MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

SlOwiczek (offline)

19-09-2012 13:50:57

Rzeszów
Mam zdjęcie jak widać dobrze było 3:


postaram sie zrobić aktualne ale uwierzcie mi to nie takie prostetongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-19 13:51 przez SlOwiczek.

AgnieszkaO (offline)

19-09-2012 14:32:37

Tychy
SłowiczkuSuper zdjęciesmiling smiley Wierzę, że nie łatwo jest uchwycić te ząbki, gdy robi się zdjęcie, ale Tobie wyszło to rewelacyjniesmiling smiley Śliczny Kacperek:* Ciekawe kiedy u Nas pojawi się pierwszy ząbek, wg Naszej pediatry nic się na to na razie nie zanosi;p

alicia88Cieszę się, że wizyta udanasmiling smiley No i oczywiście bardzo dobrze, że Piotrek zdobywa kolejne cm, a nie tylko kgsmiling smiley I mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie...My mamy zalecenie podawania pół żółtka co 2 dni, nie wiesz może przez jaki okres należy jajeczko podawać w ten sposób i kiedy można zwiększyć porcję (przykładowo gluten podaje się przez 2 miesiące), nie wiem jak to jest w przypadku żółtka...


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

SlOwiczek (offline)

19-09-2012 14:47:17

Rzeszów
Dzieki Aguśsmiling smiley no mój mały to faktycznie z tymi zębami to mnie aż zaskakuje.. z jednej strony ciesze się że będę miała ten okres za sobą ale z drugiej strony wiem że szybkie ząbkowanie ma równiez swoje wady..
My żółtko od jutra zaczynamy bo non stop zapominam jajka kupić tongue sticking out smileya poluję na takie z wolnego wybiegusmiling smiley wiem że są droższe no ale coś za cośsmiling smiley

Alu mój mały żebami a twój mały rozwojem nadrabia grinning smileygrinning smiley Skubaniec mały już dychę przekroczyłsmiling smiley:runner: Najważniejsze że jest zdrowy i wszystko oksmiling smiley Ja dowiem się 28.09smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

19-09-2012 14:47:33

Poznań
AgnieszkaO Tak się zazywczaj podaje 1/2 żółtka co drugi dzień. My mamy podawać w większych odstępach z powodu skłonności Piotrusia do alergii. To pół żółtka co drugi dzień podaje się dość długo. Dopiero w 10 miesiącu podaje się pół żółtka codziennie, a w 11-12 miesiącu całe jajko 3-4 razy w tygodniu.

Dziś od nowa wprowadzam gluten. Mam nadzieję, że będzie ok. Będę podawać z tym mięskiem, które jestem pewna, że go nie uczula i będę obserwować jak reaguje na ten gluten.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

19-09-2012 14:49:45

Poznań
SlOwiczek ja też ciągle zapominam kupić te lepsze jajka, bo wiadomo, że dziecku takich z marketu nie podam tongue sticking out smiley dlatego na razie jadł raz jak akurat jadł obiadek u mojej mamy, a ona zawsze ma lepesze smiling smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

19-09-2012 14:57:48

Tychy
Co do jajek, to ja kupuje swojskie, ale znajomy hodowca powiedział mi, że to nie jest tak do końca z tymi jajkami z wolnego wybiegu...Jajka kurek w klatkach zbierane są codziennie, a kurka na wolnym wybiegu- zdarzy się, że posiedzi na jajku dłużej, nie zbiorą go i jest nie za świeże. Sama nie wiem, mogę płacić nawet 2zł, ale za dobre. Tatuś ma mi załatwic teraz od znajomego hodowcy.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

SlOwiczek (offline)

19-09-2012 15:01:47

Rzeszów

AgnieszkaO (offline)

19-09-2012 15:27:52

Tychy
Ja właśnie też;p Hehesmiling smiley

Oj, masakra, właśnie się dowiedziałam, że koleżanka ze swoją Mamą i Siostrą miała wypadek, zderzyły się czołowo z autobusem, koleżanka jest już 4 h operowana, ratują jej życie, biedna dziewczyna 24 lata w planach ślub...;(

Matko, te moje dziecko jest niezniszczalne, spała dzisiaj w ciągu dnia raz 10 min, drugi raz 10 min i teraz 30 min;/ Masakra;/ Położę ją, myślę, że pośpi, zdąrże raptem włączyć pranie czy coś a ona już wyspana;/


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

SlOwiczek (offline)

19-09-2012 19:36:19

Rzeszów
Ale się cichutko zrobiło.. wszystkie mamuśki zapracowanesmiling smiley

Mój mały tak szaleje że już nie mamy z Piotrkiem mocy do niego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

19-09-2012 20:41:30

Poznań
zapomniałam Wam napisać, że kilka dni temu mój mąż przez pół dnia uczył Piotrusia mówić "tata" no i mu się udało.... teraz Mały ciągle gada "tata tata"... a jak mówię do niego "mama" to i tak "tata" mi odpowieda. Musiałabym mieć taką cierpliwość jak mój mąż, a nie mam. Więc poczekam, aż Piotruś sam załapie tongue sticking out smiley

Piotruś niedawno zasnął więc ja siadam do filmu i notatek... Chyba kiepskie połączenie tongue sticking out smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.