majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

justine250877 (offline)

04-02-2011 14:19:16

Ostrołęka
Kochane mamuśkismiling smileyDziękuję za ciepłe słowa wsparcia!!!:*:*:*musi być dobrze!Buziaki i pozdrawiam serdeczniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziaKa (offline)

04-02-2011 15:14:21

Cześć smiling smiley
Daga, mam dokładnie to co Ty... jeszcze nic nie kupione, na razie tylko się "rozglądam" głównie po allegro, bo nie za bardzo mogę spacerować po sklepach! Jakoś też mi się wydaje że jeszcze czas... poza tym mam kilka znajomych par, którym niedawno urodziły się dzieci, więc wiem że będę mogła część rzeczy od nich odkupić tak jak wózek, nosidełko, ciuszki, dlatego na razie nie robię większych zakupów. Wiadomo że kilka rzeczy kupię bo chce się coś nowego dla swojego szczęścia, ale szaleć nie zamierzam, bo dopiero potem się okaże tak naprawdę co jest potrzebne a co nie.
Trzymaj się Sonia, mam nadzieje że wszystko się ułoży dobrze!
Pozdrawiam smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

05-02-2011 10:31:58

Bydgoszcz/Wojnowo
Witajcie dziewczyny!

Ach te badania i nerwy, wiadomo nigdy jakieś tam dodatkowe badania nie są przyjemne, a znając naszą naturę kobiecą to potrafimy sobie wyobrazić, że to na pewno coś potwornego, ale ja wiem że lepiej mieć zrobione badania i być spokojnym! I trzymam za was wszystkie kciuki!!!

Agusiaczek myśle że koncert zaszkodzić nie powinien, ale maleństwo może sobie potańczyć w brzuszku bo jednak głośne dźwięki mogą go lekko przestraszyć albo pobudzić smiling smiley generalnie powiem ci że ja to jeszcze w maju chcę się wybrać na juwenalia u nas w Bydgoszczy na koncerty, mój mąż oczywiście się ze mnie śmieje że gdzie ja w maju na koncerty pójdę, ale ja pójdę postoje sobie posłucham, albo wezmę kocyk i posiedzę, a jeśli taki koncert spowoduje to że dzidzia będzie chciała już wyjść żeby go zobaczyć to się nie pogniewam winking smiley W końcu pamiętajmy o jednym szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko smiling smiley

pozdrowionka dla Was wszystkich majóweczki!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

JanaMira (offline)

05-02-2011 17:11:27

Poznań
I mnie dopadlo: temperatura>38, kaszel, katar. Moje malenstwo nieźle wytrzęsie...do tego bola mnie potwornie krzyże. Leże tak i leże i czekam, aż miną te krytyczne 3 doby chociaż kaszel jeszcze pewnie potrwa.. Jestem zasłodzona miodem i.. przyznaje, że zjedam też czosnek w niewielkich ilościach. Najgorsze, że jestem samiutka;(


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

07-02-2011 15:24:22

Małomice
Cześć dziewczynysmiling smiley
Co tu tak cicho od paru dnisad smiley byłam dzisiaj na glukozie i tak jak mówiłyście okropność,ale jakoś przeżyłam tylko to 3 godzinne siedzenie miałam dośćsad smiley pytałam się,czy w tym czasie mogę iść załatwić swoje sprawy absolutnie pani powiedziała,bo jak będę chodzić to glukozę spalę i potem mogę zemdleć wymyślają więc rad nie rad musiałam siedziećsmiling smiley kupiłam sobie gazetkę i tak jakoś zleciałosmiling smiley na wynik już nie czekałam,bo to po 14 dopiero wydają także nie wiem jak wypadł na czczo miałam 82.

Wczoraj znowu miałam wieczorem takie boleści wątroby,że już nie wiedziałam jak mam leżeć nawet podusia nie pomogła zrobiłam sobie ciepły termofor i tak jakoś zasnęłam,ale było okropnie brzuch twardy napięty i do tego ten bólsad smiley

Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

saba (offline)

07-02-2011 17:18:16

Witam Was Kochane
mam do Was pytanie poniewaz zapewne jestescie juz po glukozie .ja sie troche martwie gdyz wyszedł mi na czczo 93 a po obciazenie 50 ml wyszedł mi 123 i nei wiem czy wynik ten swiadczy o cukrzycy ciazowej .Jesli jestescie zorietowane to prosze napiszcie . Dzwoniłąm do lekarza ale nie odbiera tel a na wizyte ide dopiero pod koniec tygodnia .
Dziekuje Wam serdecznie i pozdrawiam

atena_82 (offline)

07-02-2011 17:44:13

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
rzeczywiście coś cicho się tu zrobiło mam nadzieję że to tylko dlatego że weekend smiling smiley
Saba wiem że cukier jest do 115-120 ale jak to nas tyczy to nie wiem ja z tym nie mam problemu objadam się słodkim a cukier w normie więc lekarz ci wszystko powie poza tym przy zagrożeniu cukrzycą ciążową skieruje cię do diabetologa bądź na dodatkowe badania - spokojnie nie denerwuj się bo to nic strasznego smiling smiley
mój weekend był okropny na początek w sobotę spuchło mi dziąsło przy zębie i przy zamykaniu szczęki strasznie bolało myślałam że mnie dentysta czeka a w niedzielę dodatkowo od zęba rwało mnie ucho bolało gardło przy jedzeniu po prostu masakra a dziś jak chciałam już iść do lekarza to przeszło - złośliwość ale chyba i tak pójdę do dentysty bo jak znowu złapie to pewnie jeszcze gorzej będzie boleć
dziś pół dnia opróżniałam stare meble i w połowie się zacięłam bo nie mam gdzie tego wepchać - masakra :/ a muszę już niedługo je wywieźć by pomalować pokój dla maluszka i wstawić jego osobiste mebelki smiling smiley czyli im wcześniej się tym zajmę tym szybciej czekają mnie zakupy dla mego szkraba grinning smiley
malutka coraz bardziej daje o sobie znać - szaleje niesamowicie grinning smiley wspaniałe uczucie

pozdrawiam kochane majóweczki grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

08-02-2011 09:56:16

Warszawa
Cześć Majówkismiling smiley

ja wybrałam się na weekend do rodziców ( bo mieszkamy z mężem w innym mieście) i jednak nie ma jak u mamysmiling smiley Pyszne jedzenie - miód na mój ciażowy apetyt, chyba trochę przesadziłam z tym jedzeniem, muszę chyba powoli odstawić słodycze bo waga idzie w górę szybciutko. Generalnie odżywiam się zdrowo i staram się jeść wartościowe rzeczy ale tego jednego/dwóch batoników dziennie przez ostatnie 2 tygodnie nie mogę sobie odmówićsmiling smiley Wcześniej aż tak bardzo słodycze mnie nie ciągneły, zdecydowanie bardziej owoce a teraz snickers moją zgubąsmiling smiley Ale już mam mocne postanowienie poprawysmiling smiley

Po tej weekendowej podróży nie mogę jeszcze dojść do siebie, już drugi dzień chodzę nieprzytomna i zmęczona, zastanawiam się czy przypadkiem ciśnienie nie jest jakieś niskie bo ja nie mam na nic siły...w dodatku chodzę jeszcze do pracy i nie mogę sie skupić, nie ma m siły pracować, jedną czynność robie 3 razy dłużej...Poza tym mała ostatnio jakby bardziej delikatnie się rusza co trochę mnie martwi, przez dwa dni nie kopie tak intensywnie jak już jej się zdarzało, ale z drugiej strony rusza się, brzuch jest miekki, nie ma żadnej krwi wiec chyba wszystko jest ok, może też jest zmęczona po weekendziesmiling smiley nie wiem czy czasami nie za bardzo wymyślam i się przejmuje. W piątek mam wizytę u lekarza wiec zobaczymy co powie lekarz na moje zmartwienia.

Soniu my też mamy w czerwcu drugą rocznicę ślubu i strasznie się cieszymy że będziemy mieć taki nasz "mały prezencik" już ze sobąsmiling smiley

Ściskam!

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 10:01 przez Natka2011.

e_w_g (offline)

08-02-2011 12:49:59

Suwałki
Witam Kochane kobietki smiling smiley

W zeszły czwartek byłam na badaniach maluszek rozwija się bardzo dobrze i waży już prawie kilogram i jeszcze muszę zrobić tą glukozę sad smiley Śledzę wasze watki ale jakoś nie miałam natchnienia żeby napisać byłam ostatnio jakaś przygnębiona sad smiley Mój mąż wyjechał w piątak do Niemiec i teraz zostałam sama z córką aż do Świąt Wielkanocnych, Planowaliśmy poród rodzinny ale chyba wyjdzie tak że będę rodzić sama sad smiley Poza tym mały rozpycha się i mam naprężony brzuszek , w nocy często budzę się tak daje mi o sobie znać a do tego dochodzi ból w krzyżu sad smiley


Pozdrowienia dla wszystkich majówek smiling smiley smiling smiley






[link widoczny po zalogowaniu]






[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-08 13:08 przez e_w_g.

kami42 (offline)

08-02-2011 22:53:48

woj.sląskie
Czesc dziewczynysmiling smiley
oj bardzo dlugo mnei tu nie bylo wszystko przeaz urlop, potem przeprowadzka. .Poprostu mialam dosc.Dobrze ze nie czekalismy z tym do marca bo nie wiem jakby to bylo juz teraz ledwo dawalam rade.praca ,obiad,sprzatanie i tak prawie przez 2 tyg.Naszczescie teraz juz wszytsko zrobione wiec troche odpoczynku jest i mozna zaleglosci na forum odrobic.Tez sie martiwlam ze malenstwo ni daje o sobie znac nie wiedzialam czy to przez to ciagle zmeczenie i kupe pracy ale w srode bylam u poloznej i wszystko jest ok.Teraz kolejana wizyta 23-go.Jest dzien ze caly czas czuje malenstwo ajest dzien ze ruchy sa slabsze.Dzis od rana mialam male tsunami w brzuchu popoludniu sie uspokoila.Naszczescie w nocy mam spkoj takze spie jak anioleksmiling smileyW pracy jak mala spi to moj przelozony znalazl sobie rozrywke i co mnie widzi to probuje dzidzie obudzic potrzasajac brzuchem jeszcze kopniaka nie dostal ale zycze mu tego z calego sercasmiling smileyCiuszki juz mamy bo jak bylismy na urlopie w Polsce to babcie szalaly po sklepach,teraz bylismy ogladac lozeczka i wozki i w przszlym miesiacu trzeba juz kupic. Czas szybko leci juz nie moge sie doczekac maja.Pozdrawiam was dziewczyny bardzo serdecznie.Poczytam teraz troche zaleglych watkow i trzeba isc spac. Spokojnej nocy zyczesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.