Ręką dziecka malowane 7

Ręką dziecka malowane 7

przejdź do galerii

Ach, ile pięknych prac oglądaliśmy w tej edycji konkursu! Jury miało spory problem z wypracowaniem werdyktu - ale po raz kolejny daliśmy radę. 

Nagrody - zestaw flamastrów ze stempelkami ufundowanych przez firmę Astra - powędrują do użytkowników, którzy uzyskali największą liczbę punktów:

Gik

maria1980

EwciaB

Agusia0584

moniafabi

Użytkowniczka alutkaaa nie dodała dziecka do swojego profilu - nie mogła więc otrzymać nagrody. Bardzo nam przykro, ale w każdej edycji konkursu rysunkowego przypominamy o tym regulaminowym wymogu. I za każdym razem załączamy instrukcję, jak można dziecko do profilu dodać.

 

Jury również przyznało pięć nagród. Otrzymują je:

 

Izabela_25  - portret rodzinny, bardzo udany. Za tę pracę przyznajemy również nagrodę główną, czyli portret dziecka namalowany ze zdjęcia przez plastyczkę Aleksandrę Szumerę

Edyta250908  – piękny portret mamy

Karo77 - dzieło kolorowe, oryginalne, pomysłowe, a jakie pyszne!!

Pinacolada  – gąsienica na głowie? Dobry pomysł!

Monik1626 – jedzie pociąg z daleka, i przywozi nagrodę dla artysty

 

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Laureatom gratulujemy! Formularze wyślemy w poniedziałek, 12 grudnia.Już dziś zapraszamy do kolejnej, ósmej edycji konkursu "Ręką dziecka malowane"

 

 

 

 

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Ostry ból brzucha, wzdęcia, biegunka,bladość, apatia dziecka, brak apetytu, spadek wagi - to mogą być symptomy choroby pasożytniczej.

Pasożyty u dzieci. Objawy i leczenie

O lambliozie i innych chorobach pasożytniczych rozmawiamy z Danutą Gruszowską, lekarzem medycyny rodzinnej i pediatrą*

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj