MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

AgnieszkaO (offline)

05-09-2012 08:26:17

Tychy
EwuniaZapomniałam dodać, że mięsko dostaje codziennie, ale rybkę też raz w tygodniu.

JULIA KOŃCZY DZISIAJ PÓŁ ROCZKU, rośnij duża, silna i zdrowa, Córeczko:* Ale ten czas leci, dopiero co przyszła na świat. Z tej okazji w połowie września po szczepieniu idziemy zrobić kolczyczkismiling smiley TATUŚ już o 7 odśpiewał Julii sto lat z podkładem muzycznym, hehesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

agasia24 (offline)

05-09-2012 09:28:02

włocławek
Dzoieki dziewczyny powiem wam że zapisłam się do kwietniówek ale to nie to samo co z wami hehe. tu jakoś wesóło ciekawi było i jest może dlatego że już tak nie przeżywam jak z Ulą a dziewczyny są zafascynowane i mega niecierpliwe ale z kond my to znamy hehsmiling smiley pozdrawiam i życzę zdrówka mamą i dzieciaczką


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agasia24 (offline)

05-09-2012 09:29:34

włocławek
AgnieszkaO agunia niech Julcia zdrowo się chowa całuski od mamy i Uli


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

05-09-2012 11:14:37

Poznań
Ja też mam tą szczoteczkę do zębów na palec i czyścimy ząbki po wieczornym mleczku przed snem. Piotruś to bardzo lubi smiling smiley

Co do mięska to ja miałam teraz przerwę, ale tak to podawałam codziennie i 1-2 razy w tygodniu zamiast mięska rybka.

Na razie żadne uczulenie nie wraca. Pewnie ta wysypka była od glutenu... Czy ktoś wie jak wygląda alergia na gluten? Tak jak na białko?

AgnieszkaO Wszystkiego najlepszego dla Julci !!! Niech rośnie zdrowo !!!

U nas pół roczku w sobotę i nawet urządzam małe przyjęcie z tej okazji smiling smiley Będą moi rodzice, babcia i siostra (chrzestna Piotrusia) Jakiś dobry obiadek i deser zrobię i będziemy świętować smiling smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

05-09-2012 11:59:10

Tychy
My świętujemy w sobotę, Mąż przygotował niespodziankę na sobotę, ale nie chce zdradzic szczegółow;d


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

05-09-2012 11:59:29

Tychy
Dziękujemy za życzenia.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

madziawse7 (offline)

05-09-2012 13:31:26

Warszawa
Hej, ja narazie przystopowałam z podawaniem Julce innych dań, podaję tylko mleczko, bo ze zwględu na to że ona nie chce nic pić i bardzo mało je mleka to się boję ze się odwodni, więc wolę jej podwać tylko mleczko, bo jak dawałam jeszcze obiadki i owoce to mleczka wypijała mi tylko ok 400 ml dziennie sad smiley Jutro rano wyjeżdżamy do Zakopanego, mam nadzieję że choć troszkę apetyt wzrośnie. Może ona tak przez te ząbki nic nie je bo ma strasznie czerwone i napuchnięte dziąsła na górze, tylko, ze nie płacze ani nie marudzi przy jedzeniu, tylko pije pije i nagle przy 90 ml zaciska buzię odwraca się dupskiem i koniec jedzenia, do tego jeszcze się uśmiecha jakby wiedziała, ze ja będę ją namawiać a ona nic sobie z tego nie robi i traktuje to jako zabawę.
Agnieszko zdrówka dla Juleczki i wszystkiego co najlepsze :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

05-09-2012 14:00:57

Tychy
SłowiczkuTeż ostatnio miałam podobną sytuację...Też podawałam Julii zupkę z Gerbera po 6 miesiącu już i były tam takie kawałki marchewki, że szok, mała mi się krztusila, wyrzuciłam to w cholere, ale ja myślalam, ze gerber po 6 miesiacu tak robi, bo. p hipp ma zupki po 5 i po 7 miesiacu i to takiekremowe


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

justinAd (offline)

05-09-2012 16:27:40

Głogów/Szymocin
Witam...
Agnieszko - dużo zdrówka i usmiechu dla Julci z okazji 6 miesięcy życzymy - jak ten czas leci...
Adrianna w niedzielę skończy pół roczku...
Ależcie mnie przestraszyły z tymi kawałkami warzyw w słoiczkach... My ostatnio walczymy z obiadkami i na początku było ok, ale teraz foch i niuniuś nie chce jeść... Tylko mamusi cycusia... Staramy się od 7 do 15 przeżyć na innych pokarmach, ale kiepsko nam idzie... jestem troszkę podłamana, ale pocieszam się, że to jeszcze miesiąc... Moje dziecko w końcu zaczęło się przewracać na brzuszek i fika bez opamietania, nawet jak zasypia... Ząbków nie mamy...

Pozdrawiamy i zyczymy miłego popołudnie troszkę u nas pochmurnego...

Justyna i Adrianna


[link widoczny po zalogowaniu]

ewa_radzik (offline)

05-09-2012 21:15:25

Częstochowa
hejsmiling smiley
U nas dalej walka z jedzeniem ale już jest o tyle lepiej, że jeden dzień ładnie zje Gosiaczek a drugi bunt i najlepiej nic. Mam nandzieję, że pomalutku damy radę.
MAMY DRUGIEGO ZĄBKA - PRAWA DOLNA JEDYNECZKAsmiling smiley Oby ten brak apetytu to w dalszym ciągu przez zębalesmiling smiley
STO LATEK DLA WSZYSTKICH PÓŁROCZNCH SKARBKÓW!!!!
Co do ząbków to my od urodzenia po kąpieli najpierw gazą namoczoną w przegotowanej wodzie czyściłyśmy dziąsełka a od 4 miesiąca tą nakładką silikonową szorujemysmiling smiley
Mięsko dajemy raczej codziennie teraz rybkę powoli wprowadzamy ale nie bardzo nam smakuje.
Lokal na chrzest zarezerwowany zrobie jeszcze zaproszenia i będzie ok oby tylko wszystko poszlo zgodnie z planem. Mężulek niech wraca cały zdrowy i będziemy już szczęśliwą rodzinką.
Uciekam papa


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.