majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

e_w_g (offline)

18-02-2011 12:03:58

Suwałki
Witam dziewczynysmiling smiley

przed wczoraj musiałam iść do lekarza bo źle sie czułam po porannych zakupach i spacerze sad smiley wróciłam do domu i się zaczęło...mały naciskał mnie na pęcherz jak najcześciej to bywa ale to jeszcze nic. zauważyłam że coś jest nie tak z początku myslałam że może mi juz wody odchodzą ale to jednak nie było to ... zaczeła mi lecieć bardzo gęsta biała wydzielina a do tego ból w dole brzucha , swedzenie i pieczenie w kroczu zaczełam panikować i okropnie się przestraszyłam że coś jest nie tak z moim synkiem. Gdy byłam już na wizycie i lekarz mnie zbadał zrobił mi usg wyszło na to że mam cześciowo otwartą szyjke i doszło do zapalenia. na szceście przy usg z małym było wszystko dobrze ... ufff kamień spadł mi z serca. dostałam tabletki dopochwowe które musze brac przez 7 dni nie zagrożą dziecku , a w nastepnym tygodniu musze jechać do szpitala na posiew i zobaczymy co dalej...Do tego wszystkiego dopadła mnie jeszcze choroba....sad smiley ale lecze się domowymi sposobami cebula , czosnek i miód mam nadzieje że pomożei troche sie martwie ale mój mąż mnie uspakaja smsami że bedzie wszystko dobrze i mam nadzieje że tak bedziesmiling smiley


a co do spania :
Ja też wieczorami od dłuższego czasu mam problem z zaśnięciem sad smiley wiercę się czasem nawet do 2 w nocy i budzę się wcześnie rano bo około 5-6sad smiley do tego czuje się nie wyspana a w dzień też nie mogę spać ewentualnie tylko leże, ale zawsze to cośsmiling smiley ze zgagą ostatnio nie mam problemów a jak już mnie dopadnie to tak jak mówicie najlepsze jest mleko lub kefirek mi bardzo pomaga smiling smiley

Pozdrawiamsmiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]





[link widoczny po zalogowaniu]





[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 12:13 przez e_w_g.

Daga33 (offline)

18-02-2011 12:16:31

Małomice
Witajcie majóweczkismiling smiley
Ja właśnie wróciłam ze spotkania z położną było bardzo miłosmiling smiley rozmawiałyśmy sobie o odżywianiu w ciąży co można a czego nie można zmierzyła mi ciśnienie i słuchała tętna dzieckasmiling smiley zdziwiłam się trochę,bo jak byłam wcześniej w ciąży to takich spotkań nie miałam tylko przyjechała do mnie dopiero jak urodziłam ,ale to dobrze,że są takie spotkania,czy może też na takie chodzicie?.
Ja od dwóch dni martwię się,bo moja córeczka słabo mnie kopie już sobie ubzdurałam wiele rzeczy i przeżywam może ma już za mało miejsca,bo cały czas jest ułożona poprzeczniesad smiley i ani myśli się obrócić rozmawiałam o tym z położna to powiedziała żebym się nie martwiała,bo być może taka już moja natura i kości miednicowe mam takie,że dziecko się nie obracasad smiley poczekamy zobaczymy.Moja koleżanka jest w 8 miesiącu ciąży i jej córeczka do tej pory obrócona główkowo obróciła się na pośladki,ale ona i tak się cieszy z tego faktu,bo zrobią jej przynajmniej cesarkę na co od samego początku liczyła.

Pozdrawiam Was mamuśkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

katekoz (offline)

19-02-2011 00:34:20

Łódź / Manchester
Witam serdecznie Wszystkie Przyszle Mamusie,
ja mam termin na 26 maja, ale czas pokaze kiedy Misio bedzie chcial wyjsc :wozek:
pozdrawiam

agusiaczek (offline)

19-02-2011 21:53:25

Irlandia
Cześć Majówki,

Właśnie wróciliśmy z 2tygodniowego pobytu w Polsce. Nie ma to jak u mamusi, jedzonko i opieka najlepsza :-)
Zrobiliśmy usg 3d, szału na mnie to nie zrobiło, ale upewniliśmy się, że wszystko jest w porządku i że mamy dziewczynkę (choć w razie czego biorę 1% poprawki na błędną "diagnozę"winking smiley.

Soniu, ja od jakiegoś miesiąca mam takie bóle spojenia. Tzn. może bóle to za dużo powiedziane, czuję dyskomfort, gdy za dużo chodzę albo leżę - ciężko mi później wstać. I też zastanawiałam się od czego to, ale lekarz powiedział, że szyjka w porządku, nie ma się czym martwić.

Pozdrawiam i udanego weekendu!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

20-02-2011 10:36:52

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam majóweczki!

U mnie też pełno śniegu :/ no trudno trzeba to przetrwać, mamy tyle szczęścia że czekamy na nasze maleństwa więc nawet się nie obejrzymy a zima zniknie smiling smiley

Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie prania rzeczy niemowlęcych, pościeli generalnie prania. Oczywiście wiadomo że są do tego specjalne proszki dla niemowląt, ale ja mam takie pytanie czy oprócz tego wlewamy płyn do płukania? i czy to może być zwykły płyn? i czy zawsze pierzemy w 30 stopniach a później prasujemy? Piszcie co wiecie na ten temat smiling smiley

pozdrawiam gorąco ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

20-02-2011 11:05:11

woj.sląskie
Czesc dziewczynysmiling smiley
U nas wczoraj tez spadl snieg zalamalam sie jak rano wstalam z lozka i spojzalam przez okno wrr ale dzis na szczescie juz go prawie nie ma i mam nadzieje ze to bylo ostatni raz i teraz juz wiosna szybko przyjdzie.Mnnie tez dwa razy zdarzyly sie takei bole spojenia raz to jak sie podnosilam az mialam swieczki w oczach i moaj polozna powiedziala ze przyczyny moga byc dwie albo dziecko sie tak ulozylo albo mam problemy z zaparciami.Naszczescie teraz nic sie nie dzieje i mam nadzije ze juz tak zostanie.Moje sloneczko wczoraj bylo bardzo spokojne az sie zaczelam martwic i caly dzien nie mialam humoru ale dzis rano troszke postukalo mamusie wiec troszke sie uspokoilam. W srode kolejna wizyta u poloznej znowu bede sie stresowac.Zaraz trzeba wziasc sie za obiadek a pozniej moze maly spacereksmiling smiley
pozdrawiam serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

21-02-2011 10:20:39

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam,
Czyli generalnie nie ma co szaleć, początkowo można prać w jelpie albo lovelli a później można przejść na np.: persil sensitive aloe vera pearls - on też jest dla dziecięcych ubranek ale i nasze rzeczy pięknie pachnąsmiling smiley uwielbiam ten zapach smiling smiley bo tak jak piszecie prędzej czy później dziecko i tak musi się zetknąć z prawdziwym życiem, także dzięki za rady, postaram się nie przesadzać winking smiley ale przy pierwszym dziecku i chyba przy każdym nowym to ciężko, wiecie chce się wszystko jak najlepiej smiling smiley także do dzieła zaczynam pranie smiling smiley prasowanie smiling smiley i składanie smiling smiley uuuuuuu same przyjemności winking smiley

miłego dnia życzę!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

21-02-2011 14:41:49

Warszawa
Dziewczyny!


Widzę że wasze przygotowania ruszyły pełną parą, już pranie i prasowaniesmiling smiley
Ja jestem w proszku z przygotowaniami, nic jeszcze nie kupiłam ale zaczęłam już robić rozeznanie w wózkach bo po Waszych wpisach i moich koleżankach z podobnym terminem widzę że tylko ja tak daleko w polu z przygotowaniamismiling smiley

Zaczełam też interesować się materacykami - czytałam że potrzeba sporo czasu żeby porządnie taki materacyk wywietrzyć - i tu mam pytanie - jakie materacyki do łóżeczka Wy wybieracie? Ja skłaniam się ku lateksowemu, podobno z lateksu są najlepsze dla kręgosłupa dziecka, są antybakteryjne i mają milion innych zalet.
Jeżeli znajdziecie przy okazji jakiś fajny artykuł o wyborze materacyków wklejcie na forum.

Pozdrawiamsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

JanaMira (offline)

21-02-2011 18:33:00

Poznań
Witajcie drogie Paniewinking smiley
Tak się zastanawiam, bo obserwuję i tylko obserwuję inne fora /tylko tutaj skrobnę czasami choc czytam Was codziennie/ i widze, że niektóre mamy pisza tak rozbieżne wagi swoich maleństw... czy w 30 tc dziecko może ważyć 1900???? Bo moja kruszyna w 28 ważyła 1120 a teraz mamy 29 tc. Czyli które dzieciątko rozwija się w normie? Bo różnica spora. Nie wiem co o tym myśleć...
A myśle dużo, bo w czerwcu w 21 tc straciłam córeczkę i dla mnie ciąża to jeden wielki stres. Nic nie kupowałam do tej pory. No, tylko 1 spioszki. Powiesiłam je przed łózkiem i tak wiszą, a na nich moje oczy. To taki punkt radości w mieszkaniu. Kilka dni temu zmieniliśmy kolor sciany z wiśni na zielono, aby dzidzia miała jasno. Ale to mnie nie stresowało, bo kolor zmiania się nie tylko na okazję przyjścia dziecka na świat. Tak więc pierwszy krok ale taki "uniwersalny". Obserwuje Was, czytam porady, planuje ale nic nie kupowałam większego. Wczoraj jednak usiadłam i zaczęłam węszyć na allegro. No i trafił się wózek, taki jaki chciałam, o połowe tańszy niż w sklepie a do końca aukcji została godzina. I wiecie co? Kupiłam go
. I potwornie się zestresowałam, że to za szybko, że zapeszam, że ja nie powinnam... I do teraz martwię się, że powinnam jeszcze czekać. Do tego mam koszmary nocne. Śni mi się przedwczesny poród, że małą urodziła się z 8 paluszkami u rąk, że miała niedowład jednej strony. Wiem, ze to jest związane z przeżyciami z zeszłego roku. Dlatego zazdroszczę wszystkim Wam, że tak cieszy Was kupowanie, że widzicie już swoje maleństwa, że wybiegacie z taką radością w przyszłość. Ja kupiłam głupi wózek i zamiast cieszyć się- boję się tej paczki, której spodziewam się jeszcze w tym tyg. Ech...


[link widoczny po zalogowaniu]

anu34 (offline)

22-02-2011 10:03:22

Blich
cześć dziewczyny
ja też słyszałam , że lateksowe są bardzo dobre. Ja wybrałam materac lateksowo - piankowo - kokosowy z BABYS -ZONE, wyglada tak, że w środku ma kokos, z jednej strony lateks , a z drugiej piankę z pamięcią, w zależności od potrzeby i upodobań dziecka można układać maleństwo albo na stronie lateksowej albo piankowej , pianka z pamięcią doskonale dopasowuje się do ciała maleństwa , a lateks posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne ,wskazany jest dla alergików. Można też samemu w sklepie internetowym dobrać rodzaj pokrowca.
pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.