MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

zabcia404 (offline)

07-09-2012 15:04:07

chciałam wstawic zdjęcia ale jak zwykle nie potrafięsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

07-09-2012 16:58:32

Warszawa
zabcia nie przejmuj się, ja też nie potrafię. Czasami zmieszczam na moim profilu w galerii. To może być wina zbyt duzej rozdzielczości zdjęć.

AgnieszkaO (offline)

07-09-2012 18:11:16

Tychy


Hej, Mamusie i Dzieciąteczkasmiling smiley

U Nas wszystko w porządku, dni uciekają jak oszalałe, ostatnio wspominałam, że niedawno co chodziłam w ciąży, czy dopiero co urodziłam Julię, a ona skończyła już pół roczku, jak to mówią, po dzieciach najlepiej widać jak czas ucieka i jak my się starzejemy;p Hehesmiling smiley (Choć, ja taka stara nie jestem- mam 24 lata, ale wiecie o czym mówię).

Obiadek ugotowany...Julia sobie smacznie śpi...A Mamusia odpoczywasmiling smiley

Co do siadania Naszych dzieciątek to jak wszystko, każde zrobi to w swoim tempie, poza tym jestem ogromną przeciwniczką sadzania.

Julia zaczyna się podnosić i nieźle jej to wychodzi.

co do nocnikowania 6 miesięcznych dzieci to moim zdaniem to troche za wczesnie, tzn. my narazie nie bedziemy tego praktykowac, a każda mama zrobi jak uważa, moim zdaniem podstawą jest samodzielne siedzenie i chociaz minimalne pojęcie o tym co sie dzieje jak jest sadzane dziecko na nocnik...

napiszę później bo Julia się obudziła i woła


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

Ewula201 (offline)

07-09-2012 18:57:31

Niemcy
Mam chwilke do Was bo wysłałam Męża z Lulim na spacer pod pretekstem prasowania winking smiley mój mały jakoś ostatnio zaczyna gardzic jedzeniem łyżeczką , ja mu podaje a on wtedy dmucha, czy pluje tak że wszystko na około włącznie ze mną mam w jedzonku. Myślałam wczoraj jak podawalam mu kaszke że to od tego bo nam się skończyła i kupiłam inną i myślałam że mu nie smakuje, ale przy obiadki to samo , przy deserku też. Dziś to samo kaszke i obiadek troszke mu wcisnęłam, ale deserku który zawsze tak lubił niestety już odpuściłam bo już nie miałam siły się z nim męczyć. No nie chce jeść łyżeczką bombel jeden !
Ze spaniem oki czasem mi sie jeszcze przebudzi jak muniewygodnie chyba, wtedy zmiana pozycji i śpi dalej, no i tez przetrzymuje go najmniej do 6 z butelką co by się nauczył że noc jest od spania .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justinAd (offline)

07-09-2012 19:10:11

Głogów/Szymocin
Witam...
Ewula - i moja Adrianna robi be na jedzenie łyżeczką... Dziś kupiłam jej ulubione ziemnaiczki z dynią i też było krzywienie się i płacz, nawet jabłuszek nie chce... Nie wiem co jest grane... To juz drugi dzień.
W godzinach od 7 do 15 nie chcę jej dawać piersi , bo od października ide do pracy, no i wtedy jadła łyżeczką, a teraz nic nie je, no i w końcu się nad nią lituje...dziś dała mi w kość... Może to zęby, już sama nie wiem... No i w nocy potrafi budzić się nawet co 1,5 godziny, nie płacze mocno, ale ponownie zasypia tylko wtedy jak dam jej pierś, chyba nadrabia te 8 godzin z dnia... Martwię się jak to wszytsko będzie... Chyba jestem przewrażliwiona...
Dziś już od 5 rano nie spałyśmy, oże dlatego dopadają mnie takie stany...
Słowiczku - gratulujemy Kacperkowi ząbków, faktycznie chce zdążyć przed żłobkiem;
Miłego wieczoru...


[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

07-09-2012 20:19:34

Warszawa
zabcia wrzuć te zdjęcia do galerii, stamtąd będziemy oglądać.

elsner (offline)

07-09-2012 20:52:39

Warszawa
zabcia, Majeczka super dziewczynka. Najbardziej podoba mi się na zdjęciu z pieskiem. Ładnie już siedzi, ale chroń jej kręgosłup, bo jednak to nadal jeszcze maleństwo.

alicia88 (offline)

07-09-2012 21:11:49

Poznań
Ewula justin u nas też pare dni było szarpania się z jedzenie z łyżeczki. Ja tam się nie dałam ale było ciężko. Odpuśliłam tylko kaszkę, bo to specjalnie do niczego potrzebne nie jest. Nawet w schematach żywieniowych w tym miesiącu nie ma. I po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Wczoraj i dziś duży słoiczek na obiad i mały na podwieczorek.

Jeśli chodzi o nocnik to ja uważam, że im szybciej tym lepiej. Chyba jedna z niewielu rzeczy w których podziwiam "ekomamy", które od urodzenia przystawiają dziecią do tyłeczków miseczki żeby uczyć nawyku, że kupkę robi się do nocnika. Ja bym nie miała cierpliwości. Poza tym za naszych czasów prawie każde dziecko od 6 mies życia uczono na nocnik i było ok. Nie trzeba sadzać, można trzymać nad miską albo kibelkiem. Różne są metody. Ja z lenistwa odpuszczam i czekam, aż w miarę będzie siedzieć.

Muszę iść coś porobić,bo jutro mini przyjęcie z okazji pół roczku. Mini ale coś trzeba uszykować.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.