A ja rosnę i rosnę!

A ja rosnę i rosnę!

weź udział w konkursie przejdź do galerii

Zapraszamy do konkursu na najpiękniejsze zdjęcia, pokazujące rozwój dziecka. W konkursie do wygrania 15 nagród ufundowanych przez SANGOTRADE, idealnych dla mniejszych i większych żłobkowiczów i przedszkolaków!

Temat konkursu jest bardzo szeroki. Chętnie zobaczymy kolaże zdjęć, pokazujące „jaki już jestem duży/duża” albo zdjęcia ilustrujące umiejętności dziecka.

 

KOMUNIKAT KOMISJI KONKURSOWEJ Z 7 SIERPNIA!

W pierwszych dniach konkursu fundator nagród miał przejściowe kłopoty ze stroną internetową, która była niedostępna dla użytkowników. Dlatego otrzymaliśmy dodatkowe trzy nagrody - zestawy poszewek dekoracyjnych, jako formę rekompensaty za niedogodności, bo wiemy, że część naszych użytkowników chciała dokładnie obejrzeć nagrody i było to niemożliwe.

Są nowe nagrody, jest więc ich nowy podział! Konkurs potrwa do 9 września, więc każdy ma jeszcze szansę na zdobycie jednej z 18 nagród!

Nagrody główne - duże kosze na zabawki (5)

Nagrody dodatkowe - zestawy poszewek dekoracyjnych (3) oraz woreczki przedszkolaka z kotkiem (10).

 

Trzy nagrody główne i SIEDEM nagród dodatkowych (2+5) otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w konkursie miejsca I-III i IV-X. Dwie nagrody główne i SZEŚĆ nagród dodatkowych (1+5) przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 punktami. Dokładny podział nagród - w regulaminie konkursu.

Na zdjęcia będziemy czekać do 7 września, 9 września opublikujemy werdykt!

 

 

Uwaga! Liczba punktów jest jednym z elementów, jakie jury bierze pod uwagę – im jest ich więcej, tym szanse świetnego, bardzo dobrego zdjęcia z ciekawym podpisem, na nagrodę, większe!

Aby uczestniczyć w podziale nagród, należy dodać do swojego profilu dziecko, które jest bohaterem zdjęcia. Jak to zrobić - podpowiadamy na ebobasowym blogu.

 

szczegóły regulaminu konkursowego


weź udział w konkursie przejdź do galerii

Polecamy

Dłuższa niż 4 godziny przerwa w karmieniu piersią może spowodować powrót pracy jajników i odblokowanie systemu hormonalnego.

Krwawienie w połogu

We wczesnym połogu, czyli w pierwszych dniach po porodzie, kobieta krwawi, ponieważ macica się obkurcza i oczyszcza. – Krwawienie tuż po porodzie nazywamy „odchodami”. Z początku są one krwiste, później brunatne, żółtawe, a na końcu szkliste, śluzowe....

czytaj

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

W pierwszym trymestrze ciąży aż 90 procent kobiet odczuwa bóle brzucha.

Różne bóle brzucha w ciąży

Nie każdy ból brzucha w ciąży musi świadczyć, że dzieje się coś złego. Ale żadnego nie wolno lekceważyć. Każdy rodzaj bólu powinien być skonsultowany z lekarzem, bo nigdy nie wiadomo, co jest jego przyczyną.

czytaj

Najmilsza rzecz w czasie tych wakacji to:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj