, że aż tyle pęcherzyków dojrzało?

Klaudia twój mąż gdzieś w delegacjach pracuje, czy też za granicą gdzieś robi ? Ja mieszkam w Niemczech, na Bawarii winking smiley

Klaudia9212 (offline)

19-11-2019 21:28:30

Mąż pracuje w Austrii i tak zjeżdża na piątek sobotę i w niedziele już jedzie po południu. Już się tak bujamy osobno kilka lat sad smiley ale wesele zrobiliśmy, dom stoi, tylko wykończyć i mieszkać smiling smiley chciałam jechać do niego ale mi nie dał LOL zreszta ja mam ty swoją działalność, ale już jestem przemęczona i szła bym na urlop LOL mam nadzieje ze szybko skończymy i już wróci na stałe smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.