MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

alicia88 (offline)

08-09-2012 22:33:57

Poznań
Asiu świetne zdjęcie i otulacz do pieluszki smiling smiley Powiedz mi czy jesteś zadowolona z tej maty?! Bo nie czytałam o nich dokładnie, ale gdzieś kiedyś mi się przewinęło, że mają jakąś szkodliwą substancje. Czy już to wykluczyli jak w smoczkach czy jak to jest? A Dominik "liże" ją trochę? Bo Piotruś jak "kica" i się przemieszcza to potem jak się zmęczy to pada twarzą na podłoże i liże trochę matę. Fajne są te pianki, bo się nie śliskają po podłodze, ale chciałabym wiedzieć czy są bezpieczne. A wiem, że Ty nic nie kupujesz bez zastanowienia smiling smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

asiajkaa (offline)

08-09-2012 22:59:02

Pruszcz Gdański
Alicja jeśli chodzi o te maty to na prawdę super sprawa, co do szkodliwości to faktycznie kiedyś czytałam o tym, ale też chyba zależy jakie te puzzle kupujesz, ja kupiłam takie [link widoczny po zalogowaniu] i wydaje mi się że są ok, w każdym bądź razie nie śmierdziały jak te które oglądałam ostatnio w jednym sklepie. Dominik też tak ma że jak się zmęczy to twarzą jeździ po podłodze, ale też wszystko co znajdzie się w zasięgu jego ręki, ląduje w buzi, jakoś za bardzo się tym nie przejmuje grinning smiley

A to co Domik ma na tyłku to pielucha wielorazowa winking smiley tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marcówkowa tabelka [link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

08-09-2012 23:04:38

Szczecin
Żabciano coś Ty!? jaka wyrodna matka? właśnie podziwiam że Ci się chce smiling smileyi dobrze Cię zrozumiałam, że robisz sobie to tak od czasu do czasu, a nawet jak by było inaczej, to przecież krzywdy dziecku nie robisz tym smiling smiley a o nocniku pisałam ogólnie jakie mam zdanie i co się do wiedziałam z literatury, nie było to skierowane jako atak na Ciebie!!! aż przeczytałam tego posta jeszcze raz dla pewności. Jeju, szkoda że tak to odebrałaś sad smiley
Agaco do ekomam to robią one tak po to żeby nie używać pampersów, a zaoszczędzić na praniu tetry winking smiley że im się chce?wielkie oczy u nas ciężko by było złapać kupę bo Blanka robiła je do niedawna co pieluszkę prawie grinning smiley obsrajtus mały winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

09-09-2012 08:10:45

Bartniki
witajcie kochanesmiling smiley
dawno nie zaglądałam, ale to dlatego ,że powrót do pracy jest bardzo ciężki. Każdego dnia przeżywam i tak jak Domi zdarza mi się płakać. Teraz jest już lepiej , ale i tak tęsknie za malutką przez te kilka godzin dziennie. Jeszcze jutro znów rada pedagogiczna....sad smiley
Ja jestem w o tyle lepszej sytuacji, że z Marysią zostaje moja mama, także niczego się nie obawiam.
Też od poniedziałku zmienili mi plan zajęć i też niekorzystnie dla mnie ,ale nic się nie da z tym zrobić.
Marysieńka jeszcze nie ma żadnego ząbka, sama też nie siada, ale jest niezwykle ruchliwa. 2 września skończyła pół roczku. Rzeczywiście czas pędzi jak szalony, jeszcze niedawno przeżywałam pobyt w szpitalu i bałam się o malutką,a teraz juz taki fajny z niej bobasek.
Zabciu fajnie, że Maja już "spróbowała" nocniczka, my jeszcze nie zakupiliśmy, ale też postaram się zacząć ją uczyć robić kupkę do nocniczka. Myślę, że jak usiądzie.
U nas troszkę gorzej ze spaniem, bo Marysia potrafi obudzić się nawet co 2 godzinki i jak jej nie dam jeść to jest płacz, więc chociaż 100 ml zjada. i tak ok 3-4 razy w ciągu nocy. Jeszcze nie udało jej się przespać ani jednej całej nocysad smiley A ja też rano wstaję do pracy i jestem padnięta.
Wczoraj podałam jej jogurcik bobovity, chyba Agnieszka o nich pisała. Marysia była zachwycona , aż nie zdążałam jej podawaćsmiling smiley Bardzo mnie to cieszy i teraz będziemy kupować. Tylko mogłyby być tańsze.
Pozdrawiam i postaram się częściej odzywać!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

09-09-2012 08:27:07

Warszawa
asiajkaa jesteś zadowolona z tych pieluszek? Zimą planujesz przejść na pampersy, czy nie boisz się suszenia?
Alicja jezeli mata nie śmierdzi chemią, to powinna być bezpieczna. Wszystko nowe co śmierdzi trzeba bezwzględnie wietrzyc, a jezeli nie przyniesie to skutku, to wyrzucić.
Wózek naprawiony, mąż załatal dętkę w piątek wieczorem, w nocy łata wyschła, a rano obsadził koło i był gotowy.Wczoraj wysłałam męża na długi spacer z malutką, a sama poprasowałam, zrobiłam kilka prań, odkurzyłam i pomyłam podłogi. Spacerował 3,5 godz a gdy wrócili, poszliśmy na zakupy.

SlOwiczek (offline)

09-09-2012 09:22:32

Rzeszów
Witajcie smiling smiley
U nas jakoś pomalutku, próbuję małemu zmniejszać ilość mleka w nocy ale mały i tak się budzi koło 3-4 na jedzenie. Od wczoraj zaczęliśmy pomału wprowadzać mleko 2 (zastępuję jedną łyżeczkę jedynki - dwójką i tak stopniowo zamierzam je wprowadzić), mały nawet nie poczułsmiling smiley Póki wprowadzam to postanowiłam chwilowo odstawić kaszkę będę dodawała tylko pół łyżeczki mannej ze względu na gluten (na opakowaniu pisze żeby dawać 2-3 łyżeczki przy wprowadzaniu ale dla mnie to ryzyko), poza tym ok skrupulatnie uczę małego spania w łóżeczku i nie ukrywam że smoczek mi w tym pomógł (tez mam go tylko do spania, ew. czasem tylko jak zaczyna palec ssać to mu daję). Wczoraj sprzedaliśmy pierwszy wózek i odrazu dużo miejsca w domu się zrobiłosmiling smiley Niestety w tym mieszkaniu nie mogę zostawić wózka na dole bo złodziejstwo na potęgę ..;/

Agasia gratulujemy ząbkasmiling smiley
Asia super ta mata, też ja kupię Kacperkowi skoro mówisz, że jest supersmiling smiley Tylko jedno pytanko mam co do niej, czemu na dole pisze od 3 roku życia? No i gratulujemy ząbkasmiling smiley
Maduska, Domi rozumiem Was, ja też nie wyobrażam sobie jak małego zostawię w żłobku ale też muszę bo gdybym zrezygnowała to potem się nie dostaniemy, a nie bardzo możemy sobie pozwolić na życie z jednej pensji bo dużo kosztuje nas wynajem ..;/ Tak że wolę posiedzieć miesiąc w domu gdy mały będzie chodził do żłobka bo będę miała wszystko pod kontrolą i w razie W zawsze będę pod rękąsmiling smileyCoś czuję, że ja gorzej to zniosę niż Kacper..;/
Ewciasuper zdjęciasmiling smiley Co do bujaka to u nas już też od ostatnio odpada, przerobiłam go na krzesełko ale i tak małego tam nie sadzam bo on woli sie przewracać i mieć swobodęsmiling smiley
Agnieszka Jula świetnie wygląda i jaka podobna do Ciebiesmiling smiley

Właśnie w trakcie pisania mi się obudził z wielkim płaczem i musiałam go nosić na rękach bo nie mógł się uspokoić ale wkońcu zasnął, nie zdziwiłabym się gdyby to był nowy ząb tongue sticking out smiley

Miłego dzionka życzymysmiling smiley
Buziaki:*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

09-09-2012 09:44:43

Rzeszów

asiajkaa (offline)

09-09-2012 09:50:33

Pruszcz Gdański
[link widoczny po zalogowaniu] fajny artykuł odnośnie szkodliwości mat - puzzli piankowych ..

elsner my używamy tych pieluch na zmianę z jednorazówkami (które zakładam na jakieś dłuższe wyjścia i na noc)... jeśli chodzi o suszenie, to schną dość szybko więc rezygnować z nich na pewno nie będę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marcówkowa tabelka [link widoczny po zalogowaniu]

asiajkaa (offline)

09-09-2012 09:51:54

Pruszcz Gdański
Marzenko bo ogólnie ona ma chyba służyć jako puzzle dla 3latka i tam są mniejsze elementy w literkach, ale zawsze można je wyciągnąć i schować winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Marcówkowa tabelka [link widoczny po zalogowaniu]

SlOwiczek (offline)

09-09-2012 10:16:55

Rzeszów
Jak tam mówisz to też sobie zamówięsmiling smiley Bo wyglądają na trwałe i dobrej jakoścismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.