MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

alicia88 (offline)

14-09-2012 10:19:07

Poznań
u nas zabawy w wanience teraz już na całego smiling smiley moja toaletka codziennie zalana wodą sad smiley czas się przenieść do łazienki winking smiley





mój misiaczek :*






Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

14-09-2012 13:04:00

Szczecin
Dziękuję za miłe słowa, jak będę miała więcej zdjęć to coś wkleję, a zastanawiam się czy nie zrobić dziewczynom razem, ale poczekam jak Blanka będzie siedziała stabilnie smiling smiley

Alicja no wiesz co! Piotruś ma minę typu: "czemu tu tak mało wody?!" na basenie jest dużo a tu ledwo nogi przykrywa winking smiley a tak serio, to faktycznie w łazience chyba wygodniej bo nie ma tyle sprzątania potem smiling smiley Blanka to tak chlapie, że ja też mokra jestem smiling smiley a jak się z siostrą kąpie, to już w ogóle jest wesoło, ostatnio np. Jula wylała niespodziewanie kubek wody Blance na głowę, ta nie wiedziała co się dzieje, a po sekundzie wybuchła śmiechem w głos grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

14-09-2012 13:14:13

Gosia to Ty musisz miec wesoło z tymi Twoimi małymi kobietkamitongue sticking out smiley

My w środę miałyśmy bilans i szczepienie, szczepienie ok. choc Maja raczej nigdy nie płakała przy szczepieniu, ale waga już imponująca!!! 8,520, i 73cmsmiling smiley a coś mi się tak wydawało że ta moja słodzizna coraz cięższatongue sticking out smiley
Ogólnie od środy Maja jest marudna, chyba ją dopiero po czasie zaczęło bolec po szczepieniu, wieczorem miała nawet niewielki stan podgorączkowy (37,1) ale rano było już ok.

Rzeczywiście chłopaków do wzięcia na forum już coraz mniejtongue sticking out smiley Ale już namawiam Mai wujka na jakąś sesyjkę amatorską.. to może się któryś z chłopaków jeszcze skusitongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

14-09-2012 13:21:07

a co do antykoncepcji to ja mam tabletki... kiedyś już stosowałam tabletki ale inne i było wszystko ok. tzn zero objawów i co najważniejsze żadnego tycia.. a teraz miałam takie objawy jak... napoczątku ciąży!!! wstręt do mięsa i ogólnie tylko owoce i twarożek.. teraz już na szczęście minęło.. uff
Jeśli mowa o spirali to moja przyjaciółka kiedy wrodziła córę miała 20 lat i też chciała spiralę, a jej ginekolog powiedział że jest za młoda, a spirala może jej bardziej skomplikowac sprawę kolejnej ciąży niż tabletki.. teraz ma córę i syna, i lekarz już powiedział że jeśli nadal chce spiralę to ok..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

14-09-2012 16:16:21

Tychy




Ja przed ciążą też nie zażywałam tabletek antykoncepcyjnych, ale teraz zaczęłam brać, stosuję tabletki DAYLETTE, nie mam żadnych skutków ubocznychsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

SlOwiczek (offline)

14-09-2012 17:02:44

Rzeszów
Dzięki dziewczyny za radysmiling smiley Przed wizyta zajrzę jeszcze do położnej bo pracuje w tej samej przychodni i zapytam jak ona to widzi.. bo mam od niej tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiących ale ich nie brałam.. może któraś z karmiących chce to mogę podesłaćsmiling smiley

Elsner i tak wyszło na moje bo dzisiaj Piotrek sam przyszedł i mnie przepraszał.. i okazało się ze strasznie źle go traktowałam jak miałam okres.. to mu wytłumaczyłam że to silniejsze ode mnie i już jest oksmiling smiley):jemiola:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

15-09-2012 00:14:12

Warszawa
Zamiesciłam kilka zdjęć mojej maleńkiej w galerii. Zapraszam do obejrzenia. Są to zdjęcia nienajlepsze, bo pstrykane telefonem na spacerach, większość to dzisiejsze. Mam dużo ładnych zdjęć zrobionych w domu aparatem fot. ale trzeba je pozmniejszać, bo nie wejdą.

guzia (offline)

15-09-2012 10:28:44

Gdańsk
witajcie dziewczynki
u nas jako tako, chłopcy zarazili Zuzkę katarem i teraz leci jej ciurkiem sad smiley ale taka pogoda
bylismy u lekarza z wynikami krwi i moczu Zuzy i jest zdrowa, przybiera ,ale powoli waży 7kg urodzona 3810, zębów nadal brak
ja nadal walczę z laktatorem o mleko, ale niestety za dwa tygodnie do pracy no i muszę jakoś przyzwyczic sie do myśli,że moją teściową bedę oglądała codziennie, hi,hi zawsze to lepiej z babcią niz żłobek czy obca osoba

przepraszam, ze nie odpisuję każdej, ale pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki, zdrówka życzymy, przespanych nocek ... co do antykoncepcji to ja biorę Cerazette dla karmiących ( Siowiczek jeżeli masz takie to chetnie odkupię) i dobrze sie po nich czuję, okresu nadal nie mam, my juz więcej dzieci nie planujemy, trójka wystarczy, też myślałam o spirali, ale mój gin mówił,że miał u swoich pacjentek dwie ciąże przy spirali a trzecia wyciagneła spiralę po miesiącu, bo miała straszne bóle głowy
nie wiem co o tym mysleć, narazie dopóki karmię to tabletki, a potem zobaczymy


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

15-09-2012 12:32:26

Niemcy
Guzia tez brałam te Cerazette i zostały mi dwa opakowania (2x28) i w sumie teraz leżą . Ale ja po tych tabletkach to co po chwile jakieś krwawienia miałam, więc zabardzo mi nieodpowiadaly .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

15-09-2012 13:26:49

Rzeszów
Ja mam Ovulan w domu.. jeżeli chcecie to podeślę za darmo bo dostałam je od położnej a szkoda żeby na darmo leżałysmiling smileysmiling smiley
Jak tam mówicie to ja chyba tez narazie będę jechala na tabletkach.. najgorsze jest pilnowanie czasu co u mnie nie jest takie oczywiste tongue sticking out smiley Same wiecie jak to jest .. ale jak Aga przy trójce daje rade to i ja dam grinning smiley

U nas znów marna pogoda ale pewnie potem się wybierzemy w trojkę na spacer bo ile można w czterech ścianach siedzieć...smiling smiley

Miłego dnia.. buziaki :*

AgaO , Ala śliczne Wasze maluszki..a Piotruś w tym kombinezoniku istny misiaczek :*smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.