majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Natka2011 (offline)

15-02-2011 16:39:04

Warszawa
Znalazłam na forum marcóweksmiling smiley

Polecamsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

15-02-2011 17:31:10

Małomice
Natka2011 super programsmiling smiley naprawdę moja córeczka jest ułożona poprzecznie w pierwszej ciąży miałam z synem pośladki nie wiem,czy taka już moja naturasad smiley mam nadzieję,że jeszcze się ułoży,bo po tym programie bardziej boję się cesarki jak naturalnego porodu.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

16-02-2011 10:21:17

Ostrołęka
Hej mamuśkismiling smileyGratuluję córeczek i syneczków!!!!!!!!!!Oby zdrowo rosły te nasze maluszki!smiling smileyMój Ignaś ułożony jest miednicowo-daje mi takie kopniaki,że SZOK!Pierwszą miałam cesarkę(miałam wodonercze i po 3 próbach porodu zrobili mi cięcie-Wiktor dostał 2 punkty!!!),więc raczej szykuje się do drugiej cesarki i biorąc pod uwagą traumę ,jaką przeszłam 7 lat temu i uratowanego w ostatniej chwili synka,nie mam nic przeciwko!Aż płakać mi się chcę na samo wspomnienie!Nie chcę więcej takich stresów i nie chodzi o ból-bo można go przeżyć,ale o moje załamanie i słabą psychikę po zamartwicy mojego Wiktorka!Dodam,że spędziłam 5 tyg na patologii ciąży z takimi bólami nerki,że myślałam,że umrę!Na szczęście Wiktorek jest wspaniałym i zdrowym chłopcem!Rozwija się wyśmienicie!smiling smileyWiem,że na pewno poród naturalny jest najlepszy,ale nie chcę sama rodzić!Pozdrawiam i liczę ,że mnie zrozumieciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

JanaMira (offline)

16-02-2011 12:07:48

Poznań
Witam majowe paniewinking smiley nie macie wrażenia, że dużo więcej kobietek przyjdzie na swiat niż chlopców? Nawet wczoraj w wiadomościach o tym mówili- w Warszawie na 100 chlopców rodzi się 111 dziewczynekwinking smiley Ja też spodziewam się dziewczynki, tak jak moje 2 najlepsze koleżanki.. no cóż czytalam, że przed owulacją 72 godziny to dziewczynka a chłopiec ma tylko 8 godzin. Coś w tym chyba jest. W koncu mężczyzni mają 1 pusty chromosom (y) więc dużo mniejszy genom, w którym pewnie jest wiele genów związanych z przetrwaniem. Ale przeciez kochamy wszystkie dzieci:play_with_child:
Moja kuzynka urodziła córke pół roku temu. I ma już córke 3 letnią: czarnula, kręcone włoski. I dowiaduje się, że jest niezadowolona bo młodsze maleńswo to... uwaga...: blondynka.... a oni chcieli miec wszystkie dzieci o ciemnej karnacji.....przykro słuchac takiego niezadowolenia.... tym bardziej, że jest się matką po stracie maleństwa. Kto tu mysli o karnacji, kolorze oczu, pieprzyku i zadartym albo nie nosku...kiedy każda wizyta u lekarza to obawa czy wszystko w porządku. Nie doznali żadnego niepokoju więc zatruwają się takimi pierdami. Ja życze sobie abym w maleństwie widziła rodziców i tyle. Jesteśmy różni z mężem. Ale nie dbam o to, czy mała bedzie mieć blon czy czarne włosy; czy będzie miała skłonnosć do wyższego BMI czy będzie chudziutka jak tatuś. Chcę aby była zdrowa i była naszym "odbiciem": tez w gestach i charakterkuwinking smiley)
Dziś byłam na glukozie. Ginekolog powiedział, ze nie musze. Ale poszłam. Ciężko bylo z ostatnim łykiem...lepiej, gdyby podali tabliczke czekolady. Mogłabym nawet zjeść 150 glukozyMr. Green
A malutka kruszynka delikatnie i subtelnie porusza się w brzuszku. Czasami jak Was czytam zastanawiam się czy tak może być... bo piszecie o ostrych kopniakach, buszowaniu. A moja dzidzia tak faluje leniwie. Może już wykazuje tatusine cechy: spokojna, opanowana, na wszystko ma czas.
Położę się trochę. Nie poszłam dziś do pracy przez te badania więc odeśpie się za cały tydzień. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

16-02-2011 15:33:44

ok. ŁASKU
Witajcie smiling smiley
Mój maluszek kopie nie moge doczekac sie wizyty u lekarza i chyba wybiore sie na usg bo bardzo bym chciała zobaczyc moje maleństwo i upewnic sie czy to napewno bedzie chłopczyk smiling smileysmiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

16-02-2011 16:01:14

Warszawa
Ja też zapisałam się na takie nadprogramowe usgsmiling smiley Mój lekarz zlecił mi do tej pory tylko 3 usg...twierdzi że usg nie jest do oglądania sobie dziecka ale jednak sa lekarze, którzy robią usg przy każdej wizycie...

My zdecydowaliśmy się zrobić nadprogramowe usg 4D bo takiego nie mieliśmy a chcemy zobaczyć naszą córeczkę,lekarz zleci mi usg dopiero w 32 tygodniu i to i tak będzie tylko zwykłe usg...

Dzisiaj dowiedziałam się że moja koleżanka poroniła w 4. miesiącu aż sama jestem zdziwiona jak mocno wpłynęła na mnie ta wiadomość...cały dzień o tym myśle.... bardzo smutne....

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

16-02-2011 17:44:09

ok. ŁASKU
Dzisiaj wyczytałam w gazecie ze urodzenie wczesniaka jest genetyczne co o tym sądzcie??????? moja mama urodziła sie w 27 tygodniu mnie urodziła miesiac wczesniej to ja tez urodze miesiac wczesniej??? jak było u was ?? ten artykuł dał mi do myslenia


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

16-02-2011 19:24:46

sysia niewiem...moja mama mnie urodzila w 35tyg ciazy wazylam 2500g,ja swoja corke urodzilamw 38tyg wazyla 3050g


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

17-02-2011 07:22:26

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
troche mnie u was nie było ale trochę zabiegana byłam urodzinki i imieninki babci urodziny kuzyna imieniny cioci a do tego jutro jeszcze urodzinki mamuśki mam ochotę na dwa dni się zamknąć w domu i się nie ruszać - nic nie robić a w sobotę jeszcze się ugadaliśmy na wywózkę mebli pracowity tydzień jak nic a zaczęło się już w piątek
dziś trochę więcej wolnego ale i tak mam kilka swoich spraw a do tego muszę lecieć do drugiej babci by nastawić jej telewizor bo sobie nowy kupiła a że pracowałam kiedyś z takim sprzentem to mnie ściąga więc na pewno szybko do domu nie dojdę grinning smiley
Soniu gratuluje syna i nieomylnej intuicji smiling smiley
co do zgagi to mnie ostatnio strasznie męczy co wieczór i codziennie idzie prawie litr mleka choć średnio mi pomaga ale zawsze to jakaś ulga - koleżanka mówiła że w ciąży używała Rennie ale jakoś do leków nie jestem przekonana
codziennie mam problem z zaśnięciem i męczę się do 3-4 a potem śpię do 11 co mnie już zaczyna denerwować a wczoraj jak zasnęłam szybko to dziś wstałam o 6 rano - tak źle i tak niedobrze i jak tu dogodzić kobiecie w ciąży winking smiley
co do temperamentu maleństwa to na pewno dużo ma po rodzicach - nie mam co do tego wątpliwości nawet patrząc na mnie moją mamę i babcię grinning smiley choć ja byłam grzeczna jak byłam mała a malutka kopie jak szalona smiling smiley ale jak to się mówi każde dziecko jest inne
Sysia co do wcześniactwa genetycznego to zapytaj się lekarza on będzie wiedział najlepiej smiling smiley
ja też bym chciała urodzić naturalnie choć także mam obawy jak piszesz jakie miałaś problemy Justine a do tego znajoma rodziła 8 lat temu i też miała problem bo jej synek był trochę podduszony pępowiną ale teraz chyba bardziej bazują na USG jak dziecko jest ułożone i mam nadzieje że wszystko będzie w porządku smiling smiley

pozdrawiam majóweczki grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

18-02-2011 11:51:31

ok. ŁASKU
Witajcie smiling smiley

Śniło mi sie dzisiaj że mam chłopca i dziewczynke (bliżniaków) i nie mogłam dac sobie z nimi rady.
Pozatym chumorek dopisuje za oknem znowu śnieg a myslałam ze juz po zimie w tym roku i śniegu juz nie zobacze sad smiley Pozdrawiam wszystkie majóweczkismiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.