majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Kujawianka (offline)

11-02-2011 17:28:47

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam majóweczki!

Właśnie wróciłam od mamy byłam u niej parę dni bo mój mąż wyjechał, pochodziłyśmy po sklepach, kupiłyśmy parę ciuszków smiling smiley Muszę wam powiedzieć że maleństwo daje czadu cały brzuszek mi się rusza smiling smiley

Cieszę się Justine że wszystko skończyło się tak dobrze, dietka to nic strasznego smiling smiley ale najważniejsze że dzidzia czuje się bardzo dobrze smiling smiley

Dzisiaj odebrałam wyniki glukozy i na początku miałam cukru 88 a po wypiciu 75ml miałam 102 także nic się nie dzieje teraz czekam z niecierpliwością na wizytę u lekarza ale to dopiero 24 lutego, odliczam już smiling smiley

pozdrawiam was gorąco!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

12-02-2011 09:01:56

czesc mamuśki,ale mamy ładną pogodę!za chwile zabieram sie za robienie placka,potem jakaś sałatke...na spacerek bym sie przeszła,ale chyba dam sobie spokój...przejde kawałek a potem brzuch mnie poboluje na dole a najgorze to krocze mnie boli tak jak by kosc lonowa...oj trzeba sie oszczędzać!mały takie kopniaki daje ze az wierzyc sie nie chce z jaka siła to robi...strasznie mnie swędzą piersi!juz bym chciala zeby byl maj...ale jeszcze troche...coraz bliżej...

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

12-02-2011 14:31:03

Małomice
Witajcie Kochanesmiling smiley
Tak to prawda pogodę mamy dzisiaj wymarzonąsmiling smiley ja też właśnie upiekłam jabłeczniczka studzi się teraz i potem jak znalazł do kawkismiling smiley także zapraszam Was wszystkiesmiling smiley.Oczywiście od rana wzięłam się za cotygodniowe porządki poodkurzałam,pomyłam podłogi i nawet popastowałam także mieszkanko lśni a ja teraz odpoczywam,bo trochę chyba przeholowałam z tym sprzątaniem,ale jak za oknem taka pogoda to aż się chce cokolwiek robićsmiling smiley o spacerku też myślałam,ale jednak sobie już odpuszczę może jutro zobaczymysmiling smiley Córcia kopie od rana buszuje w brzuszku wczoraj nawet tatuś dostał kopniaczka w uchosmiling smiley

Buziaczki mamuśkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

14-02-2011 11:24:36

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam kochane majóweczki!
Kolejny piękny dzień w Bydgoszczy, takie słoneczne dni zbliżają mnie do dnia porodu bo to w końcu będzie maj, mam nadzieje że słoneczny, ciepły i piękny smiling smiley mój synuś od rana daje o sobie znać, uwielbiam to smiling smiley za tydzień w czwartek mam wizytę u lekarza już się nie mogę doczekać, iiiiiiii zostanie nam już tylko marzec, kwiecień i maj smiling smiley czas leci smiling smiley

życzę Wam miłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

iwonkaaa (offline)

14-02-2011 17:08:53

witam kochane mamusie! dzis cicho na forum bo pewnie milo spędzacie WALENTYNKI;-} ja wlasnie wrocilam od gina i jestem zasmucona bo moja córcia dalej jest ułożona pośladkowo ;-{{{{{{{

olenkawi (offline)

14-02-2011 22:50:42

Płock
WItamsmiling smiley
Już niedługo wasz wielki dzieńsmiling smiley Może któraś z was potrzebuje biustonosz dla matki karmiącej. Mam na zbyciu nowy canpol babies 75D ten z fiżbiną, nietrafiony rozmiar niestety, sprzedam tanio, 40zł. Jakby co zapraszam na privwinking smiley
Trzymam kciuka za szybkie porodywinking smiley Wiem jak to jest, bo jam wrześnióweczka 2010winking smiley POzdrawaiam.


Prosimy o głosy smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

iwonkaaa (offline)

15-02-2011 09:54:42

SONIU24! moje walentynki byly podobne ,tak więc nie jestes sama;-]

Daga33 (offline)

15-02-2011 12:36:45

Małomice
To Super SONIU że jesteś już pewna,że będzie to chłopczyksmiling smiley,bo po wczorajszym Twoim wpisie myślałam,żeby Dawidek nie zrobił się Dawidkąsmiling smiley,ale jednak Twoje przeczucia były nie omylnesmiling smiley
Dziewczyny powiedzcie,czy też macie problem ze zgaga?,bo mnie ostatnio coraz częściej dopadasad smiley nawet jak zjem owoce macie może jakieś rady?

Pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

15-02-2011 15:12:48

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam

Soniu gratuluje!!! kiedy tak piszesz o swoim synku to już nie mogę się doczekać co mój lekarz powie na wizycie smiling smiley nasze dzieciaczki to już stają się coraz bardziej realne, rosną, a zaraz je zobaczymy, czekam na ten moment! Bardzo się cieszę że wszystko dobrze u was!

Daga mnie zgaga też męczy, właśnie najwięcej wieczorami, muszę wypróbować sposób Sonii, kupie sobie te kefiry, oby pomogło bo czasem baaaaaaaardzo mnie to pali :/

Dziewczyny fajnie by było gdyby był koniec marca chociaż smiling smiley ale jestem niecierpliwa smiling smiley

pozdrowionka dla wszystkich!!! ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

15-02-2011 16:23:43

Warszawa
Cześć Majówki,

ja byłam u lekarza w piątek i wygląda na to że wszystko jest ok, serduszko bije ładnie, szyjka długa i zamknięta ale nasza córcia chyba zmieniła pozycję z poprzecznej na pośladkowąsmiling smileyUparciuch mały nie chce się ułożyć prawidłowowinking smiley Ale w ogóle się tym nie przejmuje - jeszcze dużo czasu do rozwiązania - może się jeszcze namyśli i ułoży główką do dołu a jak nie to trudno...

Z tej zmiany pozycji wynikało też to że inaczej czułam ruchy, wczoraj z kolei chyba musiała stale naciskać na pęcherz bo cały dzień latałam do łazienki z uczuciem, że mam hektolitry płynów w pęcherzu chociaż oczywiście tak nie byłosmiling smiley

Zaczeliśmy też interesować się powoli wózkami - czy któraś z Was słyszała jakieś opinie o wózkach teutonia? I czy wiecie jakie firmy robią wózki z hamulcem ręcznym??

Pozdrowieniasmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.